Polecane posty

Co mu padlo? Moze zarowka sie przepalila albo kontrolka. Dowiedz sie co sie schrzanilo najpierw. A na wiosce pewnie i tak juz poszla fama Ze "te MF to sie psuja ze szok... po miesiacu sie schrzanil... "A byc moze to jakis pier**l nieistotny.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Wszystko się psuje :D U szwagra w nowiutkim MF "popsuł" się podnośnik, okazało się że podczas montażu ładowacza wtyczka od EHR jakaś się wypieła i taka to była awaria :) Dziś byłem w korbankowie, na warsztacie stały 3 fendty i jeden MF, w fendtach poważne naprawy ( pomijam fakt że były to sprzęty z dużymi przebiegami :D ), a MF to mój w którym montowane są opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nowy ciagnik na warsztacie to napewno zlom. Niewazne ze montuja opcje wazne ze na warsztacie. Dobra konczmy ten OT. Kolego jak kupisz juz ten ciagnik to poinformuj nas o tym


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

No to w temacie powiem, że przedstawiciele korbanka, tam gdzie już kupiłem mojego MF-a maja większe przekonanie do Fendta, może dlatego że w tej filii sprzedaż ciągników Claasa jest śladowa. Co do montowania opcji na warsztacie, to korbanek juz tak ma, w Claasie , Fendt i MF co niektóre opcje, a na pewno ładowacze montowane są w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

wybaczcie cos mi zespula z winda (juz naprawilem :) ), ale musialem skaoswac swoj post, a brzmial on tak:

a gdzie maja byc montowane ladowacze stolla??? w fabryce w niemcowni??

brzozak2, sorry b0gdan

 

 

teoretycznie mógłby być montowany ładowacz fabryczny, z tym że są dużo droższe, a korbanek na stollu ma większy zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

fabryczne ladowacze tj. MX dla claasa sa w cenach porownywalnych do stolla, a MF i fendt chyba nie ma fabrycznych turow

 

EDIT

 

sprawdzilem MF ma i sa to najprawdopodobniej quicki, wiec historia ta samo co powyzej

fendt tez ma, ale nie wiem co to za producent, moze sami robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55

Ile cenią za Fendta 309 Vario??

Nie patrzysz na kasę ale moim zdaniem lepiej zainwestować w np w Axosa a różnice w cenie do 309tki przeznaczyć na maszyny do niego.

Cx ma 2 biegi pod obciażeniem, lepiej moim zdaniem zainwestować w JD 5000R bądz MF5400 one już maja 4 biegi pod obciążeniem, w Axosie jest ta sama skrzynia która była w Aresie 400

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ja tam mysle ze czlowiek calkiem dobrze kombinuje, kupi raz porzadny traktor i bedzie mial spokoj na kilkanascie lat, a zalety bezstopniowej przekladni i komfortu ktory daje, miekka os, ehr itp. sa nieocenione. tymbardziej ze tlumaczyl juz, ze bedzie go stac na ten ciagnik, wiec nie wiem czemu caly czas probujecie wyperswadować mu ten pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

zapewne są fabryczne quicki tak jak w MF, ale korbankowo zaoferuje Ci stolla, pomalowanego w barwy bojowe fendta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

brzozak ten ładowacz to jednak produkcja Fendta jest. :) Góra ramy podobna do Quicka ale system poziomowania już widzę inny(a może mi się tylko wydaje :) )

 

 

 

A co do tematu, to jak kasa jest to warto zainwestować w taki sprzęt, komfort pracy ze skrzynią bezstopniowa jest o wiele wyższy jak z normalna skrzynką. O tą nieszczęsna elektronikę nie ma się co bać jest tak zabezpieczona, że powinna swoje znieść przy normalnym użytkowaniu.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

slavo

 

w listopadzie za 309 vario powiedzieli mi 50 tys euro netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Brałbym Axosa. Po pierwsze jest tańszy od Fendta. A czy się psuje czy nie to na razie nikt Ci nie powie bo jeszcze go nawet korbanki nie maja, chociaż go sprzedają. My zamówiliśmy Axosa u nich w wakacje i w grudniu już miał być ale coś się fabryka spóźnia i nie przywożą ehhh.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w pobliższym sklepie korbanków i oni mają i fendta 309 vario i claasa Axosa 320, jęździłem i tym i tym, i szczerze to mimo lepszego komfortu fendta bardziej podobał mi się claas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak sie jezdzi na bezstopniowce? Jak to działa? Fajne wrażenia?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tyle że miękka oś odpada przy turze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

dalczego?? jak dla mnie to w ogole nie przeszkadza, a na czas zaladunku mozna przeciez zablokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

niektóre ciągniki które są przy turach są na stałe "przywiązane" do obory i żadko kiedy,moze nawet wogóle nie wyruszają w trase,więc po co wywalać kase na przednią oś???no chyba ze ktoś ma pieniądze,lub ciągnik z turem,ale nie taki do obory tylko uniwersalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrażenia są super, gdy wsiadłem, czułem się jak w grze komputerowej. nie mogłem się wpierw połapać ale później wszystko było ekstra. masz taką małą gałkę i tam masz wszystko, gaz biegi ze sprzęgłem (w jednym). elektroniki dużo ale wszystko do połapania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Moim zdaniem Fendt więcej zapłacisz, ale będziesz sie nim cieszył przez wiele lat.

Edytowano przez brzozak2
to wszyscy wiemy, jak nie masz nic sensownego do dodania to nie pisz, bo spamujesz kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przekładnia była bezstopniowa VARIO, a co do cieszenia to znajomy nie cieszył się zbyt długo (19 grudnia 2008 minęły 3 miesiące) gdyż pojechał z klatką po drzewo i skrzynia mu siadła choć to może tylko pechowy model mu się trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj