Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modernizacja a wykształcenie

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Wiatru

Wiatru

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 14 grudzień 2008 - 15:44

Modernizacja a wykształcenie Chcialem sie dowiedziec czy mozna skożystac z programu " modernizacja gospodarstw rolnych" jezeli sie nie posiada wykształcenia a ma sie staz pracy w rolnictwie ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Modernizacja a wykształcenie Dzisiaj, 09:39
  •  

#2 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 grudzień 2008 - 21:26

Modernizacja a wykształcenie kiedys mozna bylo krus oplacic za 3 lata wstecz, nie wiem czy to jest nadal mozliwe.
co jakis czas sa kursy, ktore pozwalaja nabyc wyksztalczenie rolnicze.
zawsze mozesz isc na studia zaoczne, czy tam srednia szkole zrobic
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 15 grudzień 2008 - 09:47

Modernizacja a wykształcenie mozesz tak zrobic ale chyba w ciagu 3 lat musisz uzupelnic wyksztalcenie rolnicze
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Dlok

Dlok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 15 grudzień 2008 - 09:52

Modernizacja a wykształcenie W Modernizacji nie ma uzupełniania wykształcenia, chyba że jesteś beneficjentem Młodego Rolnika z PROW 07-13.
Ale jeżeli masz 3 lata stażu w gospodarstwie to starczy dowolne wykształcenie średnie/wyższe, lub 5 lat stażu to dowlone zawodowe/podstawowe.
Więc nic jeszcze straconego.

#5 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 15 grudzień 2008 - 10:02

Modernizacja a wykształcenie przykładowa np jak ja bym teraz żucił szkołę i chciał przejąc gospodarstwo a zapierdzielam na nim od małego to od kiedy mi sie ten staż liczy ??? dopiero jak zaczena płacić składkę krusowska czy te lata które zawalałem z rodzicami na gospodarce??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 15 grudzień 2008 - 10:14

Modernizacja a wykształcenie Chyba te lata tylko od kiedy płacą za ciebie krus, kiedyś było tak że jeśli byłeś zameldowany w domu tzn na gospodarstwie to jeśli się nie uczyłeś to automatycznie przychodziło do płacenia krus za takiego delikwenta i na tej podstawie niektórzy teraz maja kwity do emerytury że od 16stego roku życia pracują.

ps. a czy osoba na którą od małego przepisano ziemie tzn gdy miała z 7 lat i od 3-4 lat płaci krus, tzn staz ma itd a nei posiada żdnego wykształcenia rolniczego mogła by taka osoba kożystać z modernizacji i innych programów z dotacjami? np. młody rolnik czy prow?