dawidek87

Sprzedam jałówke mo/hf

Polecane posty

Michcik    0

Trochę mało informacji. Mógłbym prosić o więcej?? Z olx tez wiele nie wywnioskowałem, a zdjecie nadaj się do niczego. Jak amm sie juz po nią fatygowac, wolałbym jakiejś bardziej konstruktywnej wypowiedzi w tym kierunkmu. Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AdamBa
      Mam 11 ha i znajomi gospodarze mówia mi zeby zaczac hodowac jałowki i jak doroosna to je zacielic i na sprzedarz oraz hodowac rownierz byczki i do rzezni
    • Przez petroszz
      W tym temacie wpisujcie targowiska gdzie można kupić/sprzedać cielaki/krowy/bydło i podawajcie lokalizacje.
       
      Mnie osobiście interesują targowiska w Hajnówce, Kleszczelach. Kiedy się odbywają?
    • Przez dezmond_
      Ja tylko wtedy jeżeli jest mało śniegu i temperatura jest bliska zera jeżeli nie mam obawy/
    • Przez techwet
      witam, dzisiaj troszeczke nie typowy temat mianowicie chce zapytac czy w waszych okolicach trafialy sie ostatnio kradzieże bydla?
      coraz wiecej przypadkow!
      Czy jest jakas mozliwosc odzyskania pieniedzy za skradzione szt.?
      Pozdrawiam
    • Gość
      Przez Gość
      Slyszeliscie o bydle Heck'a zwanym tez krowami Hitlera? Budowa tego bydla jest wzorowana na turze, samo powstanie tej rasy bylo proba wskrzeszenia tura i wprowadzenie go z powrotem do lasow (w tym np puszczy bialowieskiej). Podobno w okresie wojny stado tego bydla zylo dziko w polskich lasach.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj