Skocz do zawartości

Zdjęcie

DF, Lamborghini, Same...

141 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 21 luty 2010 - 19:20

DF, Lamborghini, Same... Silnik 8 i 16 zaworowe mogą być tak samo sprawne tylko przebieg mocy i momentu nieco inaczej w nich wygląda.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
DF, Lamborghini, Same... Dzisiaj, 01:07
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
DF, Lamborghini, Same... Dzisiaj, 01:07
  •  

#142 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 21 luty 2010 - 19:41

DF, Lamborghini, Same... Kolego :P masz na myśli dwa różne silniki w sensie różnych producentów czy konkretnie jeden i ten sam silnik ale wykonany w dwóch różnych technologiach 8 i 16 zaworowych te same silniki mam na myśli blok i to co sie w nim znajduje wymiary itd. nie mam na myśli głowic bo to oczywiste że muszą być inne sam silnik również musi sie nieco różnić wiadomo rozrząd musi być inny , ale tak poza tym wymiary cylindra skok tłoka, pojemność skokowa) a jeśli rzeczywiście uważasz że jeden i ten sam silnik wcale nie musi spalić więcej paliwa czy jest 8 czy 16 zaworowy to jakbym mógł prosić o jakieś dowody naukowe (przykłady/wykresy) Twojego twierdzenia ponieważ jest mi trudno uwierzyć że mogą mieć tą samą sprawność. Pozdrawiam
Edit : wiem :( trzeba przejść do działu new hollanda i sie wypytać bo new holland ma ciągniki z różnymi silnikami 8 i 16 zaworowymi te same skrzynie te same silniki tylko że w wykonane w różnych technologjach , i wtedy myśle że sie wyjaśni no i JD ( przecież premium mniej pali od zwykłej wersji :( )
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Dodaj odpowiedź