Skocz do zawartości

Zdjęcie

DF, Lamborghini, Same...

141 odpowiedzi na ten temat

#61 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 12:04

DF, Lamborghini, Same...

Dodam jeszcze, że cena 3 pierwszych marek przy identycznej specyfikacji była taka sama :lol: , nie wiem jak jest z MF bo to już przecież korbanek...

korbanek nic na to, bo nie ma ich w swojej ofercie http://www.korbanek....i_33315_km.html wiec ich nie sprzedaje i juz
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
DF, Lamborghini, Same... Dzisiaj, 09:54
  •  

#62 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Zainteresowania:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisany 18 styczeń 2009 - 12:07

DF, Lamborghini, Same... właśnie, korbanek i SDF to dwie rywalizujace grupy i nic ich nie łaczy

#63 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 13:00

DF, Lamborghini, Same...

korbanek nic na to, bo nie ma ich w swojej ofercie http://www.korbanek....i_33315_km.html wiec ich nie sprzedaje i juz

Od razu przepraszam za pomyłkę chodziło mi o serię 2400, a taka jest dostępna w ofercie :lol:

http://www.korbanek....guson_2400.html

właśnie, korbanek i SDF to dwie rywalizujace grupy i nic ich nie łaczy

Ja to bym korbanka do SDF nie porównywał, bo korbanek sprzedaje maszyny a SDF zajmuje się inną działką-produkuje je :lol:

#64 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 styczeń 2009 - 13:07

DF, Lamborghini, Same... wtedy sie zgadza :lol:
co do drugiej czesci to mysle, ze interesy dilerow SDF i korbanka w tej serii ciagnikow nie koliduja ze soba :lol: , ale z ciekawosci sam chcialbym poznac ceny blizniakow
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#65 Share Marcinuzz90

Marcinuzz90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 20 styczeń 2009 - 18:33

DF, Lamborghini, Same... A może w Jackowie mają warunki do produkcji i sobie tak dorabiają :) Przecież MF to już AGCO... wątpię żeby maiło coś wspólnego z SDF.
SPRZEDAM !!!
*URSUS C-355, po odbudowie. Pierwszy właściciel!
*Rozrzutnik obornika jednoosiowy, 4tony duże koła, 2005 rok.
Kontakt przez PW - "Prywatna Wiadomość"

#66 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 styczeń 2009 - 19:49

DF, Lamborghini, Same... agco a z laverda wspolpracuje co jest w argo, wszystko zalezy co jak sie oplaca :)

#67 Share ursusik1634

ursusik1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 21 styczeń 2009 - 08:34

DF, Lamborghini, Same... a czy kombajny fendta mają coś wspónego z laverdą

#68 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 21 styczeń 2009 - 08:55

DF, Lamborghini, Same... Laverda od niedawna jest wspólna własnością AGCO i ARGO, stąd niemal pewne że kombajny FENDT są robione w fabryce Laverdy. Fendt sam produkuje tylko ciągniki, np. prasy produkuje dla niego Galligani

#69 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 21 styczeń 2009 - 11:45

DF, Lamborghini, Same... racja:

Włoska grupa przemysłowa Argo oficjalnie ogłosiła utworzenie joint venture z udziałami po 50% firm Laverda i Agco Corporation

Poza firmą Laverda, połączenie firm obejmuje Fella-Werke z Feucht - Niemcy, która zajmuje się produkcją maszyn do sianokosów i Gallignani z Russi (RA), która produkuje maszyny belujące.

#70 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 21 styczeń 2009 - 18:16

DF, Lamborghini, Same... To tak na dobrą sprawę to większość zachodnich marek produkujących maszyny rolnicze to jedna wielka rodzina :):):)
Ja już nie nadążam za tym wszystkim i trochę mnie to denerwuje
DF Lamborghini Same większość modeli to to samo a i tak niektórzy upierają się że .... ten jest najlepszy
:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 22 styczeń 2009 - 21:05

DF, Lamborghini, Same... A czy te 3 marki różnią sie wykonaniem???
:)
(skoro wszystkie produkowane są w jackowie, to chyba nie...... :)

#72 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 22 styczeń 2009 - 22:49

DF, Lamborghini, Same... różnią się, na pierwszej zmianie robi się SAME, na drugiej DF, a na trzeciej Lambo. Pracownicy z pierwszej sa niewyspani i jakość jest średnia, ci z drugiej są wypoczęci to i jakość jest OK , ana trzeciej to przecież środek nocy to jakoś jest totalnie do d... :) Niezła teoria co nie ? :)
a tak serio to teoretycznie jest możliwość różnicowania jakości np tak jak się to robi w przypadku części, podział na montaż fabryczny, serwis i sprzedaż pod inna marką. tak to wygląda w przypadku samochodów, a jak jest w sprzęcie rolniczym to nie wiem, jednak nie wydaje mi się aby firmie takiej jak SDF opłacało się psuć renomę koncernu takimi zabiegami

#73 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 styczeń 2009 - 23:13

DF, Lamborghini, Same... dzis np rozmawialem z kolega co pracuje w nh i twierdzi, ze ciagniki moga sie roznic osprzetem, ale raczej nie na zasadzie nh - case, czy df - same, a raczej przypadku, czy sytuacji na rynku, po prostu sa zamawiane serie i w zaleznosci od sytuacji moga sie zdarzyc rozni producenci podzespolow.
nie wiem czy jego teoria jest sluszna, ale wydaje sie byc prawdopodobna

#74 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 styczeń 2009 - 23:18

DF, Lamborghini, Same... No nie wiem-jak tak przyglądnąłem się kiedyś dokładniej dla NH TL-A i JXcoś tam :)U to różnice jednak były !-dziwnym trafem (wiem,wiem że to jedno i to samo :))ale Case wykonany był o wiele lepiej-ale oczywiście to moja subiektywna opinia jest...

#75 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 23 styczeń 2009 - 01:21

DF, Lamborghini, Same... Jaro, a jak z ceną czy była proporcjonalna do jakości?
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#76 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 23 styczeń 2009 - 19:38

DF, Lamborghini, Same... Czyli kupować same bo najtańsze :( (zart) :) A jaka jest różnica cenowa miedzy same a deutz, na tym samym modelu, obojętnie jaki :) ?????????

#77 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 23 styczeń 2009 - 20:17

DF, Lamborghini, Same... Same i DF różnią się trochę ceną,gdyż DF jest popularniejszy niż same,poprostu płacimy za markę. Sczególnie Same explorer3, DF agrofarm,Lamborghini r3 evo i Hurlimann podobny do tych,nie wiem jak się nazywa to jedno i to samo. A różnice to kolor i wykonanie. Oglądałem u dealera te trzy ciągniki bo hurlimanna nie było i różnica to kolor,wygląd maski i środka,w same niektóre elementy są czerwone,w DF te same elementy co w same są zielone a w lambo te same są srebrne,w hurlimannie są też jakieś tam srebrne czy szare. No i oczywiście napisy na masce,siedzeniu i innych elementach są inne i wykonanie fotela się chyba różni,już nie pamiętam ale chyba inne kolory i materiały.

#78 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 styczeń 2009 - 20:21

DF, Lamborghini, Same...

Jaro, a jak z ceną czy była proporcjonalna do jakości?

Pojęcia nie mam :(-wiem tylko że mój brat cioteczny parę lat temu kupił Case 7230 a jakby nie był z niego zadowolony to nie kupiłby chyba po pewnym czasie MX 240-a kupił :)

#79 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 23 styczeń 2009 - 20:50

DF, Lamborghini, Same... Mieszkam w Jackowie i często widze te MF y w barwach samika tylko naklejki mfa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 23 styczeń 2009 - 22:17

DF, Lamborghini, Same... ALLLLLE bzdury! Poszukajcie trochę.najpierw po modelach szukajcie gdzie są produkowane i z czego!

Dodaj odpowiedź