banan575

Trojan w systemie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
banan575    104

wyskakuje mi smieszny trojan. co mam zrobic?????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Usunąć :rolleyes:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Jaki masz program Antywirusowy, ja bym proponował ściągnąć jakiś program np. Spybot - Search & Destroy przeskanować kompa i usunąć wszystkie błędy i jeszcze polecam program Anti Trojan Elite do usunięcia syfu, i powinno byc dobrze


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Jak nie szkodliwe to się hoduje u mnie ostatnio było ok 30 :rolleyes:

Używam Avasta prosty program ale spełnia określone wymogi używam kwarantanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

z lacza internetowego. ignoruje a on dalej wyskakuje. i pisze mi ze mam blad na dysku C i D. wyskoczylo mi to pol godziny temu.

hehe co najlepsze to wskakuje mi na strony i zamiast mi wyswietlac strone agro albo WP to po czasie na tych stronach wyskakuje VirusRemover2008


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też miałem trojana i ściągnąłem program Spyware Doctor, przeskanowałem i usunąłem błędy i chodzi ok :rolleyes:

 

Polecam program bo miałem też avasta, ale nie dał sobie z nim rady :D


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zetor to ty tak zrób :rolleyes: Ja mam nod32 i odkąd go mam mam spokój. Wczesnej różnie bywało ...

Co do tego Dr to koleżanka miała i po zainstalowaniu noda i w pierwszym skanie znalazł 6 wirusów..


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ja również radzę noda32.program łatwy w obsłudze i zrobi porządek z syfem na kompie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja tez Nod 32, mam ale był u mnie na kompie Trojan. Podobno to nie źle moze ambarastu narobić


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Ściągasz HijackThis Uruchamiasz windows w trybie awaryjnym potem HijackThis i wywalasz syfa. Albo wklej loga z HijackThis na forum to zobaczymy co złapałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

A jak już usuniesz tego konika to setup firewall-a (z polskim menu żebyś kumał co ci wyświetli), używaj FF z dodatakiem scrypt i adblock.

 

Co do avasta to wersja HOME jest spoko, ale na 50% bo zużywa mało zasobów procka, ale ma mała baze wirusów,

Polecam dodatkowe co miesięczne skanowanie online czy kacperskim czy innym programem.

A najlepiej nie otwieraj nie chcianych zdjęć (albo pochodzących z nieznanego źródła).

Ale to i tak coś się uchowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil97    0

ja mialem Avasta to caly system siadl....comp sie nie wlaczal w ogole....Dalem do naprawy mam new system i nod32 to hcce zainstalowac powiedzmy gre rajdowke od kumpla pirat, to mi wyskakuje z ejest wirus to sie nie zxainstaluje.Polcem nod 32


-U-R-S-U-S- me love<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatni raz miałem wirusa pół roku temu wywalało mi komunikat "winexe" wczoraj to samo się zrobiło siostrze ciotecznej zainstalowałem nowego Windowsa i sformatowałem resztę dysków i komp śmiga :P.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj