adam519

Claas Dominator 88s schemat elektryki

Polecane posty

adam519    6

Mam do was prośbę wie ktoś gdzie mogę znaleźć schemat elektryki w claasie 88s, bo wujek go kupił i jest parę kabelków ucięte i nie wie od czego pomóżcie... albo z kąd mogę dla niego kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Proponuję spytać u Korbanków. Mają serwis to powinni mieć schemat. Tylko czy będą chcieli sprzedać. A wujka Google pytałeś? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

adam519@ prosze: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1423413_in...s_w_jezyku.html tu masz calutką instrukcje obsługi itd....jest tam również cały schemat instalacji elektrycznej w kabinie i ogólnie całego kombajnu......

 

Ten katalog jest do kupienia,wiem.... ale jeśli masz takiego claasa i Ci zależy żeby to zrobić to go kupisz,wątpie żebyś znalazł w necie taki schemat

popytaj jeszcze właścicieli takich komajnów może któryś z nich ma taki katalog i Ci pomoże... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Muszę Cię uprzedzić jeśli jest to ta sama instrukcja jaką ja mam a wydaje mi się że ta sama i jest to xero

to muszę Cię zmartwić bo schemat oczywiście jest ale według mnie za malutki rysunek co w połączeniu

z słabą jakością kopiowania xero możesz mieć strasznie niewyraźny obraz.

Chyba że naprawdę jest to wyraźnie skopiowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12
Mam do was proźbę wie ktoś gdzie mogę znaleść schemat elektryki w claasie 88s, bo kupiłem go i jest parę kabelków ucięte i nie wiem od czego pomóżcie... albo z kąd mogę kupić?

 

jutro ci znajdę adres do odpowiedniego gościa co ma

instrukcje inaczej mówiąc pierwszego tłoczenia

anie jakaś dziesiąta kopia, Będziesz miał bardzo czytelną instrukcje

oraz schemat elektryczny.To wszystko będziesz miał też na dyskitce

za te same pieniądze.Kupiłem raz z alegro to szkoda gadać.

Gościa jak postraszyłem to oddał kase. Ale po co nerwy.Nadawało

toi się na rozpalkę

 

Posta NIE piszemy w Enter trackback links

Edytowano przez Matey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12

Gościu jest pewny że da czytelne. Mam już od niego do claasa

i jestem zadowolony.Właśnie z jego orginału robią podróby.

Jak zadzwonisz to ci gościu wytłomaczy.Ja mam od niego ui jestem zadowolony.Namiar do niego 696-978-583.

 

Posta NIE piszemy w Enter trackback links, oraz nie cytujemy poprzedniego posta!

Edytowano przez Matey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam519    6

ja juz zamówiłem u tego co @Daniel215 mi napisał ma przyjść w środę zobaczymy czy czytelny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12

oby tylko był czytelny.Mnie jak pierwszy raz przysłał gosciu z alegro nie ten co ci podawałem

to był bardzo nie uczciwy.Zdjecia to wygladały jakby była wielka mgła.Były tez bardzo rozjaśnione.

A schemat elektryczny to już nie będe wspominał.Ale po rozmowie telefonicznej gosc oddał kase.

Miejmy nadzeje że otrzymasz dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

troche pozno przyoczylem temat bo bym Ci skserowal to i podeslal. z tym ze mam dla 98sl. ale wg mnie to to samo chyba jesli chodzi o elektryke


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam519    6

zamówiłem katalog i cały jest dobrze odbity ale schemat nie zabardzo jak by ktoś miał to niech pisze do mnie na gg to podam mu emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez romanwiatr
      Chcę przesiąść się BIZONA na CLASSA w cenie do 130 tys. Pracował będzie na około 100 ha na na ziemi z wydajnością pszenicy 6 t/ha oraz na słabych.
      Rozważam Dominatora 98 sl heder 4,5m, ale znalazłem też 108 sl z hederem 4,5m z takim hederem ponieważ mam dużo przejazdów (jeżdżę droga z hedrem), a następnie dokupić sam heder 6m i na większe kawałki.
      Biorę pod uwagę też Commandera 114 CS ale on ma heder 5,1m  i obawiam się czy dam rade poruszać się nim po drodze, czy będę musiał za każdym razem zdejmować heder i zastanawia mnie jego dość duża pojemność .
      Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.
       
    • Przez m_i_c_h_a_l
      Cześć,
      Czy ma ktoś jakiś patent na wyjęcie łożyska z rozdrabniacza słomy?
      Nie da rady podejśc ściągaczem a od środka jest zbyt mało miejsca aby czymkolwiek je wybić.
       
       


    • Przez adiksutil16
      Witam. Parę dni temu kupiłem Dominatora(jak w temacie) Jest to mój pierwszy Claas i nie wiem za bardzo co do czego służy. Mam prośbę, prześlę zdjęcia i jakby ktoś z was mógłby mi napisać co do czego służy.
       


       
      Jakbyście mogli pisać np.
      1. wajha od tego i tego
      2....
       
      A tak samo z kontrolkami np.
      L1 kontrolka od tego i tego
       
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez krowazie
      Wkupię heder do kombajnu class dominator 88 sl o szerokości 3.90 lub 4.5 metra. Wesołych świąt 
      I jeszcze jedno pytanie czy to jest prawda że dominatory miały różne szerokości gardzieli ? Gadałem z mechanikiem i tak powiedział 
      nowy nabytek 

    • Przez Ziel
      Witam,
      mam problem ze sciągnięciem połówki koła od młocarni, ślimak sciągnięty, klin też tylko koło ani drgnie. Było podgrzewane sciągaczem naciągane i bite młotem, ani drgnie..
      jest tam jeszcze jakieś zabezpieczenie?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj