Polecane posty

dziobakmp    0

Witam...

Mam takie małe pytanie: po zdjęciu dekla i wymianie oringów nie przerzuca z A na B.

Co to może być?

 

Z góry dzięki :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

Z góry dzięki :rolleyes:

 

Napisz do mnie na gg 11716213 wydaje mi sie ze moge ci pomóc w rozwiazaniu tego problemu tylko musiałbym zadać ci kilka pytań zeby poznac trochę więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziobakmp    0

na ktorym zdjeciu wybierak ulozony jest prawidlowo do montarzu? (na jednym ze zjdec strzalka pokazuje wybierak o ktory mi chodzi)

 

 

z gory dzieki...

post-4027-1229254884_thumb.jpg

post-4027-1229254944_thumb.jpg

post-4027-1229254955_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adammaly    0

Witam. Mam pytanie. A mianowicie nie idzie u mnie w MF 3070 wrzucic biegow szosowych. Co moze byc tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

co rozumiesz przez pojecie biegi szosowe???? czy chodzi ci o grupe biegów B czy moze nie przełącza na zajaca??? Napisz coś wiecej o towarzyszacych obajawach, moze jakies zgrzyty, palace się kontrolki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teybe    3
Dnia 26.02.2009 o 19:46, adammaly napisał:

Mam elektryka ktory twierdzi ze wie co to jest. Z gory dzieki za odpisanie

I wiesz co było? Mam ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj