Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pług do MF 6170

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share micro16

micro16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisany 02 luty 2012 - 17:04

Pług do MF 6170 Ja bym doradzil 4x40 lub 4x45. trojka obrotowa odpada, Przeciez taka czworka nie musi orac na to 1,80 jak bedzie bardzo ciezko traktor mial tylko np. 1,50 i bedzie dobrze:), a jakbys tam kiedys chcial sie bardzeij rozwinac i kupic wiekszy ciagnik to ta czworke bedzeisz mial i na jakis czas Ci ona w zupelnosci wystarczy:) Wiec zamiast inwestowac po raz drugi w plug bedziesz mogl sobie cos innego kupic:) Pozdrawiam Forumowiczow AF:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pług do MF 6170 Dzisiaj, 15:30
  •  

#22 Share mfmf

mfmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 04 luty 2012 - 08:22

Pług do MF 6170 trojka to wogole bezsensu, pewnie, ze 4.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Cineek

Cineek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 06 luty 2012 - 20:42

Pług do MF 6170 Masz kamienie ? Bo jeśli tak to tylko resor lub hydraulik, oczywiście pług więcej waży, ale nie ma przestojów w pracy. Myślę że 4x45 wystarczy spokojnie :) Nie pchaj się w nowe Unie i inne podobne, zobacz ile jest na allegro prawie nowych uni i innych tanich nowych pługów, kup Kvernelanda, Lemkena, Overuma, albo Kuhna te pługi mają znacznie mniejsze opory i są wykonane z konkretnych materiałów. Na agro-show miałem okazje oglądać IBISA, dla mnie to nie powinno nazywać się pług, tylko radło.Miałem okazję u znajomego na testach tym popracować, nie polecam. Pozdrawiam :)