Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sinek

sinek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 21:41

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power Czy ktoś z tu zebranych ściągał ogranicznik prędkości jeśli tak to byłbym wdzięczny za informacje kto,gdzie i za ile to robi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power Dzisiaj, 16:56
  •  

#2 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 02 grudzień 2009 - 10:34

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power Hmm nie wiem czy ktoś Ci to zrobi, może serwis i to nie wiem.A po co chcesz to robic ile Ci idzie Twój Jeleń?? . Mój pokazuje 42km/h a mierzyliśmy go samochodem to wyszło 50 km/h i wystarczyDodany obrazek
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#3 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 grudzień 2009 - 10:49

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power po co odpowiadasz na pytanie zadane rok temu????
akurat tak sie sklada, ze @sinek chyba juz nie chce nic zdejmowac bo AP mu sie zepsul. poza tym masz inna skrzynie niz on. poza tym mierzenie samochodem predkosci pojazdu jadacego jest super pomyslem i na maxa dokladnym!!!!!!
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#4 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 02 grudzień 2009 - 10:51

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power Samochody oszukują żeby było bezpieczniej;) było te 42 albo i mniej troszkę :) tak realnie rzecz biorąc;) jak nie wierzysz kolego zmierz sobie nawigacją :blink:

no to ruszyliśmy świeży temat ;) kolego Andrzeju co lubisz wszystko zamykać prosimy o zamknięcie :)
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#5 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 grudzień 2009 - 10:53

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power akurat samochody osobowe w zakresie predkosci 40-60 km/h nie oszukuja, powyzej zawyżają, a ponizej zanizaja predkosc rzeczywista :blink:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#6 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 02 grudzień 2009 - 11:25

po co odpowiadasz na pytanie zadane rok temu????
akurat tak sie sklada, ze @sinek chyba juz nie chce nic zdejmowac bo AP mu sie zepsul. poza tym masz inna skrzynie niz on. poza tym mierzenie samochodem predkosci pojazdu jadacego jest super pomyslem i na maxa dokladnym!!!!!!

akurat samochody osobowe w zakresie predkosci 40-60 km/h nie oszukuja, powyzej zawyżają, a ponizej zanizaja predkosc rzeczywista Dodany obrazek

Pytanie dotyczyło skrzyni auto powr czyli takiej jaką mam ja, co do pomiaru stwierdzasz ,że samochody nie oszukuja w tym przedziale więc pomiar mógłbyć w miarę rzeczywisty...

#7 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 grudzień 2009 - 11:33

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power moglby byc, gdybys auto na sznurku za ciagnikiem ciagnal, inaczej to nie.

ty masz AP konstrukcji jd, on ma/mial ZF.

#8 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 02 grudzień 2009 - 11:46

moglby byc, gdybys auto na sznurku za ciagnikiem ciagnal, inaczej to nie.

ty masz AP konstrukcji jd, on ma/mial ZF.

Czyli tak na 50% pomiar był,no tak konstrukcja jd u mnie ale w temacie nie było zaznaczone

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 grudzień 2009 - 11:54

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power dokladnie na 50% czyli uznaj, ze go w ogole nie bylo.

#10 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 02 grudzień 2009 - 12:02

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power Ile by nie jechał to i tak w rzeczywistości wystarcza bo kółko w pługu i tak nie daje rady...

#11 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 23:18

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power z tego co sprawdzałem to i poniżej 50 samochód oszukuje... takie testy z GPS i kilkoma pojazdami, zależy to od samochodu o opon najbardziej, mam corse D 2007r i zawsze oszukuje 9-10km/h i rovera 45 2001r. w którym są zamontowane niefabryczne opony i pokazuje realnie z max pomyłką 1km/h a wracając do tematu mierzenie prędkości realnej ciągnika samochodem jadącym z tyłu to poroniony pomysł i tyle :blink:
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#12 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 grudzień 2009 - 00:03

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power ponizej 50 km/h samochod oszukuje, ale w druga strone tzn. pokazuje ze jedziesz 20, a w rzeczywistosci jedziesz 25 i tak jest we wszystkich autach.
chodzi o to by nie "zamulac", w rejonie 40-60 jechac z rzeczywista predkoscia, taka jaka mamy jechac w miescie (wszyscy tak samo), a powyzej by zaniżać dla bezpieczenstwa, a raczej mniejszego zuzycia paliwa i tutaj juz producenci maja wielkie pole do popisu.

najwiekszy blad jaki widzialem to toyota avensis 1.8 ZI 27 km/h naddatku, moje auto oszukuje 14 km/h przy Vmax.

oczywiscie pomiary robione przy ogumieniu standardowym i prawidlowym cisnieniu, przy temp. ok 10 stopni C. wahnięcia 2-3 km moga byc od samej pogody.

#13 Share putino11

putino11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:opłacalne nowe technologie

Napisany 02 listopad 2011 - 09:42

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power ,,Sinek ; zapytał --- Czy ktoś z tu zebranych ściągał ogranicznik prędkości jeśli tak to byłbym wdzięczny za informacje kto,gdzie i za ile to robi --- a w odpowiedziach same MĄDROŚCI że chocho ????? a temat ciekawy .

-
byle zawsze do przodu z klasą

#14 Share Pyrosz

Pyrosz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 19:40

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power @Putino11 Gratuluje! Otrzymujesz złotą łopatę za odkopanie 2-u letniego posta :lol:
Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share michal1111

michal1111

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 02 grudzień 2011 - 19:01

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power siema
Ale tak bez żartów czy była by możliwość ściągnięcia ograniczeń.

Dodaj odpowiedź