Skocz do zawartości

Zdjęcie

agregat uprawowy do c-360

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukesz

lukesz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 00:49

agregat uprawowy do c-360 potrzebuje opinii czy takiej budowy agregat http://www.agrofoto....image31291.html
o szerokości 3m i z siewnikiem stegsted podniesie C-360 a jak podniesie to czy wystarczy jej uciągu nie zależy mi na wydajności mógłbym jedząc na 2 biegu satysfakcjonował by mnie efekt równego pola bez kolein po siewie w ostateczności jak by nie podnosił to bym wciągał go na agregat środek ciężkości by się przeniósł bliżej ciągnika i bym podnosił możne biggrin.gif proszę o opinie mam nadzieje ze w dobrym miejscu naklepałem problem jak nie bardzo to z góry przepraszam

już poprawiłem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
agregat uprawowy do c-360 Dzisiaj, 09:41
  •  

#2 Share griga

griga

Zaawansowany

• Administrators
  • PipPipPip
  • 483 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 15:43

agregat uprawowy do c-360 Popraw link bo ten nie działa

#3 Share AGRObombula

AGRObombula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, naprawa maszyn rolniczych, konie, bydło

Napisany 08 grudzień 2008 - 17:17

agregat uprawowy do c-360 hej ja ci powiem tak zrobiłem sobie sam agregat z kultywatora grudziąca 2,5 m ma dwa wałki jeden z przodu drugi z tyłu a pomiędzy jest rząd broników do tego mam siewnik amazone z hydropakiem jak tymprzejade mam lepjej zrobione niż po orginalnych agregatach

#4 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 08 grudzień 2008 - 19:37

agregat uprawowy do c-360 popraw link to powiem.ale tak na oko to unieść powinien, jeździć też da radę z lekkimi problemami.tylko nie wiem czy warto bo na dłuższą metę podnośnik temu sprzętowi nie podoła.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share lukesz

lukesz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 19:53

agregat uprawowy do c-360 link poprawiony ale pomocy potrzebuje tak szybko szybko

#6 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 09 grudzień 2008 - 20:17

agregat uprawowy do c-360 szczerze to widzę długiej i szczęśliwej pracy takim zestawem.60 nie takie ciężary radziła i w polu da radę ale unieść będzie miała ciężko.a na pełnym siewniku to przodek będzie unosić.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 326 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 20:37

agregat uprawowy do c-360 z tym agregatem plus siewnik twierdze ze nie da rady poprostu przód bedzie w gorze znajomy ma 385 podobny agregat miał do tego na zdjeciu i mówił jak sypie pełnego poznanika to przodek podrywa a miał agregat 2.75 jakby był agregat 2.5 metra i lekki siewnik da rady pociagnac napewno pociagnie a pompa od zetora i bedzie ok napewno nie siadzie mam znajomego co pojechał ursusem 3p z gruberem 2.6 lub 2.1 nie weim dokładnie robi normalnie w ursusie 1014 i pojechał robic ale pompa nie wytrzymała i urwał ramie a ciagnac podobno płytko ale szedł niewiem bo nie widziałem teraz załozył pompe od zetora mówi zei nna pracas a ma przy tym ciagniku tura