Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agregaty aktywne

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 08 maj 2010 - 19:24

Agregaty aktywne Brzozak do brony można redliniarke zaczepić i jest git także to rototilera też da radę my przy glebogryzarce Kvera mamy Weremczuka zamontowanego.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agregaty aktywne Dzisiaj, 11:13
  •  

#22 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 09 maj 2010 - 06:53

Agregaty aktywne Czy więcej mocy potrzebuje?? Raczej w to wątpie ponieważ brone cyklo. ciągnik musi ciągnąć ze względu na charakter pracy tej brony a cyklo niby też musi ale jego elementy robocze odpychają się tak jakby ułatwiając ciągnikowi prace , czy same elementy robocze nie stawiają większych oporów >> nie wiem ale raczej na pewno ciągnik z roto mniej mocy zużywa na ciągnięcie owego ustrojstwa :lol: Tak mi sie wydaje :lol:
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share ochen

ochen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 22 wrzesień 2013 - 20:24

Agregaty aktywne Jakiej firmy polecacie brony wirnikowe? Jaki model? Ktorych unikać? Chodzi o maszyny używane. Prosze o rady. Jeśli macie jakies doswiatczenia z takimi maszynami chetnie posłucham.