Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak to jest z "ciszą nocną "

64 odpowiedzi na ten temat

#1 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 06 grudzień 2008 - 17:16

Jak to jest z "ciszą nocną " Własnie nie raz zdaza, ze pracujemy w nocy i wczoraj wlasnie mialem taki problem nie miły (nie bede opisywal) chodzi oto czy policja moze mi dac mandat jelsi pracuje w polu w puźnych godzinach nocnych..w około 200 m od zabudowan ?? mozna jakies pozolenie zdobyc?? na łamanie tej ciszy i czy ona jest czy jej nie ma ?? Jesli ktos by był obyty w tej sprawie to prosze o info
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak to jest z "ciszą nocną " Dzisiaj, 19:21
  •  

#2 Share Manio1523A

Manio1523A

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i oczywiście gospodarka

Napisany 06 grudzień 2008 - 17:28

Jak to jest z "ciszą nocną " W wakacje też pracowałem do późna nawet się zdarzało do północy i praktycznie koło zabudowań. Wiesz to jest wina sąsiadów, bo oni chcą spać, ale wiadomo że jak jest się na polu to nie zostawisz kawałka bo się już ciemno robi. Nie słyszałem żeby można dostać pozwolenie na prace w polu w czasie ciszy nocnej. A w ogóle jest takie prawo?

#3 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 06 grudzień 2008 - 17:29

Jak to jest z "ciszą nocną " W Top agrarze był artykuł na ten temat, należy uprzedzić sąsiadów że będzie się pracować w nocy, o ile się nie mylę to była opisana sprawa w sądzie, ale została umorzona ze względu na małą szkodliwość czynu.
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 06 grudzień 2008 - 17:31

Jak to jest z "ciszą nocną " aha no jak bym chcial po wioskach jezdzic i wszystkim mowic ze bedziemy pracowac w nocy to bym an paliwo nie wyrobił ;pXD do północy to nic ale wiesz nie raz ciagnik nie gasnie przez 50 godzin...
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#5 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 06 grudzień 2008 - 17:39

Jak to jest z "ciszą nocną " oj z tego co pamiętam z tego artykułu to po 22" nie można" pracować ze względu na ciszę i nic tu nie da ostrzeganie sąsiadów. jak wezwą policję mandat murowany (ewentualnie sprawa w sadzie)

#6 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 06 grudzień 2008 - 17:47

Jak to jest z "ciszą nocną " no włąsnie własciciel gospodartwa własnie mial sprawe w sądzie o to. ale nie poszedl na rozprawe a jak by poszedl to wygrał by a tak to dostał 30 zł mandatu xD

#7 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 06 grudzień 2008 - 17:53

Jak to jest z "ciszą nocną " 30 czy 300 zł bo jak 30 to dobrze, że nie pojechał bo może by więcej wydał na paliwo na dojazd do sądu;)

#8 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 06 grudzień 2008 - 17:57

Jak to jest z "ciszą nocną " 30 bo mala szkodliwosc

#9 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 grudzień 2008 - 18:00

Jak to jest z "ciszą nocną " 30 ??? To u nas 150 bo pies wyleciał na drogę i samochód w niego uderzył...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#10 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 06 grudzień 2008 - 18:21

Jak to jest z "ciszą nocną " ja własnie miałem podobną sytuacje zimową orke praktycznie tylko w nocy z braku czasu robiłem sąsiad latał coś wymachiwał darł sie hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 06 grudzień 2008 - 20:17

Jak to jest z "ciszą nocną " ale jak robisz na swoim to co im jeszcze to nie odpowiada! zresztą u mnie nigdy takiego czegoś nie było żeby policja się przyczepiła ale bym se z nich zgnił żeby się przyczepili haha
AF - to Jest To:)

#12 Share vvojtas1

vvojtas1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 780 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 12:10

Jak to jest z "ciszą nocną " jeśli samochodami (ciągnikami) można jeździć po drogach (publicznych ale także własnych czy po podwórku aby zaparkować do garażu) po 22 podczas "ciszy nocnej" to dlaczego niby nie można jeździć po polu i np. orać itd

#13 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 21:18

Jak to jest z "ciszą nocną " od22 do 6 obowiazuje przepis o ciszy nocnej,po zniwach dmuchalem zboze , pekla rura i robota sie przeciagla. piec po 22 corka odbiera telefon ktos dzwoni z pretensjami.nie poznala po glosie bo bym kogos poblogoslawil ;) .dwadziescia po skonczylismy ale ciekawe co by bylo jak by ktos zadzwonil po policje,teraz kazdy ma telefon i bez problemu moze podkablowac[dobrze ze posterunek daleko-25 km]

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#14 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 21:20

Jak to jest z "ciszą nocną "

jeśli samochodami (ciągnikami) można jeździć po drogach (publicznych ale także własnych czy po podwórku aby zaparkować do garażu) po 22 podczas "ciszy nocnej" to dlaczego niby nie można jeździć po polu i np. orać itd

też sie zastanawiałem, taki głupie przepisy

#15 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 00:09

Jak to jest z "ciszą nocną " jak zawsze w takich sprawach trzeba kierowac sie zdrowym rozsadkiem ;) jak sie ma jakis zatarg z sasiadami to wtedy dzwonia i truja d...
do mnie kiedys o 8 zadzwonili, a ja caly czas myslalem ze kolo ma pretensje ze jest glosno, ale myslalem ze w nocy ktos cos robil, a to sie okazalo ze jemu przeszkadza o 8 rano.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#16 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 12:09

Jak to jest z "ciszą nocną " U mnie już nie jedni mówili ze za rano pod domem wyje ciągnikiem ze za późno. Były pretensje powiedziałem jednemu drugiemu dobra wyjadę o 10 i zjadę i 18 tylko przychodzicie i od 10 do 18 siadacie w ciągniki i nadrabiamy to co straciłem przez to ze później wyjeżdżam i wcześniej zjeżdżam. Tylko nie daje swoich ciągników i mówię tam u tego i tego tyle i tyle za wynajem maszynki jest i proszę się zgłosić i będziemy pracowali i będzie miał pan kiedy pospać dłużej i itd i ja sobie pośpię. Za czeli coś się burzyć ze nie po to z miasta się wyprowadzał żeby dalej mieszkać w huku i hałasie i spokoju świętego nie mieć. Prosta sprawa prosto wyjaśniłem że nie będzie się nikt dostosowywał do panicza z miasta bo on tu przyszedł i jest Bóg wie kim i każdy musi robić tak jak jemu się podoba. Niestety to jest wieś i praca w polu w taki czy inny sposób była jest i będzie. Zawsze lubiłem ostro potraktować ale z zdrowym rozsądkiem ale ostatnio jak sam wszystko robiłem i jak każdy sąsiad wsadzał nos tam gdzie nie trzeba i dobre rady i mówienie a w ręcz kazanie jak mam co robić u siebie to już mi ręce opadały i nie wytrzymywałem.

#17 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 12:17

Jak to jest z "ciszą nocną " a jak to jest w sobote?? tez jest cisza nocna?? bo w miastach np. z soboty na niedziele nie obowiązuje...

#18 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 12:22

Jak to jest z "ciszą nocną " @arassso to u ciebie we wsi mieszkają jacyś "agroturyści". Nie daj boże mieć takich we wsi ;)

#19 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 12:33

Jak to jest z "ciszą nocną " to jest wieś co oni myśleli że będzie cisz i spokój haha
"nie po to z miasta się wyprowadzał żeby dalej mieszkać w huku i hałasie" taka gadka miastowych może wyprowadzić
z równowagi weź tam czasem dla nich w nocy jakąś petarde podrzuć pod okno niech mają spokój

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 12:38

Jak to jest z "ciszą nocną " w wiosce obok najechalo sie takich własnie Agroturystów pobudowali Domy w takich odludziach i z pretensjami chodzili do wójta ze krowy mucza rano ze ktos tam piłą tnie...ze ktos łąke kosi z rana .. to ich wójt tak zjechał ;) ze jak chca mieszkac na wsi to muszą sie dostosowac bo to oni są goscmi w tym terenie...