mateusz1122

belarus 1221 nowy

Polecane posty

mateusz1122    15

Witam mam okazje kupic nowego belarusa 1221 z 2015 i takie pytanie kieruje jakie papiery potrzebne beda do rejestracji i czy bez problemowo mozna go zarejestrowac. belarus jest narazie w minsku i czeka na kupca 

 

i oczywiscie jak z awaryjnoscia tych traktorow

Edytowano przez mateusz1122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawmet    0

Kolego z rejestracją jest tak że traktor musi spełniać normę spalin a co do awaryjności to nie wiem acz kolwiek niedawno kupiłem belarusa 952.4 i sprawuje się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    515

musi mieć homologacje i nie które starostwa robią z tym problemy tak jak było u mnie z moim ruskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

tylko że autor chyba sam chce sobie sprowadzić taki pojazd i nie będzie miał na niego ŚH na PL czy inny kraj WE.

 

Temat zapodać na norcom-forum diagnostów - szybciej ktoś coś tam podpowie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez mateusz1122
      Witam w fordzie 5610 zaczol mi sie lac olej z walu co idzie na przedni naped wydlubalem go i nie moge znalesc nigdzie simeringa 45x76x12 wie ktos moze skad wziosc taki?? pozdrawiam i pilnie czekam na odpowiedz
    • Przez mateusz1122
      Witam koledzy tak jak w temacie chcialbym wybrac prase do sianokiszonki slomy i siana. ja chcialbym kupic zmmiennokomorowa do 180cm bale a ojciec sie uwiol na stalokomorowa 120-120 i juz nie wiem wydaje mi sie ze najlepszaby byla zmmieno komorowa pasowala ale wszyscy chandlarze nagadali ojcu ze walcowe 120-120 sa najlepsze oczywiscie takie 120-120 maja do sprzedania ,wydaje mi sie ze balot slomy 120-120 to troche maly i bedzie ich pelno moze lepsze rozwiazanie byloby juz 150-120 tez stalokomorowa ale chyba baloty sianokiszonki beda za duze i ciezkie. a posiadamy w tej chwili 30 bydla ciagniki c328, mf255 i ford 5610 4x4 prosilbym o doradzenie tak zebym pokazal ojcu co tu napiszeszecie z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie
    • Przez mateusz1122
      Witam serdecznie szukam już od kilku tygodni kola do claas rollant 62 wymiar to 11.5 szerokosc opony, 80 wysokosc i felga 15.3 jest ona na 5 szpilek jak by ktos mial takia felge z opoNA w dobrych pieniadzach prosze o napisanie. OPONA TAKA http://images.iagro.pl/2012-06/407746933_middle.jpg
      pozdrawiam serdecznie
    • Przez mateusz1122
      witam posiadam mf 255 i nie dziala hydraulika wogole cisnienia nie daje a podnosnik porzadnie  podnosi , pod siedzeniem probowalem na wszystkie sposoby i nie daje cisnienia do rozdzielacza nawet wiecie moze co sie moglo stac? pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj