cyborg15

Jakie macie Deutz Fahr

Polecane posty

bigosek54    1

pług..ja ciągne moją m620 unia ibis ten najstarszy obracany ale chce sie przeżucić na 4 z większymi odkładniami bo chce ciąnąć wał campbela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuro95    4

Witam. Ja posiadam DF Agrofarma 420. Kupiony w połowie wakacji, rok produkcji 2010. Cena to +\- 150 000 brutto. Pracuje z pługiem Akpil KM 80 3 skibowym obrotowym, gruberem Expom Ajax 5 łap, Agregatem Expom Lech 3,6m, prasą Unia Famarol DF 1.8v i głęboszem 3 zębowym Expom. Pracuje jako ciągnik główny. Ma na liczniku ok. 250 mtg. Jak na razie bez awarii :D nie ma EHR, rewersu elektrohydraulicznego, klimy, półbiegów. Na razie czekam aż panowie z Jaryszek zamontują mi radio B) i może pokuszę się na siedzenie Gramera :P Nie zamieniłbym go na żaden inny o mocy 100 KM, mogłem kupić NH TD5050 ze wszystkimi bajerami za ok. 136 000 brutto. Ale Deutz to Deutz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adii7    0

Witam .Mam jednego DF Agrotrona 130 ma już 4 lata i ponad 2000 godzin, jestem z niego naprawde zadowolony, typowa niemiecka produkcja . Na jesieni kupiłem Agrofarma 410 bardzo prostą wersje, niemiecki został silnik , bardzo oszczędny a reszta to włoska produkcja mogła by być troche lepsza ale jakie pieniądze takie wykonanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini87    0

witam mam od roku agrofarma 430 aktualne ma okolo 500 godz.Mam tez pytanie do innych urzytkownikuw tych modeli czy nie zaobserwowali pobrania oleju w silniku , w moim wzial okolo 1-1,5l na 400 godz. pacy

Edytowano przez martini87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek2034    2

Mam agrotron m620 ciągnik ma dwa lata i ponad 1600mtg pracuje na 100ha ciąga pług unia ibis xxxl 4kiby, siewnik vogel noot aktywny 3m a z 4m też by sobie bez problemu poradził, pracuje również z gruberem kos 3m. silinik jest na kommor rail i jestem z niego jak narazie bardzo zadowolonmy; )Kupiony w Jaryszkach i kosztował około 300tyś wyposazenie standardowe ;). Mam również agrotron 6.01s jako ciągnik pomocniczy 100koni, do oprysków i nawozów, rok 1996 na pompowtryskiwaczach, ciągnik także bardzo wygodny i również na klime. ; D.

 

martini87 : 1 l oleju jak spali na 400mth to nic musi coś pobrać ; ). a jeżeli dobrze pamiętam to ja 400mtg miałem przegląd i zmiane oleju ; P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu82    0

Ostatnio zakupiłem ciągnik Deutz Fahr DX 4.10. Mam pytanie gdzie powinien w tym ciągniku znajdować się nr fabryczny tzw. nr vin??? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

A moze ktos ma zamiar kupic DF M625 Bo ja sie zastanawiam,drozszy od M620 20tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini87    0

Do Jarek2034 ja mialem 1 zmiane po 100 godz i teraz mam prawie 500 no i musialem dolac druga zmiana jest po 500 , czyli juz nie dlugo

Edytowano przez martini87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek1975    0

witam mam od roku agrofarma 430 aktualne ma okolo 500 godz.Mam tez pytanie do innych urzytkownikuw tych modeli czy nie zaobserwowali pobrania oleju w silniku , w moim wzial okolo 1-1,5l na 400 godz. pacy

W Agrofarmie wymieniasz olej co 400 godz.W mojej R3 wymiana jest co 200h.Jeśli nie pracuje ciężko wymieniam co 250h. Przepracowałem 1500h. i jeśli coś ubyło to niezauważalne ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam

Deutz Fahr Agrofarm 410 DT

Przebieg: 12MTH

Kupiony:12 Marzec 2011 rok

Wyposażenie: Klima,Szyberdach,komplet obciążników przednich,Radio CD

Cena 148,800 tyś. brutto

Osprzęt: Agregat uprawowo siewny Unia famarol Eco 350 3m,pług Agromasz 4x40 zrywalny podwyższany dłuta,prasa belujaca,Jako główny i jedyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stobierski    0

a ja mam deutz-fahr d 7006

70 koni

4cylindry

rok74

tur 1 sekcja-przerabiam na 2

dorabiam mu tuz

swietny uciąg-c360 nie ma startu-w ogóle!!

kupiłem z zepsutą skrzynią-2tryb wyłamany ząb.za10000 z przywózką

naprawa 400zł-dorabiałem zębatkę.

nie zamienił bym go ani nie sprzedał-maszyna ma u mnie dożywocie-super traktor!

niezawodny i strasznie oszczędny

po remoncie hodzi ja żyleta choć pali troche olej 10litrów na cały rok

to ten na zdjęciu -zielny w nim siedze.

najleprzy na świecie,

planuje mu kupić pomocnika FORTSCHRITA ZT 303.

mój deutz---------bezcenny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRTVP    0

DF

-model Dx 3.65

-jak się sprawuje dobrze trochę hydraulika szwankuje

-cena jaką za niego daliście nie wiem kupił go szef w Niemczech a jak sobie sprawił nową maszynę to DF'a wysłał do mnie do Polski

-czy były jakieś awarie tak z hydrauliką

-czy to ciągnik główny czy pomocniczy pomocniczy

-z czym pracuje wał 5 ton "odkurzacz" do zbierania skoszonej trawy boiskowej, rotacyjna

-ilość mtg nie wiem ostatnio w nim nie siedziałem

-czy kupiliście go nowego czy używanego nowy

-rok produkcji nie wiem

-opcja. podstawowe wyposażenie

Mam jeszcze takiego samego 2 ale trochę nowszego pracuje z kombajnem to trawy boiskowej


I love MTZ, I'm MTZ fan, bigest fan in the world.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bortek95    0

Ja jako pierwszy chyba napisze o modelu jakim jest DEUTZ D13006 :D

rok produkcji: 1979

mth: nie wiem

kupiłem go z niemiec za 3000 Euro :D

Ciągnik był spalony (tylko kabina, silnikowi nic nie było)

jest to mój najmocniejszy ciągnik noo i zatem też jest moim głownym ciągnikiem...

jestem z niego bardzo zadowolony.Mało pali trzeba podkreślić :D

Edytowano przez bortek95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo457    0

-Agroplus 100

-bardzo dobrze

-75 tyś

-Nie

-Ciągnik główny

-pracuje w zimie z pługiem wirnikowym a w lecie z przyczepką 20 t. Pracuje on w firmie a w gospodarstwie to pomocniczo np. do belowarki czy do lawety z belami.

-7000

-używany

-1999r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawomir    0

witam posiadam agrotrona k610 i mam mały problem rozszczelnił mi sie zbiornik on powiedzcie co sie mogło stac??

wyciek jest z pod metalowej podkładki duzej z pod stopni. Ktos to rozbierał co tak jest??

nie chce zakładac nowego tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcink2807    0

Ja mam DF Agrofarm 420 wersjaD.

Rocznik 2011

Narazie 10 mth - ale w żniwa wszystko sie zmieni

Narazie bez awarii - bo nowy a później zobaczyny

Ciągnik główny do pługa i agregatu uprawowego i siewnego

Jak dalej sie sprawuje dam znac na forum.

Jeśli ktoś może wie czy dostępne sa na rynku obciążniki na felgi tylnych kół i jak one sprawują się w pracy, czy nie powodują podczas wstrząsów pękania felg. Prosze o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk1031    0

witam!! co myślicie o DF agrostar 6.81 bo chce takiego kupic i niewiem czy to są dobre ciągniki? z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRTVP    0

-model dx 3.65 2 mam takie

-jak się sprawuje oba dobrze się sprawują

-czy były jakieś awarie w 1m ale nie duże

-czy to ciągnik główny czy pomocniczy pomocnicze

-z czym pracuje 1:wał,odkurzacz(takie coś jak samo zbierająca tylko że jeszcze ssa powietrzem tą trawę i deszczownie 2: kombajn do trawy z rolki

-czy kupiliście go nowego czy używanego używany


I love MTZ, I'm MTZ fan, bigest fan in the world.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj