cyborg15

Jakie macie Deutz Fahr

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cyborg15    0

Wszyscy maja to my tez :) Jakie macie DF-y??? Ja mam Agrotrona 150

 

W związku w tym, że mało osób czyta temat od początku i nie stosuje się do moich "zaleceń" to pozwalam sobie dopisać w pierwszym poście:

 

Proponuję, że jak już piszecie jakie macie DF-y to żebyście pisali jakieś podstawowe informacje o nim tj.

-model

-jak się sprawuje

-cena jaką za niego daliście

-czy były jakieś awarie

-czy to ciągnik główny czy pomocniczy

-z czym pracuje

-ilość mtg

-czy kupiliście go nowego czy używanego

-rok produkcji

-opcja.

Oczywiście nie musicie tak jak w giełdzie wypisywać wszystkich podpunktów ale fajnie by było gdybyście jak najwięcej tego wypisali -Olik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

bez sensu temat poczytaj forum to sie dowiesz kto ma jaki! skromnie apeluje do moderatora aby zamknał ten wątek zeby nie robic bałaganu


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepan84    21

co wam to przeszkadza

ja mam agrofarma 100 jestem bardzo zadowolony z niego polecam inne marki mnie nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zirol    0

faful a czy ten K610 to jest na pompowtryskach czy na common rail.Napisz coś o nim.Czy jestes z niego zadowolony?Jak wychodzi spalanie?Pytam bo mam dylemat czy wybrac DF K600 czy John Deere 6630.Podobno DJ duzo pali,ale nie wiem jak jest akurat z tym modelem,nie moge nigdzie znaleźć testów tych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faful    0

On jest na COMMON RAILU. Spalania jeszcze nie mierzyłem więc nie mogę dużo powiedzieć, ale po przepracowaniu 101mth mogę stwierdzić że nie załuję decyzji jak narazie spisuje się wyśmienicie i polecam tą marke. Też rozważałem zakup john deere tylko że 6330 ale był troszkę droższy. Mój sąsiad ma 6420Se to troszkę narzeka że dużo pali ale biorąc pod uwagę jego siłę uciągu to myślę że nie jest tak źle z tym spalaniem w john deerach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

koledzy napewno nie jest to seria K bo K była na pompowtryskach, a na CM jest seria M, i coś mi się wydaje że kolega @faful albo ściemnia albo sam nie wie co ma.

ja mam kombajn DF 5485 HT 2006

i ciągnik DF Agrotron K150 2008 (jeden z ostatnich wyprodukowanych)


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faful    0
koledzy napewno nie jest to seria K bo K była na pompowtryskach, a na CM jest seria M, i coś mi się wydaje że kolega @faful albo ściemnia albo sam nie wie co ma.

ja mam kombajn DF 5485 HT 2006

i ciągnik DF Agrotron K150 2008 (jeden z ostatnich wyprodukowanych)

Wiem co pracuje pod maską mojego ciągnika, jak się nie oriętujesz czy w nowych k 610 jest common rail to się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

Mam DF agroplus 87 ogólnie jestem zadowolony mały, zwinny, mocny 83KM w takim maluszku hih pozdrawiam wszystkie osoby z klubu DF jak mój będzie good pracował to skuszę się na większego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Temat zostanie bo patrzę, że jednak jest jako takie zainteresowanie :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valtran111    1

my mamy DF agroplus85 ciagnik ogolnie to jest jaki jaki jest ale zalujemy ze nie wzielismy nowego ursuska 6024 lub 7524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

agrotron 265 2005 rok :D


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu7    7

A Ja mam Agrofarma 100 w wersji ecoline (okrojonej, ale za to sporo tańszej). Na razie przepracowałem 270 mth i jestem z niego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Proponuję, że jak już piszecie jakie macie DF-y to żebyście pisali jakieś podstawowe informacje o nim tj.

-model

-jak się sprawuje

-cena jaką za niego daliście

-czy były jakieś awarie

-czy to ciągnik główny czy pomocniczy

-z czym pracuje

-ilość mtg

-czy kupiliście go nowego czy używanego

-rok produkcji

-opcja.

Oczywiście nie musicie tak jak w giełdzie wypisywać wszystkich podpunktów ale fajnie by było gdybyście jak najwięcej tego wypisali :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu7    7

No właśnie jestem ciekaw czy korzystnie kupiłem mojego Agrofarma? Zapłaciłem za niego 127000 zł brutto. Jest to Agrofarm 100 ecoline, czyli niestety bez wypasu, ale za to prosty. Silnik Deutz 2012 - 96KM. Skrzynia 15P i 15T z rewersem mechanicznym, bez biegów zmienianych pod obciążeniem. WOM 540 i 1000 załączany elektrohydraulicznie. przedni most załączany niestety mechanicznie!!!:) ale blokada mechanizmów różnicowych - elektrohydraulicznie. Bez klimy i szyberdachu. Ma przednie obciążniki - 260 kg i siłowniki wspomagające udźwig podnośnika do 6200 kg. Dodam tylko, że kupiłem go w Grudziądzkiej filii firmy Rolsad z Rawy Mazowieckiej i jestem ciekaw czy ktoś kupił takie coś taniej, bo słyszałem, że Rolsad oferuje DF-y najtaniej ponieważ sprzedaje ich najwięcej w kraju... A kupiłem go w lipcu, wtedy był chyba nawet tańszy niż Zetor Proxima o podobnej mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Model:

DF Agrosun 120

Rok produkcji:

2001

Cena:

około 150 tyś. zł (w 2001 roku)

Przebieg:

około 2300 mth

Awarie:

- cieknący uszczelniacz przedniego koła (usterka usunięta w ramach gwarancji)

Typ ciągnika: główny

Wykorzystanie:

- pług obrotowy Kver EM 85 + Packomat S;

- agregat upr.-siew. bierny 3m, Kompakt + Poznaniak (w przyszłym roku 4m, Ares + Vitasem);

- kultywator ścierniskowy UG 3m, 12 łap (być może zastąpi go KOS 3,7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vdan    5

K 110.

Styka mi ;P

W nastepnym roku nówelas kombajnik DF ;P, już nie moge sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rexxar    0

Ja mam Agrotrona K110 Rok produkcji 2005. Dobrze sie sprawuje. Troche dużo pali ale poza tym spoko ciągniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jędruś23    0

Mam Agrotrona K 110 rok 2008

Mtg 150

przedni TUZ, resorowana oś, kabina na zawiesiszeniu pneumatycznym

kapcie 520/70/38 ,480/70/24

wyprowadzenie dodatkowych przewodow hydraulicznych do przodu

cena180 000 +vat

 

kombajn DF 5485 HT Rok 2008

Mtg 190

Heder 4,2m +stol do rzepaku

kabina DE LUX

kapcie przód 600 tyl 480

szarpacz ,monitor strat, DHC

cena 280 000 +vat ze stolem do rzepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agroplusf75
      Ciągnik deutz agroplus f 75 sadownik świeci błąd T 72 T 77 i M2 co to może być
    • Przez domel27
      Witam 
      W moim nowym nabytku po odpaleniu i upływie kilku minut zapala się taka ikonka wiecie od czego ?

    • Przez piotrek7035
      Witam. Mam problem z Agrofarmem 420GS, mianowicie ciągnik jedzie po czym zaczyna przerywać i gaśnie. Wtedy wyskakuje błąd T103. Ten błąd jest od czujnika obrotów silnika, czujnik wymieniony na nowy, wszystkie wtyczki sprawdzone i dobrze łączą. Mimo to błąd dalej wyskakuje i ciągnik gaśnie. Czasami jedzie przez 20 min i zgaśnie a czasami w ciągu 10 min zgaśnie 4 razy. Ma ktoś może jakiś pomysł co mu może dolegać?
      Dodam tylko że ciągnik niedawno został zakupiony i od początku nie było z tym problemu. Natomiast był problem z pływakiem w zbiorniku bo po dolaniu paliwa wariuje ale po 2 dniach się normuje i pokazuje już dobrze. Czasami po zgaśnięciu ciągnika wyskakuje też błąd m11 czyli czujnik od temperatury paliwa.
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez LMB
      Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc: ile litrów oleju wchodzi do silnika Same Frutetto II 90 Turbo 2005. Traktor ma 5k motogodzin jaki polecacie olej: 10W40 czy 15W40 np. TURDUS. 
       
      Niestety w instrukcji obsługi nie ma informacji o ilości oleju.
      Dziękuję
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj