roobercik

Jaką przyczepę samozbierającą wybrać?

Polecane posty

daremw    128

tylko że przyczepa do sianokiszonki do mniejszego ciągnika będzie miała raczej małą pojemność i tylko jeżdżenia dużo przy sianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikAdi    29

Witam poszukuję przyczepy samozbierającej z nożami i wałkami z tyłu do ciągnika 85KM. Znawcą w tej dziedzinie nie jestem i chciałbym wiedzieć jaką markę wybrać o jakiej pojemności i jak jest z awariami u nich. Poszukuję czegoś do 15tys. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

Witam. Szukam przyczepy do sianokiszonki oraz wożenia kukurydzy. Ostatnio natrafiłem na to ogłoszenie - przyczepa samozbierająca pol-mot opaleniaca, znalazłem jeszcze 2 takie same przyczepy w podobnych pieniądzach. Czy wiecie jak się sprawują? Czy ktoś taką posiada?

http://olx.pl/oferta/przyczepa-samozbierajaca-cena-brutto-CID757-IDe1d9P.html#d07cc4abae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simental_pl    1

Witam,

serdecznie polecam przyczepę Class Quantum 5500P. Mają sprowadziłem używaną z niemieckiej Bawarii. Mimo to spisuje się bez zarzutu już drugi sezon.

Na poniższym filmie widać jak się spisuje:

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez Simental_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy ktos z was uzytkowal przyczepe samozbierajaca metaltech roto 6 lub roto 10 i moglby sie podzielic wrazeniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek8    1

Witam
Potrzebuje pomycy chialbym zakupic przyczepe samozbierajaca strautmann super vitesse II DO z 1997 roku co mozecie o niej powiedziec gedna polecenia ? Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy przyczepy pottinger europrofii 2 z 1999 roku były z rotrorem w wersjji na 540 i 1000 obr/ wom czy tylko na 1000 obr? bo mam taka na oku i jest na pewłnym rotorze i na 540 obr i ma oryginalne naklejki na 540. I którą lepiej wybrac pottinger czy strautmanna vitese 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenus    0

Witam planuje zakup przyczepy samozbierajacej Strautmann giga Vitesse moje pytanie brzmi czy to dobry wybór i czy claas 150 km da z nią radę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Do gigy trzeba 200 koni żeby dobrze chodziła. Ale przy 150 będziesz juz zbierał. Ja mam teraz tere i 200 koni z nią śmiga. Szału nie ma ale fendt daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenus    0

sorki ze dopiero odpisuje Ale roboty dużo w polu była. co byście ewentualnie powiedzieli o przyczepie Schuitemaker rapide 580 s bo taka też biorę pod uwagę jej wady i zalety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

To też fajna przyczepa
Bardzo masywna. Jako jedyna mam podłogę łamaną.
I największe zapotrzebowanie na moc. Za to i wchodzi na nią materialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panol    1

Bardziej generalne pytanie do wszystkich posiadaczy przyczep samozbierających. Czy przyczepy te różnią się dokładnością zbierania? Na co trzeba zwrócić uwagę? My chcemy taką przyczepę zastosować do koszenia 2.5 tony skrzypu-zioła na dzień.  Ważne jednak, żeby proces byl możliwie dokładny. Stąd pytanie co do mechanizmu podbierającego czy jest on dokładniejszy w  jakichs przyczepach....No i jeżeli ktoś posiada kosząco zbierającą to też, czy te cuda są dokładniejsze czy tylko oszczędzamy czas na tym, że nie trzeba dwa razy jeździć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

Witam

Planuje zakupić ścinacz zielonek do codziennego zwożenia zielonki dla krów.

Z tego co widze po ogłoszeniach, za używana w średnim stanie trzeba dać  ok 15-25 tys, w związku z czym zastanawiam się czy nie kupić nowy sprzęt - http://www.zamet.org.pl/portfolio-items/scinacz-zielonek-t635/

Czy ktoś posiada w/w ścinacz i mógłby coś więcej na jego temat napisać, jak z awaryjnością, obsługą, dokładnością koszenia, cena za jaką można kupić obecnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

Z tego co sie zorientowalem to nowy z dostawa do domu, to ok 40 tys, moze komus sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26
https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-pottinger-europrofi-2-CID757-IDlDVQ2.html czy ktos widzial ta przyczepe? jak oceniacie te przyczepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pottingera europrofi 2 z wałkami, dobre przyczepy jak znajdziesz w dobrym stanie. Trzeba patrzeć na rame od spodu przyczepy tam gdzie są wspawywane poprzeczki bo tam lubi pękac u mnie w dwóch miejscach jest lekkie pekniecie ale nic z tym się nie dzieje i druga sprawa to sprzegło kłowe tez trzeba patrzec czy nie jest mocno po omykane. Ogólnie przyczepa lekka do ciągnięcia i do zbierania i prosta w obsłudze i można dużo na nią włożyć, więcej niz na strautmanna vitese 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37

Witam. Czy ktoś uzytkuje przyczepę deutza f570? Mógłby wyrazić swoją opinię o niej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1255

Jaką przyczepę samozbierającą można wybrać do t-25.Zbierane są siano i trawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    69

Witam, różni się czyms przyczepa sip prp1 od pottinger trend junior? Na oko niczym ale może bebechy inne?

 

Screenshot_2022-02-16-21-20-44-39.png

Screenshot_2022-02-16-21-26-41-54.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pietras892
      Sprzedam rozsiewacz Lely Centerliner SL
      2200l dwu talerzowy
      wysiew do 36m.
      hydrauliczne zastawianie i regulacja poziomu
      rok produkcji 2001
      nie wypracowany w dobrym stanie
      nie malowany
      nie używany w polsce
      cena 6300zł do niewielkiej negocjacji
       
       
       

       
    • Przez Baumax
      Witam mam zetora 8045 i chce do niego podpiąć sieć karmie pottinger mex 2s. Zmieniłem obroty wałka z 540 na 1000 i kosi elegancko tylko jest takie ostrzeżenie i do końca nie rozumiem (w załączniku) 
      Na razie jeżdżę na 1 polowej i obrotach 1500 bo kuku duża ale nie wiem czy dobrze robię bo nie rozumiem tego ostrzeżenia


    • Przez dragon1010
      Witam, ma problem ze zgrabiarką pottinger top 33n. Problem polega na tym jak dostać się do koła talerzowego. Odkręciłem śruby od spodu koła talerzowego, ale dalej nie chce zejść. Rozkręcał ktoś coś podobnego i wie jak się do tego zabrać? Dodaje zdjęcia: 


    • Przez Rolnik551
      Witam da radę kosić kosiarką lely splendimo 280 na obrotach 1000 na min? Mam pronara a w tym często taśmy od womu się ślizgają i kosiarka staje przy 540 
    • Przez Zuzanna1235
      Co sądzicie o pługu pöttinger servo 25 4 obrotowym, polecacie? Proszę o opinię  😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj