Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki opryskiwacz

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share FAZI

FAZI

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 19 luty 2009 - 13:04

jaki opryskiwacz ja polecam ciagany bardziej sprawdza sie w codziennym uzyciu no i mniejsza ilosc przejazdow po wode

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki opryskiwacz Dzisiaj, 23:35
  •  

#22 Share Deerf

Deerf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 26 kwiecień 2015 - 12:25

jaki opryskiwacz

temat trochę stary, ale jary :)
Jak macie więcej pola to nie ma co się czaić tylko brać z większa beczką.
przy możliwości kupienia używki z beczką i ramą w dobrym stanie to czemu nie ? resztę w razie konieczności można zawsze wymienić/ zregenerować i powinno wyjść taniej niż za nowy mniejszy?
Nawet jak ma się pola pod samym domem to jednak trzeba zjechać na bazę i bawić się w odmierzanie mikro ilości środków chem, pół biedy jak jest góra 2-3 środki, a gorzej jak daje się tego więcej, a daje się (wczoraj doliczyłem się 12 od nawozów przez adiuwanty, regulatory po fungicydy :)
Dobrym przykładem jest rzepak i obowiązkowe wieczorno-nocne pryskanie, z małej beczki to masakra, a robaki czekać nie będą nie wspominając o możliwym braku pogody :)
Osobiście podziwiam takich co mają około 40ha i beczkę ja wiem 400 może to była 500 litrówka i kto wie czy jeszcze belka nie 10m O_o

#23 Share adrian

adrian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 18 maj 2015 - 20:15

jaki opryskiwacz

planuje zakup opryskiwacza 600l 15m belka zawieszany bo mam 15 ha pola i zastanawiam sie czy c 360 nie bedzie miał za ciezko i czy nie bedzie podrywało mi przodu na dołkach. Ktoś pryska takim zestawem, są jakies problemy

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share driver24

driver24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 31 maj 2015 - 21:14

jaki opryskiwacz

Posiadam własnie taki zestaw od ładnych paru lat (10 lat) tj. Pilmet 615 i C360. Powiem Ci, że jest ok nie zastanawiaj się ciągnik bez problemu daje rade, wystarczą standardowe obciązniki z przodu. Dodatkowo mam założone łańcuchy przy ramionach podnośnika, które podtrzymują opryskiwacz i nie obciażają pompy ciągnika. Oczywiście przy pełnym napełnieniu, dodatkowo 60 l zbiornik do płukania opryskiwacza trzeba uważać nierównościach, wtedy na podnośniku jest ponad tona. Ogólnie polecam takie zestawienie, sprawdzone na własnym przykładzie. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 05 czerwiec 2015 - 10:31

jaki opryskiwacz

Wam w Tad-Lenie też tak słabo świecą reflektory do pryskania w nocy?

#26 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 23 listopad 2016 - 20:38

jaki opryskiwacz Z jakim największym opryskiwaczem ciaganym jest w stanie pracować c-360 pola mam w większości równe

#27 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 23 listopad 2016 - 22:12

jaki opryskiwacz

Spokojnie 3 tys  litrow.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Krzychu13

Krzychu13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 23:07

jaki opryskiwacz

Witam,A ja mam inny problem  bo będę robił nową belkę do swojego opryskiwacza i mam dylemat jakie wybrać głowic obrotowe czy wahadłowe czy warto inwestować w drogie czy wystarczą te tańsze.Mam gospodarstwo ogólnoużytkowe 20ha.Może ktoś ma jakieś doświdczenie 

Dodaj odpowiedź