Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt

55 odpowiedzi na ten temat

#41 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 09:10

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt Coś mi się wydaje że czeslaw16 nie kupuje żadnego ciągnika ;)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt Dzisiaj, 18:14
  •  

#42 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 23 grudzień 2007 - 11:09

Tyle godzin i tylko olej i filtry wymienił... ;) ;)

a moze i tak bylo ze bez zadnej awarii zrobil 5000 mtg cos mi sie wydaje ze jak ktos by napisal ze jd zrobil 5000 mtg bez awarii to wiekszosc by temu przyklasnela bo wiadomo jd to jd a to tylko deutz

#43 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 23 grudzień 2007 - 14:02

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt Ja akurat nawet gdyby był to statek kosmiczny to bym nie uwierzył że żadnej awarii przez 5000 mth... ;)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#44 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 14:05

Ja akurat nawet gdyby był to statek kosmiczny to bym nie uwierzył że żadnej awarii przez 5000 mth... ;)

Właśnie, gdyż przez dwa lata tyle na stukać to ciągnik musiał nieźle dostać w d*pę i awaria jakaś musiała być... ;) ;)

#45 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 23 grudzień 2007 - 14:09

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt Jak już wcześniej pisałem u mnie DF przez rok zrobił 1000 mth i wiem ile trzeba było nim pracować żeby to na stukać...a jeszcze codziennie rozrabiam paszo wóz czyli nawet w zimę gdy niema żadnej roboty codziennie dochodzi około 2 mth ;)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#46 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 14:35

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt Jeżeli autor tematu jest nadal zainteresowany kupnem ciągnika to może taki Case MXU 135 -> link http://autoline.com....015374422063400. W Agromechanice jest test tej maszyny. Nie pytajcie mnie o szczegóły bo widziałam na necie, nie mam zaprenumerowanej tej gazety. Co do Case to kolega ma Case MXM 135 Pro, ma go od zeszłego roku i obrabia około 100ha + ciągniki pomocnicze. Ciągnik współpracuje z pługiem PHX 6 z wałami, oprócz tego biegał z Marsem(nie pamiętam szerokości) i radził sobie całkiem dobrze. Jak dotąd awarii nie miał, kabina jest przestronna i jest cichutko w niej, spalanie ok. Jedynie nie pamiętam jaką ma w nim skrzynie ;) Co do ceny to dał około 200tys. Może te informacje sie przydadzą. Pozdrawiam ;)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#47 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów

Napisany 23 grudzień 2007 - 20:22

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt czeslaw a może byś się odezwał? ;)

#48 Share czeslaw16

czeslaw16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 26 grudzień 2007 - 12:53

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt a ktos na af ma mf-a seri 64¤¤ ze skrzynia dyna 6 jak ktos ma to prosze o opinie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#49 Share moroniozo

moroniozo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 19:11

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt Ja polecam John Deera 6910 mam takiego i jestem bardzo z niego zadowolony.

#50 Share Rolnikna102

Rolnikna102

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:00

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt Chcialbym sie poradzic was jaki ciagnik wybrac .Chodzi mi głownie o ciągnik około 130 KM Takie jak DF, Fendt, NH, Pronar 180 km(ale tyko pronar 180 KM reszta 130KM). Jak wy sadzicie jaki jest lepszy a moze jakis inny? :)

Edytowany przez robertbara, 02 grudzień 2008 - 19:03.
Literówki

#51 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:05

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt Nie rozumię Twojego tematu, z jakiej paki Pronar ma być prawie 50 % mocniejszy? Na ile to ha, z jakimi maszynami ma pracować?
A może to kolejny temat z cyklu, nie mam co robić w domu to napisze coś??? :)

#52 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:07

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt Jeśli chcesz o coś pytac to 1 temat wystarczy, a nie 3-4

KS Falubaz

#53 Share SZYMON178

SZYMON178

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:14

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt Dobry na cenę i na jakoś myślę ze będzie DF agrotron K130
Traktor jest bogiem,Oranie nałogiem,Żniwa zabawą,a Ropa podstawą

#54 Share patryk309

patryk309

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 20:58

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt Dziwnie z tym pronarem piszesz... No ale ja bym ci radził fendta 712 vario ;p

#55 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 21:25

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt No faktycznie fendt 712 to ma 130KM :) .

Nabijać posty to do HP. Albo dodaj jakieś mądre uzasadnienie.

Co do pana założyciela tematu to jest sporo podobnych tematów. Wystarczy poczytać i sie pod jakiś podpiąć. Chociażby i ten

http://www.agrofoto....tajni-t880.html

O ciągnikach o 10 KM słabszych ale taka różnica chyba nie robi i w temat można się wpiąć :) . Daje ten bo najszybciej było mi go znaleźć.

Tak mnie ten temat wczoraj zdenerwował ze musiałem przejrzeć dział op ciągnikach. Bez żadnego wysiłku 2 tematy. Jeśli w nich nic nie znajdziesz to bez żadnego problemu można sie podpiąć.
http://www.agrofoto....0-km-t1218.html
http://www.agrofoto....akie-t6045.html

Edytowany przez kat, 03 grudzień 2008 - 12:54.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#56 Share adi111

adi111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 18:39

Co wybrac NH, DF, Pronar czy Fendt witam chciałem sie spytac ktory lepszy był by, deutz fahr agroplus ttv czy fendt 311 vario (nie wiem dokladnie medelu df)
mam 37 ha i nie wiem ktory lepszy,

może wiecie cene df ttv

Dodaj odpowiedź