Skocz do zawartości

Zdjęcie

przyczepa thk 5

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 30 listopad 2008 - 22:07

przyczepa thk 5 interesują mnie głównie wymiary skrzyni załadunkowej ? i parę ogólnych informacji jak się sprawują te przyczepy w gospodarstwie
z góry dzięki

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przyczepa thk 5 Dzisiaj, 19:13
  •  

#2 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 14 grudzień 2008 - 22:29

przyczepa thk 5 nie tak dawno napisałem

Spodobały mi się 2 wywrotki, ale po mojemu jakies kombinowane zbytnio są - gosc twierdzi ze to HL-6011. Jednak nie podobały mi się 2 rzeczy - przyczepa była duzo mniejsza od mojej HL-6102. wymiary to 450x210 - wymiar zewnetrzny paki. Gosc twierdzi ze spokojnie tam sypie 9ton pszenicy - burty bowiem miały 102cm. Po mojemu ta przyczepa ma lekko ponad 9m3 - wiec jak tu zmiescic 9ton skoro pszenica wazy srednio 0.78?
Druga rzecz co mi sie wydawała bardzo dziwna to malutkie koła - ta przyczepa miała bowiem buty 8,25.

jak sie okazało to własnie była przyczepa thk, wiec wymiar masz 450x210
do takiej przyczepy uwazam ze koła 8,25 to ciut mało - takie same mam w przyczepach 4tonowych,

ja bym jednak celował w cos HL/HW sa drozsze ale jak na jesieni kupowałem przyczepe to troszke różnych obejrzałem, rama jest zupełnie inna w HL a THK, nie mniej wybór nalezy do ciebie bo te przyczepy sa duzo tansze.

uwazaj bo duzo ludzi wciska kit ze niby HLka a tak na prawde to jest THK

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 15 grudzień 2008 - 21:12

przyczepa thk 5 ja tą przyczepę będę potrzebował głównie do wożenia sianokiszonki i słomy,trochę zboża dwie przyczepy na rok i czasem przywieść żwir żeby w domu coś poprawić no i z pod zgarniacza wywieść obornik .przyczepa będzie pracować jeden miesiąc w roku a resztę będzie stać .
dzięki za odpowiedź

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 16 grudzień 2008 - 20:39

przyczepa thk 5 u mnie 3 przyczepy pracuja tydzien, jedna to od czasu do czasu jakis obornik wywiezie, to jakis nawoz to cos, ale generalnie wszystko stoi, ale na zniwa niestety trzeba jakos wozić zboże, a ze kolo 200ton do wywiezienia wszystkiego jest to jedna 4 tonówka woził nie bede.
w ciagu roku to oczywiscie kazdy sasiad pozyczy ale jak przychodza zniwa to kazdemu potrzeba - ja sie im wcale nie dziwie bo i u mnie ciezko pozyczyc

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com