Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skrzynia Massey Ferguson 3090.

67 odpowiedzi na ten temat

#21 Share marianmass

marianmass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 18 grudzień 2008 - 19:39

Skrzynia Massey Ferguson 3090. ej rafik256 słuchaj ja chyba będe go musiał zmieńć bo moim zdaniem ta skrzynia jest juz nie uleczalna. nieznam sie na skrzyniach ale było juz wielu mechaników i zaden nie umiał odpowiedzieć na pytanie co mu jest.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skrzynia Massey Ferguson 3090. Dzisiaj, 06:01
  •  

#22 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 18 grudzień 2008 - 20:06

Skrzynia Massey Ferguson 3090. sorka sorka :) .w sumie za popsutego to mało co wezmie.
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#23 Share marianmass

marianmass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 18 grudzień 2008 - 20:11

Skrzynia Massey Ferguson 3090. ale panowe ja już w niego władowałem 20tyś i kolejnych 20 nie chce ładować. jedynie ze będe miał 100% pewność ze on bedzie chodził. jestem w kropce
:angry:

#24 Share marianmass

marianmass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 21:32

Skrzynia Massey Ferguson 3090. Panowie pomużcie mi naprawić tą skrzynie prosze........... :)

#25 Share marianmass

marianmass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 19:12

Skrzynia Massey Ferguson 3090. To pomożecie????????????????????????

#26 Share piterq1991

piterq1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 359 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 19:18

Skrzynia Massey Ferguson 3090. Witaj!

Mi mechanik właśnie to naprawia. Również wybijają biegi B do przodu, A do tyłu. Lecz trzeba do niego zaprowadzić ciągnik. Mieszka koło Przedborza. Jest tani i bardzo dobry. Jak chcesz to mogę Ci podać numer do niego.

#27 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 19:19

Skrzynia Massey Ferguson 3090. Sprzedaj klamota i kup JD. Bedziesz mial spokoj.

#28 Share marianmass

marianmass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 19:30

Skrzynia Massey Ferguson 3090. piterq1991 co ci mechanik powiedział co w tej skrzynie było popsute??????

sprzedać jeste najlepiej a kupisz go????????? .......szczewko......

#29 Share piterq1991

piterq1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 359 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 20:21

Skrzynia Massey Ferguson 3090. Jakieś tryby tam w niej do wymiany są. Co dokładnie to nie wiem. On ma kupować nowe części tak więc nie powiem Ci...

#30 Share gasnica

gasnica

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 09:52

Skrzynia Massey Ferguson 3090. "szczewko" jak chcesz to Ty sobie kup jakiegoś klamota JD a od MF sie odwal bo wcale w niczym nie ustępują od tych twoich JD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share krzysiek3120

krzysiek3120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 11:35

Skrzynia Massey Ferguson 3090. moze to na wodziku sprezynka i swozen co trzymaja na rewersie zeby sie niecofal

#32 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 15:23

Skrzynia Massey Ferguson 3090.

"szczewko" jak chcesz to Ty sobie kup jakiegoś klamota JD a od MF sie odwal bo wcale w niczym nie ustępują od tych twoich JD

Mam juz JD i wcale nie klamota. Jest z 86r i nie wlozylem w niego przez 7 lat nawet 1/10 tego co nasz kolega w MF wiec nie mowi mi ze nie ustepuja bo tu sie grubo mylisz kolego. Znajdz mi takie forum JD na ktorym jest chodziaz 10% tematow dotyczcych usterek skrzyni biegow w porownaniu do MF. Wtedy mozemy podyskutowac.

#33 Share piterq1991

piterq1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 359 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 16:00

Skrzynia Massey Ferguson 3090. szczewko jak masz tak w każdym temacie na forum MF pisać jedynie, żeby kupować JD bo one są najlepsze to nie udzielaj się w ogóle!

#34 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 16:26

Skrzynia Massey Ferguson 3090. Spokojnie Panowie, nie ma co sie spinać.

ale panowe ja już w niego władowałem 20tyś i kolejnych 20 nie chce ładować. jedynie ze będe miał 100% pewność ze on bedzie chodził. jestem w kropce
:angry:

20 tys.zł... i dalej nie naprawiony... :P

Fajnego masz mechanika, tyle powiem...

#35 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 16:40

Skrzynia Massey Ferguson 3090. Ja sie nie napinam tylko żal mi czytac ze ktos wklada 20 tys zl i ciagnik nie naprawiony. Gadalem na gg z wlascicielem to jest troche podlamany. Kazdemu sie fajnie krytykuje ze pisze ze to "klamoty",ciekawe jakby jeden z drugim wylozyl po 20 tys w naprawe i nic to nie dalo na dluzsza mete. Wtedy byscie inaczej spiewali. Osobisicie MF mi sie bardzo podobaja i przy zakupie nowego ciagnika na pewno bede brał go pod uwage i bedzie on w pierwszej trojce.

A wracaja do tematu patrzac okiem mechanika wybijajace biegi to objaw wskazujacy na zurzyte synchronizatory ale i takze sprzegła przesowne. Nalezy sprawdzic jak wygladaja zeby na kolach. Głupi luz na lozyskach moze powodowac szybsze zurzywanie sie synchronizatorow. Znajdz jakiegos sprawdzonego mechaniora a nie takiego co w PGR 60 i 80 naprawial bo to nie o to chodzi zeby bylo tanio tylko dobrze.

#36 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 16:55

Skrzynia Massey Ferguson 3090. Mi się nie chce wierzyc ze jak władowałes 20tys zł to dalej skrzynia sie psuje to znaczy chodzi mi o to ze mechanik musiał byc słaby i zawyżył koszt remontu a takze źle go wykonał jedyna rada jest poszukanie nowego dobrego mechanika który zrobi to dobrze.

Nie zaczynajcie kłótni o skrzynie w MF-ach bo i mój sasiad jakis wałek w skrzyni w JD robił za sporą kase więc każdy ciagnik uzywany się psuje i prosze nie mówic ze jeden jest super a drugi to gów** to nic nie da no chyba ze ostrzezenia. :P

#37 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 16:57

Skrzynia Massey Ferguson 3090. Też bym był podłamany jakbym wyrzucił 20 tys. w błoto. Kolega nie napisał na co poszło tyle kasy ale to połowa wartości ciągnika i zaczyna sie robić bezsens. Ciągnik jest nowoczesny ale nie ma tam niewiadomo jakich rozwiązań którch nie da sie naprawić, tym bardziej za 20 tys. (szczerze to bym sie zastanowił 37 razy zanim bym wydał taką sume na naprawe). Wbrew pozorom ciężko o ludzi naprawde kompetentnych wiedzą na temat tej serii, na forum widzę chyba tylko jedną osobe która rzeczywiście ogarnia te ciągniki.

#38 Share Monteks

Monteks

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 17:03

Skrzynia Massey Ferguson 3090. @mirasek...zapewne masz na mysli rafik'a??Kolego @marianmass....skontaktowales sie z kolega @rafik256?....gwarantuje ci ze to dobry fachowiec....zna sie jak malo kto na tym forum co do tej serii Mf... porozmawiaj z nim a na pewno znajdzie dla ciebie rozwiazanie...nie zatrudniaj wiejskich znachorow co tylko umia naprawic stara 60-tke bo to dla nich zbyt skomplikowany traktor...POZDRO

#39 Share marianmass

marianmass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 19:11

Skrzynia Massey Ferguson 3090. NO ten mechanik wymienił te synchronzatory na A i na B
nie wiem czy żle poskładał czy co ale po jakimś 1 roku po naprawie sie znowu rozkrzczył.
no to panowie jak znacie jakis dobrych mechanków no to podajcie numery. bede wdzięczny:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 19:44

Skrzynia Massey Ferguson 3090. No nie mów że zapłaciłeś za dwa synchronizatory i robote 20 tyś.zł... :P Zagadaj z rafikiem, pisał na pierwszej stronie.