Polecane posty

eo1    0

Niestety wszystkie ceny które podałem na forum jak i w "materiałach" które przesłałem Kolegom są cenami netto. Jak myślicie Nowa wersja 5000R jest znaczącym skokiem technologiczno-funkcjonalnym w porównaniu do wcześniejszych 5000, czy to tylko "facelifting"?


"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Według mnie technika w małych John Deerach poszła do przodu: Common Rail, HMS i inne ciekawa i przydatne rzeczy. Tak właśnie powinno być - bogate wyposarzenie dostępne dla małych ciągników a nie tylko dle największych modeli.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eo1    0

Sprzdawca twierdzi, że nowej R-ce dzięki "Common Railowi" w połączeniu z tempomatem i skrzynią AutoQuad można zmniejszyć spalanie spokojnie o 10 % w porównaniu do poprzedniej wersji. Przy wykonywaniu podobnej pracy. Myślę, ze to możliwe jak na skrzyni ustawimy tryb "ECO" wtedy zmiana biegów następować będzie przy niższych obrotach. Nie trzeba cały czas myśleć o ekonomicznej jeżdzie zrobi to za nas komputer. Pożyjemy zobaczymy. Jak dostanę ciągnik przeprowadzę testy za pomocą monitora wydajności który pokazuje spalanie w ujęciu chwilowym, godzinowym na hektary itd. itp.


"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uiop86    0

Witam

Właśnie podpisałem z dealerem umowę na zakup ciągnika JD 5100R Comfort ...

 

Mam pytanie jaki osprzęt ma ten ładowacz łyżka, widły? czy jest sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eo1    0

Ładowacz nie będzie wyposażony w osprzęt John Deere. Osprzet dobrałem z innych firm. Łyżke 2m BAYWA ze wzmocnieniami ze stali HARDOX oraz widły do palet ( ład. 2 ton) z Hydromaszu Giżycko. Wychodziło o połowę taniej, podobno różni się od JD tylko....... kolorem, no i oczywyście ceną.


"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario98    7

Miałem napisać na PW, ale jak chcę wysłać wiadomość to wyskakuje, że użytkownik nie może korzystać z systemu wiadomości :( . Proszę więc o te materiały tutaj. Mail: mariuszmikolajczyk3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasko13    0

witam orientujecie się może,czy można zafaktórować JD 5100 razem z ładowaczem czołowym pod jedną pozycją ciągnika??czy dealer na to pujdzie , troszkę się zgapiłem, a raczej bylem przekonany że tak jak na starym PROWiwe to sobie dodam tamto odejme a teraz to co napisalem to muszę brać i nic mi innego niewolno, mniej maszyn mogę ale wiecej lub zamiast niemozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eo1    0

Napewno można robić zmiany w harmonogramie rzeczowo-finansowym (sam robiłem) z tymże te zmiany muszą być zgodne z celem wniosku, oraz nie dostaniesz więcej dofinansowania niż masz w umowie. Jak wpiszesz ciągnik rolniczy z ładowaczem czołowym to przejdzie z tym że Ci już do ładowacza nie dołożą ponieważ przekroczysz wnioskowaną sumę dofinansowania, którą masz w umowie. Jedynie jak chcesz dostać dofinansowanie na ładowacz to musisz zrezygnować z innej maszyny. U mnie dealer na fakturze wpisze "Ciągnik Rolniczy JD 5100R Comfort z ładowaczem czołowym JD 583", przynajmniej tak mam napisane w umowie. Pozdrawiam


"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasko13    0

le ja mam sumę na ciągnik 266tyś bo mam wpisanego DF agrotrona...to ladowacz w to się też zmieści to znaczy masz jedną pozycję na fakturze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eo1    0

Nie mam tak wpisane na fakturze, poniewarz nie mam jeszcze faktury. Otrzyma ją w momencie zapłaty za ciągnik. Na dzień dzisiejszy wpłaciłem zadatek 15 000 zł i czekam. Planowany termin odbioru to koniec lutego. Wtedy wystawią mi fakturę, na której bedzie napisane co wcześniej napisałem, a do tego będzie jeszcze wliczona dodatkowa gwarancja (trzy letnia) wraz z pakietem serwisowym na 1000 mth. Pozdrawiam


"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasko13    0

Hej niemożna do ciebie PW wysłać ustaw to ...możesz przesłać mi te materiały co masz o 5100R ??z góry dzięki adam.radwanski@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

dla czego tak długo trzeba na nie czekać?? mi diler powiedział że najwcześniej w lutym go dostane:( zamówiłem jd 5080r


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario98    7

Dużo zamówień = długi okres oczekiwania - proste. Ciesz się, że najwcześniej w lutym a nie później.

A jeśli można wiedzieć ile teraz taki JD stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

aj nie wiem... tu na forum jest gdzieś cena goły to kosztuje (seria M) 103tyś netto

ta co ja biorę komfort to 168tyś chyba ale nie wiem w weekend Ci napisze dokładnie:D ja biorę full opcję


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morpheus    0

To o co kaman z tym ogłoszeniem może jakaś podpucha? Bo taki traktor za taką cene to niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

Się Helmutom w d*pach poprzewracało i juz sami nie wiedzą ile brac za uzywany sprzet ;)


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

Ciekawe jak by ta automatyczna przekładnia sprawdzała się w lesie i przy odśnieżaniu ???? i ile za taką trzeba dopłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

chyba 10tyś złotych jeśli dobrze z cennika pamiętam


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

na 100% to nie jest 800E coś więcej zależnie od kursu euro ale cena oscyluje w granicach 10tyś złotych


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj