Polecane posty

anx    2

piszecie o resorowanej osi a to temat o nowym jd 5030 - 5R , a w nim jej po prostu niema w rzadnej opcji

 

 

pozdrawiam

 

wszystkiego najlepszego w nowym roku , zycze wam zeby euro spadlo tak chodziaz do 3,5 B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

16,01 byłem z kumplem w radomsku i się pytałem ile będzie kosztowała seria 5080R premium a ta pani mi na to że

44 tyś EURO ładowacz najtańszy 27 tyś PLN . Powiem wam ,że mi się odechciało. Powiedziała mi jeszcze że jaś ma wprowadzić jesienią wersje o oznaczeniu M która ma mieć mechaniczną skrzynie i jak mi to powiedziała nie pełną rame. Nie wiem o co z tym chodzi ale ma być dużo tańszy od erki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibynikt    0

może podzieli się ktoś spostrzeżeniami jak działa przekładnia AutoQuad, no i czy jest sens dopłacać ?

 

 

 

EDIT:

 

 

wnioskując po baaardzo baaaardzo małej ilości odpowiedzi nasuwa mi się w niosek że na forum nikt nie posiada JD z AutoQuad ....:(

 

A moze jednak ktoś ma taki sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

na portalu ppr znalazlem reklame tego ciagnika i rzekomo ceny maja sie zaczynac od 36788 euro netto za 80 konny podstawowa wersja, jutro bede wiedzial ile kosztuje 90-tka bo ta mnie akurat interesuje


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

do konca marca jest promo:

Advanced kosztuje 48800 brutto


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibynikt    0

a nie wiesz ile kosztuje według tego dealera 5100 R oraz ile kosztuje wyposażenie dodatkowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario98    7

Panowie doradźcie co lepiej wybrać JD 5080R czy JD 6130? Ciągnik pracowałby ze zgrabiarką przetrząsaczem i kosiarką a takze innymi maszynami. No i Właśnie wątpliwości pojawiły się czy 5080 pociągnie kosiarkę kuhn 3,1 m dokładnie czy nie będzie podrywać lewego tylnego koła na zakrętach :) . Jak myślicie? 6130 spokojnie by se poradził bo jest dużo cięższy i na pewno mogłby już wykonywac jakieś cięższe prace z kolei wydaje sie za duży do zgrabiarki i przetrząsacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eo1    0

Witam

Właśnie podpisałem z dealerem umowę na zakup ciągnika JD 5100R Comfort plus różne dodatki(specyfikacja na ciagnik w załączniku). Do tego jeszcze ładowacz czołowy JD 583. Generalnie jestem zadowolony ze współpracy z dealerem. "Negocjacje" trwały około trzech tygodni. W tym czasie dogrywaliśmy szczegóły techniczne i na koniec finansowe. Bardzo pomocna okazała się cała specyfikacja z cenami i kodami, oraz podręcznik dla działu handlowego dotycący serii 5R,5RN. W podręczniku tym (posiadam w wersji elektronicznej całą specyfikację oraz wyżej wymieniony podręcznik)wszystko jest dokładnie opisane, poparte zdjęciami. Uważam, że każdy przed zakupem powinien dostać taki podręcznik i przestudiować ewentualne dodatki i możliwości jakie posiada dany ciągnik. W JD napewno mają takie podreczniki nie wiem jak u innych producentów. Co do ceny za ciągnik według załączonej specyfikacji 56840 euro x 3,7 zł, ładowacz JD 583 z hydraulicznym samopoziomowaniem, 3 funkcją, multizłączem po stronie ładowacza, tłumikiem drgań 4860 euro x 4,0 zł. Nie wiem czy to jest dobra cena, myślę że w porównaniu z konkurencją nie jest żle. Termin realizacji połowa lutego. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wyżej wymienionymi "publikacjami" dajcie znać prześlę na maila. Będziemy mogli więcej podyskutować na temat tego ciągniczka. Pozdrawiam

5100Rcomf.doc


"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroM1984    6

dabee21@gmail.com czy mógłbyś przesłać owe publikacje na ten adres?? Przymierzam się właśnie za rok jak ojciec przekaze gospodarstwo do kupna JD 5090R z turem tez JD wiec wszelakie info o tych ciagnikach jest ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

qba0099@interia.pl mi też możesz wysłać będe bardzo wdzięczny


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

zbychsikor@poczta.onet.pl mi też możesz wysłać będe bardzo wdzięczny.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eo1    0

Panowie dajcie znać czy otrzymaliście "materiały"?


"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Do mnie materiały doszły, wielkie dzięki za te informacje. Napewno się przydadzą.

 

Po przeczytaniu specyfikacji widzą że wyposażenie jest niezłe. Szczególnie podoba mi się cięgło górne z siłownikiem. Nasuwa mi się jedno pytanie czy można było by dołożyć coś jeszcze czy Twoje maszyna jest w full opcji?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eo1    0

Można jeszcze było dołożyć system "pamięci powtarzalnych ruchów" w ładowaczu około 1700 Euro, przeciwwagę 900 kg za 1578 Euro, biuro polowe (zamykany schowek) za 178 Euro, zestaw obciązników kół tylnich za 400 Euro. Przeciwwaga trochę droga za 300 euro zrobię sobie sam, obciążniki kół tylnich nie są mi potrzebne gdyż ciągnik bedzie pracował głównie z kosiarką, rębakiem w lesie i plantacji wierzby energetycznej oraz transporcie. Nie przewiduję orki.Za materiały eksploatacyjne do serwisowania na 1000 mth (100, 250, 500, 750,1000 mth)zapłaciłem 2700 zł, nie wliczając w to dojazdu i robocizny. Wziąłem również przedłużenie gwarancji do 3 lat za 3% wartości brutto ciągnika (jestem ryczałtowcem). Ta dodatkowa gwarancję dealer wykupuje w moim imieniu w Alianz-ie. Alianz pokrywa koszty naprawy wszystkiego co się popsuję w 2 i 3 roku lecz max do 4000 mth w zależności co pierwsze nastąpi. To wszystko biorę na PROW (60 % dofinansowania wartości netto) inaczej w życiu nie byłoby mnie stać na podobny wydatek.


"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj