Polecane posty

MIXIN    0

Witam

Dzisiaj rozmawiałem z handlowcem John Deere i dał mi ofertę katalogową na 5100R:

-Przedni TUZ

-3 Pary wyjść hydraulicznych

-skrzynia z reduktorem

-zestaw zimny start

cena netto 50806,-€

Jaka byłaby cena tego ciągnika do wyciągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To zależy od wielu czynników min. czy bierzesz jeszcze jakieś maszyny, czy wcześniej współpracowałeś z tym dilerem. Czasem strategia firmy jest taka, że rąbią na ciągniku ale potem utrzymanie jest tańsze lub odwrotnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzikus    0

Wiadomo jak dealerzy liczą sobie za pierwszy przegląd itp ?


C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TJ206    1

Wiadomo jak dealerzy liczą sobie za pierwszy przegląd itp ?

kolega kupił 5090R FL z ładowaczem JD633 i tuzem montowanym w manhajn za 51300, pierwszy przegląd 1500 brutto,dojazd gratis. Co o tym sądzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Sądź co uważasz-ale "manhajn" pisze się "Mannheim" :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Kilka dni temu za pierwszy przegląd 5080R płaciłem 1280 zł brutto. Wymieniono filtr skrzyni biegów, filtr oleju silnika, olej silnika (20 litrów, do silnika wchodzi około 15 litrów), dwa filtry paliwa, olej w przednim moście i w zwolnicach (10 litrów). Robocizna i dojazd był za darmo.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

1589zł brutto za 5080m contractus białystok dojazd 210km

 

Wymieniono filtr skrzyni biegów, filtr oleju silnika, olej silnika (20 litrów, do silnika wchodzi około 15 litrów), olej w przednim moście i w zwolnicach (10 litrów). robocizna 315zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Kilka dni temu za pierwszy przegląd 5080R płaciłem 1280 zł brutto. Wymieniono filtr skrzyni biegów, filtr oleju silnika, olej silnika (20 litrów, do silnika wchodzi około 15 litrów), dwa filtry paliwa, olej w przednim moście i w zwolnicach (10 litrów). Robocizna i dojazd był za darmo.

 

 

Do przedniej osi wchodzi może 5 l oleju a do zwolnic chyba po litrze.Piszę to bo piszecie wszędzie o 10 litrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

nawet nie 5 tylko 4,5 litra , a do zwolnic po 0,7 l. Do silnika też nie 15 tylko 13 litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Akurat do silnika te 14-15 a reszta jak piszesz-tyle że nie chciałem kolegów podłamywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

ja wiem , że do zwolnic 5720 wchodzi trzy ćwiartki oleju dziure wlewu należy ustawić trochę wyżej od połowy tak dzieś połowe palca wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj