Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pług DOWDESWELL

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 22:31

Pług DOWDESWELL Mam pytanie czy warto kupić pług tej marki jak dla mnie tani widać ze nie za mały odkładnie dosyć duże , przedpłużki do transportu używa sie koła transportowego natomiast na polu dźwigany http://www.allegro.p..._4_skibowy.html
Więc co o nim myślicie??? Może ma ktoś takie coś? sprzedający zapewniał ze na normalnym polu nie tak zachaszczonym i zasłomionym to orze normalnie a pżedpłużki to zdjęte bo ciągnik pod górke uciągnąć nie umiał .

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pług DOWDESWELL Dzisiaj, 16:07
  •  

#2 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 21:17

Pług DOWDESWELL hej ma ktos pojęcie o pługach?? ma jeszcze do wybory lemkena 4 skiby także obrotowy i http://www.allegro.p...io.html#gallery takie coś...

#3 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 21:36

Pług DOWDESWELL hej pronarekp5@ ;) lemken nasz,takze i tak bede chwalił i tak..... NIE PISZ posta pod postem.....(to jest tzw.dublowanie tematów)

a tak szczerze mówiąc,to przedewszystkim patrz na cene,a jeśli twój ferdek da rade udźwignąc zawieszanego i nie bedzie sie meczył to weź jego,wprawdzie duzej różnicy nie ma ale jest minimalnie wieksza zwrotność np.przy cofaniu.......ale dobry kierowca nie widzi róznicy,ja np.wole półzawieszany bo wiem ze ciągnik sie nie męczy

#4 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 22:54

Pług DOWDESWELL Te pługi DOWDESWELL budową wyglądają przyzwoicie tak jak i cena, tylko pamiętaj jeżeli masz kamienie nie pchaj się w zabezpieczania kołkowe. Myślę że traktor powinien bez problemu dygnąć 4-obrotowy, tylko musisz skołować obciążniki.

#5 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 07:26

Pług DOWDESWELL obciążniki może sami zrobimy kupimy lub ... coś sie wymyśli ;) nicnie ma

#6 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 21:06

Pług DOWDESWELL DOWDESWELL to brytyjskie pługi jak powiedziałem w UK że angielskie to mnie natychmiast poprawiono... na wieżyczkach mają naklejoną brytyjską flagę... wracając do meritum miałem ogromną przyjemność orać szeroką 4 wywrotem z przedpłużkami, marzy mi się taki pług nie znam lepszych, ludzie lub człowiek który nad nim pracował był albo technicznym zboczeńcem perfekcjonistą albo wirtuozem myśli technicznej pługów, na ciężkiej glebie szedł jak w maśle a pole gładkie jak stół bilardowy...gdy oglądałem ten pług pierwszy raz omal nie doznałem orgazmu w życiu nie widziałem wcześniej tak finezyjnych w kształtach odlewów a spawy były tak równe że wyglądały jakby oszlifowane ale one nie były szlifowane... bardzo przemyślane pługi jak masz okazje to bierz i się ciesz
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

#7 Share beorn

beorn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 21:42

Pług DOWDESWELL od kiedy m.ferguson to angielski traktor??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo itp.

Napisany 09 grudzień 2008 - 22:46

Pług DOWDESWELL a kto tu pisze że MF to angielski traktor kolega pisze o pługu że jest produkcji UK a nie traktor :rolleyes:

#9 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 10 grudzień 2008 - 00:19

Pług DOWDESWELL Kolega napisał Angielski pług do Angielskiego traktora, o ile mi wiadomo to Massey ferguson ma swoje korzenie na ziemiach brytyjskich a teraz to wiadomo że jest produkowany na całym świecie.

#10 Share beorn

beorn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 10 grudzień 2008 - 11:14

Pług DOWDESWELL

a kto tu pisze że MF to angielski traktor kolega pisze o pługu że jest produkcji UK a nie traktor :rolleyes:

w temacie jest angielski plug do angielskiego traktora;) napisalem to bo pracujac w Anglii palnalem szefowi ze ferguson to prezciez angielski traktor a on mi na to, ze amerykanski a dokladnie kanadyjski a teraz jest w rekach AGCO.

#11 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 10 grudzień 2008 - 22:49

Pług DOWDESWELL a teraz to wiesz jak jest - części gdzie indziej robione , składane gdzie indziej i obcokrajowiec to składa - sama perfekcja

#12 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 22:19

Pług DOWDESWELL a oriętuje sie ktoś gdzie można dostać części do tych pługów??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 18 grudzień 2008 - 09:58

Pług DOWDESWELL zapytaj w unirol-borek wielkopolski ponoć maja wszystko a jak nie to ci dopasują
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem