Skocz do zawartości

Zdjęcie

silosy zbożowe

211 odpowiedzi na ten temat

#201 Share Grzegorz37

Grzegorz37

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 06 luty 2016 - 20:14

silosy zbożowe

Tak masz rację  można wystąpić o odstępstwo i nie jest tak trudno. Dostałem takie, ale warunkiem była zgoda sąsiada, wiec bez jego dobrej woli nic sie nie zdziała.  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
silosy zbożowe Dzisiaj, 21:59
  •  

#202 Share kkkkk

kkkkk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 sierpień 2016 - 16:04

silosy zbożowe

firma winkler to oszusci

#203 Share kkkkk

kkkkk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 sierpień 2016 - 16:44

silosy zbożowe

zakupiłem 29 czerwca w firmie winkler 3 silosy 153 tonowe za kture odrazu zapłaciłem zeby mogły byc przywierzione i zmontowane przed zniwami w firmie obiecywano mi ze silosy przyjado w ciongu dwuch tygodni a na montarz umuwiłem sie na 18-22 lipiec tymczasem po 100-300 mojch telefonach bo nikt na firmie nieraczy odebrac za1-2 razem telefonu i po 5-10 kolejnych obietnicach sekretarki i szefa firmy o kolejnych terminach ralizacji umowy silosy przyjechali doopiero domnie 5 sierpnia czyli w polowie zniw i odrazu ekipa monterska zaczeła jch montowac 5 sierpnia obiecujonc ze jeden silos bedo stawiac 1 dzien szefem tej ekipy był pan kamil 6 sierpnia po 2godzinach pracy ekipa zmontowała jedno trzecio silosu i zuciła prace tłumaczonc to tym ze dzis swiento zona pana kamila kurwia ze ludzie swientujo a on pracuje i zeby on w swiento pracował to musze mu zapłacic 1500 zl , a i zejm sie to nie opłaca bo za ten czas co umnie so to by zmontowali 2-3-4 mniejszezbiorniki silosy i by mieli kase a tu siedzo juz pułtora dnia j pewnie jeszcze zejdzie 2-3 dni zeby jedną 153 zbiornik złozyc i to sie jm nie opłaca bo dach tych silosó jest zle zrobiony ma wade fabryczną i niedasie tego dobrzei szybko złozyc i w sobote w południe pojechali do domu dzis jest 11 08 2016 i dotej pory ich niema w sobote 6 sierpnia wiechorem dzwonił domnie szef firmy ze w poniedziałek bedzie nowa ekipa co da se radez tymi zbiornikami bo tamta ekipa pana kamila dopiero sie u

czy roboty i do dzis nikogo niema  unas praktycznie po zniwach aja mam 80 ha zboza do koszenia i niemam gdzie sypac bo firma winkler mnie tat oszukała teraz zamiast kosic to chodze po adwokatach i szukam tira zeby z pola chcial mi zabrac . firma winkler to oszusci nawet niema numeru telefonu do szefa taki ucciwy człowiek co jnnego muwi a co jnnego robi tak samo jego kuzyn szef ekipy montazowej pan kamil tez oszust dziecko obieczuje zaczyna robote i po dniu zuca to pajace nie ludzie tak chłopa zostawic na lodzie ze niema dzie sypac zboza

firma winkler mieli mi zmontowac do dn 20 lipca 3 silosy 153 tonowe do dzis nie są zmontowane kase wzieli szef tej firmy smieje sie w zywe oczy a ja niemam gzie zboza sypac to oszosci to uwazajcie nate firme

#204 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3741 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 11 sierpień 2016 - 22:05

silosy zbożowe

Nie chce żebys zrozumiał ze bronie Winklera, ale troszke sam sobie jestes winny, jesli taka ważna terminowa inwestycje odciagałes praktycznie do samych żniw. Bo w tym roku ja 21.07 kosiłem pełna para, a  Ty zaledwie 3 tygodnie wczesniej postanowiłes budpwac silosy. Jest ewidentna porazka jesli chodzi o ekipe montażowa ale to najzwyklejsi podwykonawcy  mogło sie tak zdarzyc ze akurat sie uczyli  i polegli na wiekszym zbiorniku. Ja mam 2 silosy winklera 96t i zmontowane były w ciagu jednego dnia. Zamawiałęm tez w sumie niezbyt wczesnie ale mieli około 2 miesiace  na wyprodukowanie i montaz.  

#205 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 11 sierpień 2016 - 22:40

silosy zbożowe

mojego małego to nawet z zaskoczenia przyjechali montować, na szybko bloczki musiałem zamawiać, przyszły 30 minut przed ekipą. a zacząłem już początkiem kwietnia najpierw zgłoszenie, potem zamówienie, silos płaciłem przy odbiorze, montaż przy montażu

#206 Share kkkkk

kkkkk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 sierpień 2016 - 21:14

silosy zbożowe

uwas pod łukowem bardziej piaskowe ziemie i dlatego wczesniej kosicie umnie pod krasnystawem zamosciem troche ciensze ziemie a ja jeszcze nawozów nasypałem i od grzyba napryskałem to nietak wczesno moge wyruszac kosic moge jak uwas prubowałem na przyczepy kosic 29 lipca to na dwuch hektarach co wykosilem cztery razy sruby na głuzce sztangi mi urwało ziarko terz nie na 100 procent suche a i słoma w spodzie zywanierwie sie w rencach ana drugi dzien tryby w podajniku pochyfym mi rozwaliło dopiero po remoncie tego w 4 sierpnia ładnie rzaczeło sie kosic ,a co do winklera to myslałem ze mam do czynieniaz ludzmi powaznymi nie dziecmi jak nacos sie umawiamy to sie z tego wywionzujem ja rozumie dzien dwa no niech tydzien odstemstwa od terminu mi terz wszystko nie wychodzi wterminie ale na miejscu tego całego szefa to jak bym sie nie wywionzał 2-3 tygodnie z terminu tyle chłopa onerwował to bym przysłal 2 ekipy wiele nie muwil i zrobiłto razdwa a nie tak jak oni przywierzli 3 tygodnie po terminie po dniu zucili montarz cały tydzien nic sie nie dzieje pajace i oszusci ,a jak 20 lipca dodzwoniłem sie do szefa odebrał za pierwszym razem bo nierznał mojego telefonu[bo puzniej juz nie odbieral] muwionc mu zeczekam nasilosy i juzmiał byc montaz to oszust mieoszukał muwił zewszystko juzjest gotowe tylko czeka na blache nadachy z niemiec ale po niedzieli bedzie i oni w ciongu tygodnia są u mnie a tymczasem ekipa montazowa jak wsobote 6 sierpnia zbielali sie do domu o 11 to mi muwili ze te silosy dopiero 3 dni temu byli produkowane w tym tygodniu bo jeden ztej ekipy monterskiej pracuje na produkcji i wie co j dla kogo robi atu przyjechal w zastemstwo i dlatego dach tych silosów jest zleze zrobiony bo szybko było robione a oni niemogo teraz złozyc szybko i dobrze pajacei i oszusci muwiłem szefowi w sobota niech zabiera ten szmel i oddaje kase a on kasy niechce oddac obiecał druge ekipe w poniedziałek  do dzis do piątku nikt sie nie pokazał to so powazni ludzie z dzieckiem szybciej bym sie dogadał niz ztymi pajacami i oszustami

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#207 Share marti1980

marti1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Robota za półdarmo

Napisany 24 sierpień 2016 - 20:43

silosy zbożowe O kur.... ale słowotok.Jeśli miałeś jakąś umowr z terminem montażu i dostawy i się z tego nie wywiązali to masz prawo do odszkodowania.Tak było umnie w sąsiedniej wsi przy montażu hali stalowej.Zwrócili mu koszty montażu i jeszcze dorzucili jakieś bajery.

#208 Share withanight

withanight

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 24 październik 2016 - 10:05

silosy zbożowe Szukam namiaru na firmę lub człowieka, który dorabia podłogi do silosów(Bin, Aleksandrów), potrzebuje wymienić kilka segmentów, Bin sprzedaje tylko całość a ja całego nie potrzebuje. Ktoś może coś polecić?

#209 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1712 postów

Napisany 24 październik 2016 - 10:40

silosy zbożowe poszukaj na olx widziałem ze ktoś w mojej okolicy ma na sprzedanie podłogę do bina
ZETOR TEAM

#210 Share withanight

withanight

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 24 październik 2016 - 11:40

silosy zbożowe Raczej interesuje mnie nowe elementy. Nowe z Aleksandrowa kompletne 900 pln. A mi potrzeba tylko kilka krótkich przy "ścianie" wiec trochę szkoda bo reszta w b.dobrym stanie.

#211 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 24 październik 2016 - 19:19

silosy zbożowe

Na OLX są firmy co  montuję biny oni moze mają dostęp do części. 

Zgłoś reklamację dobina że powyginała ci się podłoga.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#212 Share withanight

withanight

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 24 październik 2016 - 20:59

silosy zbożowe reklamacja, nie pójdzie, Bin ma 11 lat :)

Dodaj odpowiedź