Skocz do zawartości

Zdjęcie

Test - Ignore Me

44 odpowiedzi na ten temat

#41 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 02 luty 2010 - 20:10

Test - Ignore Me może weź złóż wizytę osobiście
ojciec wymyślił raz zobaczyć co mają patrzymy oglądamy i za jakiś czas przychodzi Romanowski. No coś coś tam to jak przejechać się trzeba wystawił ciągnik i wsiadać :) :) :) . Potem podchodzi pracownik i chce jakieś dane, telefon ojciec a jak co to zadzwonie sam :) i tyle nas widzieli :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Test - Ignore Me Dzisiaj, 20:21
  •  

#42 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 luty 2011 - 16:00

Test - Ignore Me Na 6 wysłanych maili dostałem 2 odpowiedzi. Dodany obrazek

#43 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 08 luty 2011 - 16:21

Test - Ignore Me Mój brat na każdy wysłany mail dostaje odpowiedź czy to telefoniczną czy mailową. Z tym że to już są sprawdzeni dilerzy - z każdym z nich już jakiś biznes był robiony

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share tomusgigant

tomusgigant

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 08 luty 2011 - 23:18

Test - Ignore Me Pisałem 3 meile, do kruq wągrowiec odnosnie kombajnów nie odpisali ani razu, zadzwonielem po okolo 4-5 tygodniach pytam sie o kombajny rocznik stan i cene i jak sie zapytalem o 3 sztuki to mnie zaczol wyzywać ze od kogo dzwonie , pewnie konkurencja mam sie przyznać i takie jaja powiedział mi ze rolnik by sie nie pytal o 3 modele ( cena była podobna to sie pytalem ) :) tak go KUR** z*ebałem , i powiedzialem że pisałem @ ale nikt nie odpisał, to sie zapytal kiedy Pan pisał, a ja że jakoś w połowie wrzesnia, on na to: to my kosilismy kukurydze i czasu nie mielismy to go wysmiałem że jest niepoważny jeszcze kilka komplementów posłałem i sie pozegnałem. Nic u nich nie kupowałem jeszcze ale reklame sobie zrobili chłopaki ktoś cos kupował u nich?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share dyczko0

dyczko0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, IT, siatkówka

Napisany 09 luty 2011 - 09:14

Test - Ignore Me Ładne przeboje macie koledzy z konkurencją :)
Może powiem Wam jak to wygląda z drugiej strony.
Osobiście staram się jako przedstawiciel agromy odpowiadać na pytania stawiane przez klientów czy to telefonicznie czy mailowo, bo w sumie za dużo ich u nas nie ma i można się spokojnie skontaktować z każdym klientem.
Nie zależy mi na tym, żeby spławić klienta bo przecież nie o to chodzi w handlu.

Ale drugiej strony jeśli bym miał dostać powiedzmy 100 maili dziennie i na każdy udzielić wyczerpującej odpowiedzi to siedział bym tylko przed monitorem i 8 godzin odpisywał na maile. A gdzie wtedy znaleźć czas na spotkanie na żywo z klintem ? Jeśli jest tylko zapytanie o cenę to nie ma problemu bo wezmę cennik i przepiszę interesujące klienta informację. Przecież to nie jest żadną tajemnicą ile kosztują maszyny, i tak zawsze podaję cenę katalogową od której przy odpowiednich zakupach i rozmowach można jeszcze coś wynegocjować.

Jeśli ktoś jest zainteresowany cenami lub kupnem maszyn proszę pisać śmiało na PW lub GG : 33164714

A jeśli konkurencja tak traktuje klientów to na naszą korzyść :)

Edytowany przez dyczko0, 09 luty 2011 - 09:22.

Dodaj odpowiedź