Skocz do zawartości

Zdjęcie

Test - Ignore Me

44 odpowiedzi na ten temat

#1 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 26 luty 2007 - 21:54

Test - Ignore Me Zaskoczył mnie tekst przy modelu 110 DY "Ładowarka najpopularniejsza w małych gospodarstwach rolnych o 10-15 sztukach bydła."

Napisałem do gościa, że mam 30 sztuk i nie stać mnie, że ceny są "wygórowane", a on odpisał "ceny ładowarek tego typu kształtują się w podobny sposób na całym świecie." Ładowarki może i są drogie, ale markowe np. Weidemann/Thaler. Za Striegel z chińskim silnikiem chce kasę co np. Thaler !

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Test - Ignore Me Dzisiaj, 01:35
  •  

#2 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 27 luty 2007 - 11:03

Test - Ignore Me Ja czasami piszę e-maile prosząc o cenniki maszyn lub innych produktów a oni przysyłają nr telefonu pod który proszą dzwonić w wyznaczonych godzinach. Żałosne.
all rights reserved

#3 Share wojtii

wojtii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 27 luty 2007 - 19:34

Test - Ignore Me POM augustów,zapytałem ile waży jedno pole brony ciężkiej,było to ponad tydzień temu,nic nie odpisali

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 28 luty 2007 - 07:36

Test - Ignore Me pojawiła się oferta proximy plus . na oficjalnej stronie zetora jest opcja "zapytaj o cene"więc zapytałem około dwóch tygodni temu i co? i nic ,żadnej odpowiedzi

#5 Share michal26

michal26

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 02 marzec 2007 - 18:15

Test - Ignore Me ja wyslalem o forterre tydzien temu i tez kicha

#6 Share Lupek

Lupek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 03 marzec 2007 - 12:59

Test - Ignore Me Mało która firma odpisuje na meile, co do POM'u Augustów wysłałem chyba 2 meile i zero odzewu. Ale gdy do nich zadzwoniłem gosciu od maszyn odpowiedział mi na każde pytanie. Cenniki mało która firma prześle na meila.

#7 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 marzec 2007 - 13:04

Test - Ignore Me Więc po co podajo te meile skoro nie da się w ten sposób znimi skontaktować.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#8 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 06 lipiec 2007 - 12:51

Test - Ignore Me ja pisałem maile do KRUKOWIAKA, UNI GRUDZIĄDZ, BUREGO, ROLMASZU, ROLMAKO, REWERA, STANIMPEX, PROMETAL oraz firm handlujących częściami i we wszystkich tych przypadkach otrzymałem odpowiedzi na moje pytania.

#9 Share lewy

lewy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 06 lipiec 2007 - 13:23

Test - Ignore Me

pojawiła się oferta proximy plus . na oficjalnej stronie zetora jest opcja "zapytaj o cene"więc zapytałem około dwóch tygodni temu i co? i nic ,żadnej odpowiedzi

dokładnie, ja też zapytałem o cenę jakieś 3 dni temu i narazie cisza.... :(

#10 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3021 postów

Napisany 07 lipiec 2007 - 22:24

Test - Ignore Me pisalem do POM Brodnica i w sobote i w poniedzialek byla odpowiedz. Napisalem do Unii i nie przeslali mi cennika;( ale i tak go znalazlem na AF kilka dni pozniej bo ktos zamiescil

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 20 lipiec 2007 - 21:07

Test - Ignore Me wczoraj wieczorem zapytałem o cennik Zuptora - dzis rano punkt 9.00 dostałem odpowiedz :P
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#12 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 21 lipiec 2007 - 09:48

Test - Ignore Me

pojawiła się oferta proximy plus . na oficjalnej stronie zetora jest opcja "zapytaj o cene"więc zapytałem około dwóch tygodni temu i co? i nic ,żadnej odpowiedzi

ja napisalem zaraz jak zmodernizowali strone i nic :P

#13 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 21 lipiec 2007 - 10:28

Test - Ignore Me Ja już nie piszę maili, bo dostawałem odpowiedzi w około 5% przypadków. Lepiej jest dzwonić.
a

#14 Share łukasz

łukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:Budownictwo i rolnictwo

Napisany 21 lipiec 2007 - 10:36

Test - Ignore Me no najlpiej jest zadzwonić wtedy napewno dostaniemy cenę maszyny i jeje dokładne parametry

#15 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6302 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 21 lipiec 2007 - 10:59

Test - Ignore Me ja pisalem raz do mrągowa w sprawie chyba cen bron - odpisali szybko + cennik w pdf'ie
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#16 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 21 lipiec 2007 - 11:03

Test - Ignore Me

Mało która firma odpisuje na meile, co do POM'u Augustów wysłałem chyba 2 meile i zero odzewu. Ale gdy do nich zadzwoniłem gosciu od maszyn odpowiedział mi na każde pytanie. Cenniki mało która firma prześle na meila.

Jak chcesz to mam cennik z Augustowa.

#17 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 27 październik 2007 - 22:29

Test - Ignore Me No tak widze, ze standard. Ogolnie rzecz biorac mam podobne wiesci. Na majle 70 % firm nie odpowiada. Ostatnio co pamietam pisalem do AgroServisu w Pasleku. Napisalem jakie ciagniki by mnie interesowaly (3 modele), dokladnie co ma byc, podalem nr tel. w razie czego i nic ani malia anie sie nie skontaktowali!!! szok. A jeszcze pisalem do dealera Amazone z Paszkowa Rol-Tech. Sposob ten sam ale efekt zupelnie inny. Wieczorem wyslalem wieczorem maila a rano o 8 czy 8:30 przedstawiciel zadzwonil, umowil sie ze mna i cacy. Wiecej nie wymieniam ale troche tego bylo, bo to wygodna forma - wycena na "papierze" ... wiekszosc nie odpisuje.

#18 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 03 styczeń 2008 - 20:36

Test - Ignore Me Ja do ROLMAKO napisałem w sprawie owijarki i po 2 dniach otrzymalem odpowiedź.

#19 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 03 styczeń 2008 - 20:42

Test - Ignore Me Ja pisałem maila do Firmy "naglak" w sprawie kabiny to tydzien czasu czekam ;) a pisałem do koi poprosiłem o 3 zdjecia kabiny z botnikami to na drugi dzien miałem :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share RaveMan

RaveMan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 19 maj 2008 - 18:57

Test - Ignore Me no cóż korbanek za chiny nie udostępnia cen jak się dowiedzieli że potrzebuje ich tylko do magisterki to od razu ściema że nie wiedzą czy szefo pozwoli to udostępnić i takie tam, podobnie Raitech zero odzewu, wielki plus dla firmy MIHG (importer kombajnów MF) odpowiedź następnego dnia + cennik w pdfie, do John Deera w zasadzie nie mam obiekcji bo kumple tam pracują więc co potrzeba to się da załatwić

Dodaj odpowiedź