bonus25

Amazone D8 30 super-Pojemność skrzyni

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam.
      Mam problem z przekładnią bezstopniową w moim siewniku Amazone D7 Super S. Próba kręcona za każdym razem wychodzi inaczej i na polu widać ze miejscami siewnik wysiał za mało. Wiem że mam do wymiany łożyska jednokierunkowe w skrzyni. Odkręciłem pokrywę i próbowałem już chyba każdym sposobem wyciągnąć ten wałek ale nic nie idzie, Orientuje się ktoś jak to można wyciągnąć i wymienić albo ma jakiś kontakt do osoby która potrafi to wymienić?
      Pozdrawiam.
    • Przez szymczak
      Witam. Wyjmował ktoś z siewnika Amazone D8 wałek wysiewający? Ja próbowałem, ale jedna z tulejek z prawej strony przy skrzyni przekładniowej nie chce się przesunąć na wałku (tak jakby brakowało miejsca). Brakuje mi 0,5 cm...  przez to wałek nie może pójść w górę. Najdziwniejsze jest to, że według katalogu powinna znajdować się tam krótka tulejka blokowana na dwie śrubki, którą po odkręceniu przesuwa się w bok. Ja natomiast mam tam jakąś przekładnię redukcyjną, według katalogu zakupioną chyba opcjonalnie. Tulejka która mi przeszkadza jest częścią tej przekładni, jest chyba mosiężna, kołkowana na kołek sprężysty.  Pozostaje mi poluzować wszystkie rolki wysiewające i cały wałek wtedy przesunąć kawałek w lewo, ale wydaje mi się to zbyt skomplikowane jak na tą czynność... Proszę o pomoc kogoś zorientowanego
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj