Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem?

219 odpowiedzi na ten temat

#81 Share michalbelchatow

michalbelchatow

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 15 wrzesień 2007 - 21:58

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? 1. Tir, węgiel masa coś koło 25t. (dawno temu <_<) i zetorek 5211 :) dał rade tylko że to było na niskim rowie :), znaczy w małym dołku bo tam tak szczeże nie ma rowu xD

2. Zetorek 5211 i tir z wapnem coś koło 30t w piachach nie dał rady ;( ale przyszedł z pomocą zetorek ale cristal ;))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Dzisiaj, 03:15
  •  

#82 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 16 wrzesień 2007 - 11:13

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? sąsiad ciągnoł mi buraki pronrem 1025 dwie przyczepy 12+15

#83 Share Dymek

Dymek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 październik 2007 - 22:10

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ja T25A z turem wozilem kiedys obornik 4 rozutniki rozwiozlem tandemy jak wiezdzalem na pole to przy ruszani i wlanczaniu wom-u 2 razy zgasl ale wkoncu ruszyl i jakos poszlo wiecej juz czegos takiego niepowturze:) szkoda tego traktorka. Nio i jeszcze od 4 lat co sezon pelna przyczpe 6T rzepaku do skupu targa odalonego o 15km.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 12 październik 2007 - 19:53

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? kiedys wyciagalem korzen MF255 byl w malym dolkupo kilku szarpnieciach udalo sie wyrwac 973kg korzenia i caiaglem go dotad az zakopalem sie na piachu :P znam dokladna wage bo po zaladunku na przyczepe zwazylismy :P

#85 Share Vektor

Vektor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka, mechanika.

Napisany 12 październik 2007 - 20:07

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ja próbowałem swoim 1614 + tur wyciągnąć z bagna C-360 + kultywator (sąsiada). Tak ugrzązł tą 60- tką że zawiesił się a kultywator trzymał c-360 zaczepiłismy linkę i wyrwałem mu pbciążniki i wieszak ale wyciągnołem go po gdy line puściliśmy od ciągnikiem. Raz próbowałem wyciągnąć MAN-a też 1614 i wyrwałem mu zdeżak i przedni zaczep i nieudało się.
:)

#86 Share stasiex

stasiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 686 postów

Napisany 12 październik 2007 - 20:21

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? 125 km przyczepy o łącznej wadze 17.5 tony Ursusem 360 i tyle samo tylko bliżej Zetorem 7211

#87 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 12 październik 2007 - 21:29

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ostatnio ciągnąłem MF-em 5465 ~26 ton kukurydzy na 3 przyczepach. Cały zestaw ważył około 42-43 tony. Jak już wyjechałem z pola to szło dobrze, najgorzej było wyjechać, bo pole było piaszczyste i do tego trzeba było skręcić na drogę, a z tandemem ciągnacym jeszcze 2 przyczepy to lekko nie idzie.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#88 Share r56ha

r56ha

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 14 październik 2007 - 21:07

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Moim U3512 to sciany rozwalalem. Ciezko bylo ale szlo.
2m

#89 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 14 październik 2007 - 21:36

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem?

Moim U3512 to sciany rozwalalem. Ciezko bylo ale szlo.

ważące 5-6 ton płyty ciągaliśmy C-4011 i szedł
nie miał innego wyjścia :P
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

#90 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 20 październik 2007 - 12:54

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Dziś 10 ton gnoju, przyczepa po osie w pryzmie, John Deere stał na piasku- nie dał rady. Ale widzieliśmy jak przedni napęd ciągnie:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 20 październik 2007 - 16:20

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Na wiosnę wyciągnęliśmy kamień około 3 ton z pola Ursusem 3512, ostatnio pomagałem Starowi z piachem na moją nową drogę nie mógł wjechać na piach, często wyciągam ciężarówki jak na kopalni się kopią

#92 Share janis12

janis12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 20 październik 2007 - 22:01

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? ja swoim C-360 ciągnołem czeską przyczepe bss 10t pełną z czubem wiozłem na niej żyto :) na czwartym biegu pod dużą górę na żużlu nawet sie nie przydusił mam jeszcze do niego pięcio tonowy rozrzutnik :)

#93 Share hospodar hospodar

hospodar
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 październik 2007 - 00:11

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ja U 1634 3 biegowym 3 przyczepy - sarmata 11,5 tony pszenicy, jakąś tam przyczepę od kirovca 16 ton pszenicy i metaltecha 12 ton pszenicy na raz.39,5 tony towaru + 10 ton przyczepy ( jak nie więcej) i traktor 8 ton. Razem 57,5 ton. ( a zapewne było więcej). Trasa była niedługa bo tylko 20 km do elewaru.

#94 Share gosysko

gosysko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 31 październik 2007 - 20:19

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? ja kilka lat temu przyczepe +12ton załadunku ciągłem T25. Na utwardzonym terenie szedł pieknie, gorzej jak wjechałem w łąkę.

#95 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 31 październik 2007 - 20:52

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? ja moim zetorem 5340 ciagnołem przyczepe załadowana do pełna zbożem, a za ta przyczepe był jeszcze zapięty kombajn (zerwały sie pasy jezdne)...... bez problemu dał rade :D

#96 Share kon23

kon23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 31 październik 2007 - 21:11

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? A ja ciągłem koparko ładowarką JCB 4cx tira z żwirem to jak ruszylem to zaczep mu wyrwałem z naczepy i siłowniki przy ładowarce wyciągły sie 20cm więc niewarto było wyciągac tego tira. A moja 60tka ciaglem 12ton jęczmienia przez 10km.Pod górke musiałam zredukowac na 3 bo lekko nie było.

#97 Share Goncarek

Goncarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 03 listopad 2007 - 08:39

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ja z moim tatą ciągneliśmy zetorem 7745 i ursusem 1634 tira załadowanego nawozem (około 40t, jak nie więcej) po takim nie fajnym podłożu. Dało rade :D .

#98 Share malek2312

malek2312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 04 listopad 2007 - 15:18

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? ja ciągam mpim t150k naczepe 12t + hl 12t no nie mam z nim i żadnego problemu zestaw ma 23m długośći haha troche za dużo
jak w okolicy jakiś tir gdzieś wjedzie i nie daje rady wyjechac to oczywiśćie przysylają go do mnie raz jeden jak wpadł (wiuzł pasze)na zestaw ważył 50t to nie szło go wyciągnąć bo mu zdeżak wyrwałem haha.

#99 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 12:35

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ja moim MTZ 82 ciągnąłem tira z wytłokami bo dał się na pole a ze było mokro... ale MTZ dał radę a koleś ręcznego zapomniał spuścić :lol: No i jeszcze były jesiony w którch mtz tez dał radę ale musielismi jeden korzeń przeciac a był taki że prowadnicy od piły nie starczyło, był dobrze ukorzeniny dlatego że rósł przy bagnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share LeF

LeF

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 401 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 20:19

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Największy (najmocniejszy) to zts 16245 a najnowoczesniejszy to JD 6620 Premium ale i tak wole moją niezmordowaną c-360!!
Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus