Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem?

219 odpowiedzi na ten temat

#61 Share ursus1634

ursus1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 19:30

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ja ciągłem przyczepe hl 8011 i autosan 4,5t załadowane do pełna przenica ciagłem C360 po prostej drodze najgozej było ruszyc a potem jakos szlo.
................................
Mój I filmik
http://pl.youtube.co...h?v=pS0RE4CqVSw

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Dzisiaj, 18:27
  •  

#62 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 05 czerwiec 2007 - 20:08

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ja ciągłem tira na 2 ciągniki 30 ton
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#63 Share miodek22

miodek22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 20:12

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Przyczepe na której było 30 ton mercedesem 1600
po asfalcie cały czas leciał powyżej 30 km/h :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share Farmer

Farmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 06 czerwiec 2007 - 21:27

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ursus 1014 ok 30-32t wysłodków na 2 HL-kach masa razem z przyczepami

#65 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 07 czerwiec 2007 - 07:41

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem?

to jakiś ponadgabarytowiec?
ciekawe jaki miał nacisk na oś....
możesz opisać szczegóły?
czym go wyciągał?
wujek kiedyś wyciągał ciężarówke 24 tony, zakopała sie w błocie.całe koła były zakryte.ale poszło gładko.
przedni napęd i rura. :D

To był volvo z podwójna osia i jakas zagraniczna przyczepa u mnie na podwórku bo znajomy zostawiał i był taki snieg zbity prawie jak lud i jak tirem wrócił z trasy i stanoł to ciepłe koła roztopiły lud i rano jak chciał pojechac z pełnym zestawem to ani nie drgnoł i ojciec 1014 podjechał i sie hak wyprostował bo lina była najgrubssza jaka mamy i nie podołał .Ale odwilz szła to po jakims czasie sam wyjechał :D

#66 Share Fredri

Fredri

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 21 czerwiec 2007 - 17:27

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Zetorem 6340 + tur 4, próbowałem wyrwąc utopionego kamaza tak że z tyłu nie było widać kuł. Niestety nie dał rady.

Jak ciągnął przyczepe 5t

Załączony plik  zetor.JPG   428,5KB   221 pobrań

#67 Share Pronar1025A

Pronar1025A

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 29 czerwiec 2007 - 13:56

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ja pamietam 2 akcje. Raz zapielem do swojej C-355 3 przyczepy (9t 6t i 3,5t ladownosci) mialem na nich 33 bele owinietej kiszonki, na 5 biegu gotowala mi sie woda, a przy probie wjechania na wiakukt na kanale '55' wykopala dwa rowy, przy pomocy mtz jakos wjechalem. Niedawno zapielem do C-328 sipme 279/1 i pojechalem po trawe dla krow (swierzo skoszona). Na 1 terenowej i gazie w podlodze dobilem do 20 mpa (koniec czerwonego pola). Po tej jednej beli prawie zagotowala mi sie woda

#68 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 08:18

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? ja swoją 55m ciągnolem z ląki trzy przyczepy z 37 belami
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#69 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 08:23

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Moj dziadek ciagnal Zetorem 5211 dwie przyczepy HL-8011 i Autosanke 4,5tony ale z nadstawkami,wyladowane byly na maxa gnojem az na gumach posiadaly :( :)

Honda - The Power of Dreams :)

#70 Share Gumis32

Gumis32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:?

Napisany 04 lipiec 2007 - 09:05

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ja swoją 60-tką ciągałem porzyczoną od znajomego przyczepe z nadstawkami to ok. 7t, wypałnioną po brzegi ziemniakami na polu miał problem z ruszeniem ale potem dostał troche w palnik i szedł jak przecinak :)
Jak byłem koło domu to pod górke szedł jak by nitro miał w d...ie :( a górka nie jest taka mała jak sie wydaje :)

A jeszcze ciągałem swoją 2-kołówką wapno pod tą górke to mi dęba stawał i troche obracało kołami ale wyszedł :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share mf255

mf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 14 lipiec 2007 - 21:27

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Z akcji ciekawszych to jeszcze była próba wyciągnięcia dwu osiowej wywrotki z piachem z rowu (mf 255 nie dał rady) i próba wyciągnięcia z błota załadowanego mana burakami (3 osiowego) z pustą przyczepą (ferdek nie dał rady, ale fadroma nawet nie dygnęła)
NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

#72 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 14 lipiec 2007 - 21:40

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Mój ojciec 4514 ciągnął (raczej próbował) TIR'a pełnego buraków po podorywce- było mokro więc nic się nie dało zrobić, więc w działanie poszedzł 1204 sąsiada (ojciec wtedy ciągnął puste TIR'y na pole a sąsiad załadowane z pola)
Po tej akcji zostały tylko 25cm koleiny.

#73 Share peperm

peperm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 30 sierpień 2007 - 10:55

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Zetorkiem 9145 Turbo wyciagalem Scanie zaladowana drzewem ponad 30 metrow szescienych w lesie po zimie to bylo i nie zle roztopy byly. Na poczatku lancuchy strzelaly, ale potem jak sie zalozylo line to tylko koleiny sie robily jak sie jechalo.

#74 Share marcin12145 marcin12145

marcin12145
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 sierpień 2007 - 15:43

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? ja widzialem jak pracownik znajomego ciagna Zetorem 16145 30 ton pszenicy bez chamolców w przyczepach a mial po drodze pare ładnych gurek - grunt to doswiadczenie

#75 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 07 wrzesień 2007 - 14:29

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? c-360-3p przyczepe z weglem 11600 kg wazone na wadze na punkcie .pierwszy i ostatni raz

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#76 Share ZetorPower

ZetorPower

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 07 wrzesień 2007 - 15:46

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ja swoim Zetorem 10540 wyjmowałem podnosnikiem, dzwigiem własnej roboty silnik z bizona sąsiadowi cały tak jak stał z chłodnicą warzył około 900kg ale zdejmowałem też tym z tira tależówke waga około 1T. noi stawiałem też tym słupy metalowe 12x10x7 długosci 6m waga około 800kg ale jakie wysokie. jak bede miał uprawinienia do galerii to wystawie fotki tego.
A i ciagnąłem moim 10540 2 przyczepy waga przyczepy jednej jakies 2,5T i na nich po 9 ton przenicy w sumie było na wadze 23T z groszem
zetor 7211
zetor 10540
zetor 18345
XTZ T-150K

#77 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 07 wrzesień 2007 - 16:16

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ja 2 tygodnie temu razem z c360 i Mtz'tem wyciągałem Kombajn Forszfaja który wpadł do rowu na trzech go ledwo wyciągnęliśmy

#78 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 07 wrzesień 2007 - 18:13

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? ja parę lat temu mf 255 wyrywałem słupy nośne ze stodoły <_<
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

#79 Share sayo300

sayo300

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 07 wrzesień 2007 - 18:24

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? mi się nie bardzo chce wierzyć że wyciągacie tiry w pojedykę z rowu z jakiś pól (tak niektórzy piszą) u nas mamy tira leśnika 6x4(530km) i wiem z doświadczenia że te wszystkie małe traktorki do 100km w pojedynkę nie dadzą rady wyciągnąć tira nawet jeśli jest rozładowany po prostu staja dęba dopiero zetory powyżej 160km i ursusy od 150 km dają rade bo nie idą w górę my przeważnie wzywamy straż pożarną 360km napęd na 6x6 i z ledwością wyrywa naszego tira rozładowanego tak samo traktory od 150 w górę a o stu konnych nie ma co marzyć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 09 wrzesień 2007 - 08:55

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ja ciągnąłem Ursusem 1204 dwie przyczepy od kirovetsa te tylne z rzepakiem ładunek 35 ton + Masa przyczep (lekkie nie są)