Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem?

219 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 17 kwiecień 2007 - 20:06

ja władkiem ciągnąłem ponad 8t piasku na przyczepie 4,5 tony...może i niezbyt dużo ale musiałem pokonać cholernie stromy wiadukt(ahhhh ci nasi konstruktorzy) udało sie ale zeszłem do 2 terenowej :P

Tata mi mówił że jak budowaliśmy chlew to pojechał z przyczepą (30 Km) autosan po 6T piasku i w żwirowni (teraz tam jest kąpielisko) jak się z tego dołu wyjeżdża to by nawet 385 nie dał rady i stanął ruskiem w połowie górki. Podjechał jakiś pracownik Kamazem i go pociągnął ale linę zapnęli za traktor a nie pod traktorem za przyczepę :P :P :wacko: :P Jak przyjechał i powiedział to dziadkowi a on tylko poszedł zobaczyć czy nie przedłużyliśmy sobie T25. Jak mi to tata powiedział to nie uwierzyłem że ten traktor jeszcze dzierży ale leci do teraz. Siadam pale i RURA!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Dzisiaj, 17:31
  •  

#42 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 17 kwiecień 2007 - 21:03

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? już kiedyś pisałem ale pochwalę się jeszcze raz - c 330 + 8200 kg pszenicy na przyczepie. ruszył z II biegu... myślałem że tłoki bokiem mu wyskoczą :wacko:
all rights reserved

#43 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 18 kwiecień 2007 - 17:04

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? hehe my na przyczepe HL 6 ton władowalismy 14.5 tony kompostu a ciągnac to ciagnik o mocy 94 koni a górki tu mamy niebanalne bo to precie małopolska:d
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 18 kwiecień 2007 - 17:10

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? my na dwie HLki nakładliśmy 20ton żwiru a ten zestaw ciągnął zetor 65km

#45 Share robi

robi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 19 kwiecień 2007 - 19:42

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Hm No to była to przyczepa 6- tonowa podwójny bok z czubkiem,a nasypane na nią było żyto a ciągniete to było ciągnikiem TV521 o mocy 21 KM najgorzej było ruszyc na polu a pózniej to szedł jak rakieta :wacko:
Robi:)

#46 Share sztafek#8482;

sztafek#8482;

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 19 kwiecień 2007 - 20:53

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? <rotfl>...Robi to ale macie fantazje :wacko::P 21 koni i 6 tonowa przyczepka :P szakunec...fajnie to musiało wyglądać
a wogóle to dlaczego takim ciągnęliście?? nie macie większego czy nie było w tym momencie innego ciągnika?

#47 Share robi

robi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 20 kwiecień 2007 - 07:27

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? No chcielismy zobaczyć czy da rade no i sie zdziwilismy sie wszyscy :wacko: Śmiesznie ten zestaw wygladał taka wielka przyczepa i taki mały ciągnik :P
Robi:)

#48 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 10 maj 2007 - 11:53

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Ja tam jak po marchwe przyjezdzaja do mnie to czasem usiada bo jak odstawiam jesienia to juz mokro jest zawsze i 1014 ma co robic a ostatnio wyciagałem 914 który az sie zassał i 914 był ciagniety przez fergusona z przednim moja 1014 i zetor 12245 i ani drgnoł musili go ładowaczep opkopak troche szpodlem bo tak to kazda lina pekała .A jak w takim PGR rze wyciagali tiry na 2 JD 8400 to wyrwali zaczep z silnikiem . i było po zawodach

#49 Share mathew91

mathew91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 10 maj 2007 - 16:22

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Mój ojciec mówił mi ze ciągnął raz 10 tonową przyczepę z kartoflami ursusem 330 hehe nieźle musiała dostać a ja w tamtym roku ciągnełm 3 przyczepy słomy tez trzydziestką

#50 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 10 maj 2007 - 18:19

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? 330 i dwie przyczepy cegły napakowane. Dziadek siedział na masce bo przyd podnosiło.
914 i tir z zatartym silnikiem to ok 25 ton drewna i tirex, a było 35 C temperatury i ślady w asfalcie zostaly. 330 i kombajn Bizon zo58 rekord też korbowód wyszedł i dała radę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 10 maj 2007 - 18:40

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Kiedyś ciagaliśmy 2 przyczepy buraków c330 (ładowność przyczep: 4 i 4,5t).

#52 Share łukasz

łukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:Budownictwo i rolnictwo

Napisany 10 maj 2007 - 19:28

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? muj ojciec mf235 jakieś 5 lat temu prubował 18 ton węgla na podwurko wtoczyć ale mieł chorbną przeszkodę,górkę nawet stromą niestety nieudało to mu się gdyż pękła tuleja.

#53 Share samesilver

samesilver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 10 maj 2007 - 19:42

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? my fergusonem 255 na widłach mieliśmy pake cała kamieni to jakieś ok 3 ton paka szła po ziemi(dobrze że ma kółka)skręcaliśmy hamulcem

#54 Share zuras

zuras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 10 maj 2007 - 20:43

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? ja kiedyś władkiem ciągnełem bizona super bo półośka sie roz.......
ok15 ton pszenicy pod góre mf255
kiedyś władkiem zwoziłem bałdy sianokiszonki (6 na przyczepie było) i mi bieg wyskoczył i do rzeki dobrze że zaczep przy czyczeppie sie skręcił bo tak to ooooooooo!!!!gościu wtedy ursusem 912 do żeki wpadł

#55 Share Józek

Józek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 10 maj 2007 - 21:48

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Zetor 7711-2 przyczepy wapna ważące w sumie ok. 25 t. :blink:

#56 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 05 czerwiec 2007 - 11:04

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? aa jeszcze w lutym ciągnęliśmy tira bo wpadł do fosy jak wyjeżdżał od nas z kukurydza no to wazył pewno ze 40 ton
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#57 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 11:53

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? Mój ojciec wyciagał tira z pasza co wazył 55ton to lina nie pekła bo był lód i było slizgo ale hak od liny sie wyprostował a ten hak to był od wyciagania tirów az dziwne ze lina nie pekła heheh

#58 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 05 czerwiec 2007 - 13:14

Mój ojciec wyciagał tira z pasza co wazył 55ton

to jakiś ponadgabarytowiec?
ciekawe jaki miał nacisk na oś....
możesz opisać szczegóły?
czym go wyciągał?

wujek kiedyś wyciągał ciężarówke 24 tony, zakopała sie w błocie.całe koła były zakryte.ale poszło gładko.
przedni napęd i rura. :D
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#59 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 15:05

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? ja ciągałem orkan polski c-360
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share adrian

adrian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 15:46

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem? ja w zeszłe żniwa ciągnąłem 2 przyczepy 4t i 8t z zakładkami pełne pszenicy 330 myslałem ze nie wyjade z pola hehe ale najpierw 2... 3 i jakoś poszło