Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciągniki JCB Fastrack

205 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Mateo13

Mateo13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 19:24

ciągniki JCB Fastrack A ja slyszalem ze JCB pójdzie nawet 80KM/h ale na polskie drogi to nawet 65km/h nie pozwola jedzdzic;(((((((((((((

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciągniki JCB Fastrack Dzisiaj, 06:08
  •  

#22 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 19 kwiecień 2007 - 17:20

ciągniki JCB Fastrack W czechach chyba mają tego dużo bo na farmweb jest tam straszliwie dużo zdjęć tych ciągników.
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#23 Share Kris20

Kris20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 19 kwiecień 2007 - 20:42

ciągniki JCB Fastrack u Mnie maja JCB Fastraca 3170 2006r, ale go zajechali katy, tak poza tym fajna maszynka. Ten model ma 170KM i kosztuje ok 400tys. zł. Przedstawiciel jest w Grzynie koło Leszna woj. Wielkopolskie. Charter-Agromasz.

poztym JCB jeźdza tylko 65 km/h sa i szybsze niby 80 km/h

#24 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 06 maj 2007 - 18:00

ciągniki JCB Fastrack Jakiś miesiąc temu JCB pryskali za wioską pszenice. Opryskiwacz miał ciągany amazone, a do tego jeszcze dodatkowy zbiornik założony za kabiną. Czyli do oprysków się nadaje. Moim zdaniem do orki też by się nadawał, widziałem w necie filmik o Xerionie i tam było pokazane jak śmigał z pługiem a Xerion i Fastack maja podobną budowe.

#25 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 08 maj 2007 - 08:00

ciągniki JCB Fastrack JCB to ciągniki na suche pola...... przecież jak by sie je zakopali np tak

to przecież ten układ hamulcowy to by sie cąły błotem zawalił ... raczej na suche pola to jest ciągnik:]
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#26 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 08 maj 2007 - 15:50

ciągniki JCB Fastrack TumoK tutaj jest pokazane jak radzi sobie z pługiem, kierowcy tylko gorzej idzie :blink:
http://video.google....1...340&q=fendt

#27 Share chmuura

chmuura

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 09 czerwiec 2007 - 20:22

ciągniki JCB Fastrack Ile Fastrac 180km pali na sto kilomentrów w transporcie pod obciążeniem???

#28 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 09 czerwiec 2007 - 21:36

ciągniki JCB Fastrack tyle co star 25-30l???

#29 Share soltys

soltys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 24 czerwiec 2007 - 15:58

ciągniki JCB Fastrack w sąsiednie wiosce robi taki Fastrac 180km. Widziałem jak orze 6 obrotową i dość dobrze mu szło.Robi też z 6m siewnikiem

#30 Share Fredri

Fredri

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 01 lipiec 2007 - 11:46

ciągniki JCB Fastrack Ile waży Fastrac 185-65.?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share longerbycz

longerbycz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 27 sierpień 2007 - 08:28

ciągniki JCB Fastrack widziałem 2 fastracki bo takie 400ha gospodarstwo koło mnie kupiło sobie głównie używają ich do przewożenia czegoś przyczepami rzadziej do jakichkolwiek upraw na polu nieraz agregatowanie tylko no ale tżeba powiedzieć że maszyny są piękne ale dali za nie około 900 000 zł

#32 Share szarywilk

szarywilk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Zainteresowania:Mocne i szybkie maszyny, duze i ciezkie tez :)

Napisany 05 luty 2008 - 14:41

ciągniki JCB Fastrack No ja sobie w tym roku troszke pojezdzilem fastrackiem 2135 4ws spoko sprawa - co do zakopywania sie to bym sie klucil zakopac mozna i cos na gasnicach - a na wiosne posadzilem na torfie 7820 na blizniakach i to z siewnikiem wiec wysztko sie da B), ale wracajac do fastraca - to calkiem nie glupie - co do wyciekow to sie nie zgodze moj ma 6200 mth rocznik 2002 i zero wyciekow silnik perkinsa (hehhe ) i ogolnie poza tym ze lub mu sie zawiesic czujnik od pneumatycznych amortyzatorow to jest git - idealny promien skretu 4ws i mimo ze akurat moj ma robic tylko opryski (nabudowany oprskiwacz 24m/2000l ) to 15 minut 4 zlaczki hydrauliczne jedna od kompa i jedzie w pole z talezowka (4,5 metra) i daj sobie rade - oczywiscie polecam szerokie gumy chociaz 620 bo na orginalnych 540 to faktycznie ma troszke uslizgu. Co ciekawe w standarcie ma radar poslizgu i kupe innych bajerow, a co do predkosci to 60 kmh idzie jak chce. A w sumie tylko polecic B) opryski dzieki zawieszeniu pneumatycznemu to radocha nawet na nierownym nic nie buja i mozna z dobrymi dyszami leciec spokojnie ponad 12 kmh i nie trzeba zapinac pasow :)

#33 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 18 kwiecień 2008 - 15:27

ciągniki JCB Fastrack Ja wiem że Duda ma nowego Fastracka a u naj jechał z koparką na lawecie starszy model JCB
John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

#34 Share bogys

bogys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 18 kwiecień 2008 - 16:17

ciągniki JCB Fastrack dwa dni temu pracowałem jcb 1135 ( około 150km )z agregatem 5,5m .Moje zdanie jest takie wolałbym go od każdego innego ciągnika.

#35 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 18 kwiecień 2008 - 22:20

ciągniki JCB Fastrack

Ja wiem że Duda ma nowego Fastracka a u naj jechał z koparką na lawecie starszy model JCB

Ta ładowarka jechała do mnie do wioski (chyba) i ten nowy fastrac też jest.

#36 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 24 wrzesień 2008 - 17:46

ciągniki JCB Fastrack Ciagnik Fajny i szybki :lol: Napewno w polu niczego sobie ciekawe jaki ma uciąg w polu i ile waży. :D
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#37 Share szybki00

szybki00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja no i to co każdego sprowadza na tą strone

Napisany 19 październik 2008 - 10:51

ciągniki JCB Fastrack Dołączam się do tematu interesują mnie wszystkie wiadomości o ciągnikach JCB mi jest głównie potrzebny do dużej prasy rolującej (około 130km) ale nie tylko do prasy rownież wszystkie prace polowe rownież transport, jaki jest dostęp do części i jakie są ceny tych części jakby co to jestem z okolic Zamościa.A może ktoś z okolic Zamościa posiada Fastraca to chętnie pogadam na GG.
Pozdro dla wszystkich i z góry dzięki ;)

#38 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 19 październik 2008 - 15:54

ciągniki JCB Fastrack no niby i są szybsze ale powiem ze jcb fastrac 8250 po podkreceniu rozbuja sie do 100km/h i to jest prawda ;)

#39 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 14:36

ciągniki JCB Fastrack No to takim można i na lachy jechać, bo szybki jest. A niedaleko mnie tez jest jeden JCB ok 150KM, jest na AF, fajny, jak bede miał prawko to i bede miał okazje nim pojeździć w żniwa
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 28 listopad 2008 - 13:16

ciągniki JCB Fastrack A jest jakiś mini JCB Fastrac używany i nie drogi ;) :) :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72