Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam Bydła POLSKA CZARNO-BIAŁA

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share domi113

domi113

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 13:54

Szukam Bydła POLSKA CZARNO-BIAŁA Szukam hodowcy lub hodowców którzy hodują rasę polska czarno-biała. Proszę powiedzcie czy korzystacie z programu PROW 2007-2013 Pakiet 7.1 Zachowanie lokalnych ras bydła. Czy są korzyści z tego programu. I jak się hoduje to rasę, chodzi mi o zdrowotność łatwość zacielania, wydajność krów. PS. interesują mnie opinie praktyków. Chętnie bym kupił jałówki tej rasy. Proszę o padnie ceny z sztukę ;)

Kolor czerwony jest tylko dla moderatorów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szukam Bydła POLSKA CZARNO-BIAŁA Dzisiaj, 17:13
  •  

#2 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 21 listopad 2008 - 15:39

Szukam Bydła POLSKA CZARNO-BIAŁA posłuchaj ja mam 3 polskie czerwone objęte dopłatami i powiem ci ze na dziś dzień żeby nie ta dopłata to bym je sprzedał i to z radością, owszem te krowy zjedzą dosłownie wszystko ale dadzą ci 2-4 litry mleka
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#3 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 15:46

Szukam Bydła POLSKA CZARNO-BIAŁA Ale to jest na jeden udój czy na dobę?? Bardzo mało.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 21 listopad 2008 - 15:48

Szukam Bydła POLSKA CZARNO-BIAŁA Na jeden udój i to mowie o krowie a nie o pierszatce, wiec jak masz zamiar robić ekologiczne i na dopłaty na nie to bierz je, ale jak dla siebie to ja nie polecam
chociaż nie wiem jak to jest z POLSKA CZARNO-BIALA, ale moje RP to beznadziejne sa
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share czarnyyyy

czarnyyyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 07:34

Szukam Bydła POLSKA CZARNO-BIAŁA Z tego co ja wiem to polska czarno biała ma większa wydajność i większy kaliber. A ile jest dopłat do takiej krowy?

#6 Share k0b

k0b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisany 07 marzec 2009 - 13:46

Szukam Bydła POLSKA CZARNO-BIAŁA @czarnyyyy teraz chyba 1140zł do krowy rocznie, dopłatami objęte są 4 rasy doszła polska czerwono-biała i czarno biała właśnie, niewiem jak w czerwonych ale czerwono białe lepszą mleczność mają chyba- tak piszą, ale mnie interesuje rasa polska czerwono biała, w agencji mówili minimum 4 krowy, ja mlekiem się nie zajmuje krowy potrzebne mi są tylko do odchowu cielaków, chciałbym zacielać je mięsnymi podobno niezłe przyrosty mają, ale nie wiecie gdzie można kupić czerwono białe? polską czerwoną można prędzej kupić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share MRY

MRY

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 16 luty 2014 - 18:51

Szukam Bydła POLSKA CZARNO-BIAŁA Hej.

Odświeżam temat. Wiecie może, czy na Mazowszu dostępne jest aktualnie nasienie bydła rasy czarno białej polskiej 0% hf?