Skocz do zawartości

Zdjęcie

Foton Polmot 824

116 odpowiedzi na ten temat

#81 Share zetorek5340gr

zetorek5340gr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 listopad 2009 - 21:18

Foton Polmot 824 W okolicy są 2 fotony.Jeden ma mój kolega.Z tego co wiem to ma już te szersze opony z przodu.Żeby włączyć 1 bieg trzeba po siedzeniu szorować.Ciągnik ma już trochę czasu i nie maił żadnej awarii.Dla mnie wnętrze dziwnie wykonane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Foton Polmot 824 Dzisiaj, 23:52
  •  

#82 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 14 listopad 2009 - 21:46

Foton Polmot 824 a ja wam powiem koledzy ze znam goscia ktory fotonem 80 km natrzaskal 3 tys mtg co prawda wymienial sprzeglo ale ciagnik nie ma lekko bo pracuje tylko w lesie na zrywkach nie jest oczywiscie zabezpieczony specjalna plyta bo i po co wlasciciel jest z n9iego zadowolony co prawda mowi ze ma niedociagniecia lecz za ta kase jest to i tak bardzo trwala maszyna

#83 Share foton604c360mf255t25

foton604c360mf255t25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 10:56

Foton Polmot 824 A ja tam jestem zadowolony za ta kase taka fura 604

#84 Share radek4757

radek4757

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 13:20

Foton Polmot 824 chyba ty jestes nie wypałem to jes super ciągnik nie masz to co głupoty piszesz b........

#85 Share szostek1515

szostek1515

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 64 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 17 grudzień 2009 - 15:39

Foton Polmot 824 mam takiego fotona i sprawuje sie swietnie polecam

pozdro

#86 Share patrykj28

patrykj28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 16:02

Foton Polmot 824 Wszyscy którzy uważają fotona za badziewie są w wielkim błędzie są to wytrzymałe ciągniki, silnik mają na licencji perkinsa sprzęgło Luk-a, a mosty i skrzynię carraro. Każdy kto słyszał i rozgłasza, że to badziewie nie ma zielonego pojęcia o jakim ciągniku mowa. Ja mam fotona 604 i jest NIEZAWODNY!!!

#87 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2010 - 19:33

Foton Polmot 824

Czytałem o nim w rpt i kolesiowi podczas mycia myjką schodziła z felg :blink: opony na zmianę po około roku używanaia. Co do klimy to on jej nie przykręcał bo za nią są bezpieczniki a często sie przepalają. :huh:

Nie rozumiem czemu krytykujecie ciągnik jak nie macie z nim nic do czynienia foton to też ciągnik za taką cenę nie kupicie luksusowego ciągnika :o. Już wolałbym tego fotona niż pronara nie chodzi mi tu o wygląd ale parametry techniczne pronar smog spala pewnie wiecej niż zetor a foton perkins oszczędniejszy i to samo zrobi a nawet więcej w polu. Jak każdy ciągnik jest to składak na podzespołach MF a to są przecież dobre ciągniki. A jeżeli chodzi o to że farba schodzi po umyciu to pewnie pracownik który to malował odwalił fuche albo maszyna która malowała nie była w najlepszym stanie. w przyszłości kupuje fotona 82km z turem i niezmienie tej decycji:P.

#88 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 06 luty 2010 - 20:35

Foton Polmot 824 ...

#89 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 luty 2010 - 20:50

Foton Polmot 824 To ten Twój był opisywany w "Poradniku Rolniczym" ?

#90 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 07 luty 2010 - 08:51

Foton Polmot 824 ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 07 luty 2010 - 09:32

Foton Polmot 824

Nie rozumiem czemu krytykujecie ciągnik jak nie macie z nim nic do czynienia foton to też ciągnik za taką cenę nie kupicie luksusowego ciągnika :unsure:. Już wolałbym tego fotona niż pronara nie chodzi mi tu o wygląd ale parametry techniczne pronar smog spala pewnie wiecej niż zetor a foton perkins oszczędniejszy i to samo zrobi a nawet więcej w polu. Jak każdy ciągnik jest to składak na podzespołach MF a to są przecież dobre ciągniki. A jeżeli chodzi o to że farba schodzi po umyciu to pewnie pracownik który to malował odwalił fuche albo maszyna która malowała nie była w najlepszym stanie. w przyszłości kupuje fotona 82km z turem i niezmienie tej decycji:P.

A ty wcale nie jestes lepszy krytykujesz pronara ze duzo pali itp, a ja cie zapewniam ze zetor przy nim to smok mam obydwa ciagniki zetora i pronara. A to ze foton zrobi wiecej w polu to tez nie wiem skad to wiesz sprawdzales? Ja nie mowie ze foton jest zly ale czy ten perkins jest oryginalny to tez nie wiem ale raczej jest wzorowany na perkinsie, bo watpie ze4by chinczycy kupowali silniki perkinsa, napewno sami je robią(bo w innym wypadku foton by kosztował jakies 10-15 tys wiecej) I jezeli chinczycy robia silniki z takiego mat. jak oryginal to beda sluzyc, ale watpie zeby byl to mat tej samej jakosci.

#92 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 luty 2010 - 09:41

Foton Polmot 824

Tak mój Dodany obrazek Zapomniałem jeszcze dodać dealer mówił że dał też mi w prezencie tłumik od JD Dodany obrazek . Nie wiem ile w tym prawdy.

No to przynajmniej jedną część będziesz miał (w miarę-bo też słyszałem że jest różnie) niezawodną Dodany obrazek .To w "Jędrusiu" było kupowane tak ?

#93 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 07 luty 2010 - 11:12

Foton Polmot 824 ...

#94 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 luty 2010 - 11:22

Foton Polmot 824 A mógłbyś dokładnie sprawę opisać-może ktoś tu na forum mógłby Ci pomóc...

#95 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 07 luty 2010 - 12:22

Foton Polmot 824 ...

#96 Share arko2255

arko2255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 08 luty 2010 - 22:14

Foton Polmot 824 Ale chociaz slawny jestes i dealer pierwsza klasa, nie ustosunkowuje sie do tego co napisales bo jest to nie mozliwe ale z tego wynika ze ten dealer nie sprzedal ci fotona tylko swojego stwora i jaka holandia? w jakiej Polsce skladane? jest napisane ze to ciagnik z warfamy?
bo ja jestem w swietnym kontakcie z ta firma, i oni odpowiadaja za fotony, nawet szyber dach ktory urwalem wyslali mi w przeciagu 6 dni

#97 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 09 luty 2010 - 15:01

Foton Polmot 824 ...

#98 Share arko2255

arko2255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 09 luty 2010 - 19:27

Foton Polmot 824 nie mam pojecia dalej co ci sprzedal dealer

a nawet nie powinno go sie nazywac dealerem

fotony nie sa skladane ani robione w polsce! u nas tylko dostaja inne lampy, wszystko jest robione w chinach i tam skladane, czemu ci taki sie trafil tylko pozostaje droga sadowa ze sprzedawca, a warfama jak by miala z tym ciagnikiem cos wspolnego to by ci wszystko zrobili a czy na twoim fotonie pisze pol-mot

deler po prostu na boku za pare groszy dostal ten ciagnik i ci go wcisnal bo trafiaja sie takie pod mrka tygrys sa robione na afryke kraje arabskie,a dzwoniles do warfamy ciekawe co oni o tym sadza

to nie jest ciagnik od dystrybutora z dobrego miasta napewno

#99 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 09 luty 2010 - 19:39

Foton Polmot 824 ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share arko2255

arko2255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 09 luty 2010 - 21:28

Foton Polmot 824 nic juz nie napisze bo bym sie musiał jeszcze bardziej w to zaglebic no ale naprawde przykro ze cie takie cos spotkalo
ale mi diler nie pasuje

a i w polsce nie sa skladane na pewno