Skocz do zawartości

Zdjęcie

Foton Polmot 824

116 odpowiedzi na ten temat

#41 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 22:47

Foton Polmot 824 mysle ze ten ciągnik pod wzgledem jakości chinskich prod mozna umiescic mniej wiecej pomiedzy wiecznymi piorami a klapkami na besen obie rzeczy sie przydaja nawet czasem wygladaja ale po intensywniejszym uzyciu albo plama albo goła noga, ( tu akurat smutek i zal do siebie), choć mysle ze gdyby cena była ok 40-45tys za ok50- 60km 4x4 to mieli bysmy moze drugie chiny i c360 0deszlo by do lamusa. ;)
kujawy to jes to!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Foton Polmot 824 Dzisiaj, 19:41
  •  

#42 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 23 listopad 2007 - 22:52

Foton Polmot 824

mysle ze ten ciągnik pod wzgledem jakości chinskich prod mozna umiescic mniej wiecej pomiedzy wiecznymi piorami a klapkami na besen obie rzeczy sie przydaja nawet czasem wygladaja ale po intensywniejszym uzyciu albo plama albo goła noga, ( tu akurat smutek i zal do siebie), choć mysle ze gdyby cena była ok 40-45tys za ok50- 60km 4x4 to mieli bysmy moze drugie chiny i c360 0deszlo by do lamusa. ;)

Wujek wzioł tego fatona bo niby atrakcyjna cena mówiłem mu żeby sobie wzioł jakiegoś case 3 letniego za 85 tyś i by był zadowolony ale mu zależało na tym żeby sie zmieścić w 130tys bo jeszcze brał prese Metal-techa i owjarke do bali ;] brał to wszystko na Młody Rolnik chyba można mieć sprzęt do 5lat tak?
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#43 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 22:58

Foton Polmot 824

Wujek wzioł tego fatona bo niby atrakcyjna cena mówiłem mu żeby sobie wzioł jakiegoś case 3 letniego za 85 tyś i by był zadowolony ale mu zależało na tym żeby sie zmieścić w 130tys bo jeszcze brał prese Metal-techa i owjarke do bali ;] brał to wszystko na Młody Rolnik chyba można mieć sprzęt do 5lat tak?

teoretycznie tak, ale pewnie jak bedzie chciał go pchnąć to bedzie musiał go spłacić, chyba ze bankiem ustali inaczej i nie wiem jak na to agencja wkoncu dopłaca do %. a po 2 to nie wiem czy mu sie oplaci go sprzedac. pozdrawiam
kujawy to jes to!!!!!

#44 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 00:31

Foton Polmot 824

mysle ze ten ciągnik pod wzgledem jakości chinskich prod mozna umiescic mniej wiecej pomiedzy wiecznymi piorami a klapkami na besen obie rzeczy sie przydaja nawet czasem wygladaja ale po intensywniejszym uzyciu albo plama albo goła noga, ( tu akurat smutek i zal do siebie), choć mysle ze gdyby cena była ok 40-45tys za ok50- 60km 4x4 to mieli bysmy moze drugie chiny i c360 0deszlo by do lamusa. ;)

Taką przyszłość dla c360 wróżono gdy weszła do polski LTZ (wygodniejsza oszczędniejsza i z lepszym uciągiem) i co ltz odeszła do lamusa a c360 jak była tak jest, a tym bardziej c330 to z polski nie wyprze nic! ;) ;)

#45 Share darasjunior

darasjunior

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 07 grudzień 2007 - 18:04

Foton Polmot 824 ja ogladalem ten ciagnik rok temu na agro-show gdyz interesowal mnie ciagnik mniejszej mocy z przednim napedem i wspomaganiem kierownicy typowo do tura. Przyznam ze nie bylem mile zaskoczony wrecz przeciwnie ten ciagnik stal na pokazie nic nie robil wyswiecony i nic po za tym gdy go zapalilem i kilka razy przygazowalem to srobki zaczoly sie od plastykow w kabinie odkrecac i wszystko drzalo . Boje sie pomyslec co by bylo w normalnym uzytkowaniu . Ale moze jest ok nie wiem. Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow :rolleyes:

#46 Share Lipa103

Lipa103

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 21:45

Foton Polmot 824 :angry:

Chciałbym sie dowiedziec czy może ktoś słyszał cos o chin skich ciągnikach marki Foton Polmot 824. Moim zdaniem te ciągniki są nie udane(wiem bo produkują w moim miescie) ale chciałbym usłyszec wasze opinie piszcie prosze

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#47 Share Lipa103

Lipa103

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 21:56

Foton Polmot 824 A wiecie panowie że ja już go kupiłem i nawet nawet dwa kapitalne remoty zrobiłe,opopy to odrazu sie starły,zabawka tak ale i to sie psuje klima zacina sie głośno chodzi,plastik sie łami,a przodnie koła sie same z piast odkrecaja...
I TO SIĘ NAZWA CIOGNIK??? :lol: :D

#48 Share zuczek015

zuczek015

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 22:11

Foton Polmot 824 to Ci się nie poszczęściło tylko żałować tego zakupu !! :lol: :D

#49 Share Lipa103

Lipa103

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 04 czerwiec 2008 - 14:12

Foton Polmot 824 Załować? Ja już nawet płacze z tego powodu,za te pieniodze bym miał dwie fajne Białoruski i za***przałbym na zmiane a tak to jesze musze najmowac inne ciogniki by mi obrobili pole jakieś 75 h
:angry:

#50 Share amorki

amorki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 04 czerwiec 2008 - 15:27

Foton Polmot 824 http://www.agrofoto....st-p191769.html, Prosze bardzo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share agroagregat

agroagregat

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 12:40

Foton Polmot 824

ale ma klime w standardzie

#52 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 czerwiec 2008 - 16:53

Foton Polmot 824 Czytałem o nim w rpt i kolesiowi podczas mycia myjką schodziła z felg :) opony na zmianę po około roku używanaia. Co do klimy to on jej nie przykręcał bo za nią są bezpieczniki a często sie przepalają. :)

#53 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 24 wrzesień 2008 - 17:50

Foton Polmot 824 Ciągnik z niższej półki lepiej kupic chyba Belarusa.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#54 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 24 wrzesień 2008 - 18:56

Foton Polmot 824

A wiecie panowie że ja już go kupiłem i nawet nawet dwa kapitalne remoty zrobiłe,opopy to odrazu sie starły,zabawka tak ale i to sie psuje klima zacina sie głośno chodzi,plastik sie łami,a przodnie koła sie same z piast odkrecaja...
I TO SIĘ NAZWA CIOGNIK??? :lol: :D

Bez przesady 2 remonty to ty go musisz nieźle katować, wujkowi klima się nie zacina głośno, aż tak nie chodzi radio można spokojnie słuchać chyba, że turbina się załączy to już jest tak jak w moim zetorze 20letnim. Opony się wujowi jeszcze prawie nic nie starły. Chyba trochę naginasz fakty ciągnik jak ciągnik jeden lepszy drugi gorszy, ale bez przesady, aż tak go nie krytykujmy xD

Czytałem o nim w rpt i kolesiowi podczas mycia myjką schodziła z felg laugh.gif

Na AF jest przypadek, że MF'owi 4255(chyba) też schodziła farba po myciu myjką.

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#55 Share arko2255

arko2255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 24 wrzesień 2008 - 21:30

Foton Polmot 824 Foton to naprawde super maszyna!!! :lol:

#56 Share arko2255

arko2255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 24 wrzesień 2008 - 21:37

Foton Polmot 824 Foton zaorał już u mnie 220 ha i nic, Valtra też nowa mojego sąsiada zaorała 50ha i rozleciała się w drobny mak!!!

#57 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 24 wrzesień 2008 - 22:13

Foton Polmot 824 Wstaw jakieś foty tego fotona ;]

#58 Share Pronarek82a

Pronarek82a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i maszyny rolnicze

Napisany 25 wrzesień 2008 - 12:39

Foton Polmot 824 Moj kolega chcial kupywac tego Fotona na 35 h.Ale szypoko wybilem mu to z glowy. Teraz bedzie kupywal Pronara lub Belarusa. :lol:

#59 Share arko2255

arko2255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 10 październik 2008 - 21:48

Foton Polmot 824 Foton do Belarusa czy Pronara to jak dzień do nocy!!! Chciałem kupić tego pronara ,ale jak zobaczyłem go jak wygląda po 300MTH to mi sie odechciało. Naprawde nie wiem czemu tak czepiacie się fotona wygadujecie jakieś bzdury! Foton nie jest super maszyną , ale jak za tą cenę bije wszystkich swoich konkurentów i nie można go porównywać do pronara czy belarusa bo to paranoja!!!!!!!!!!!

FOTON JUŻ U MNIE ZROBIŁ PRAWIE 2500MTH I TYLKO WYMIENIAM OLEJE ZAMIERZAM KUPIĆ JESZCZE DRUGIEGO 125 Koni
WYMIENIE STAREGO ZETORA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2645 postów

Napisany 11 październik 2008 - 08:03

Foton Polmot 824

Ale dlaczego ten syf jest aż tak drogi!! 80 tyś - chyba ich pogieło za 87 tyś to jest zefir z pronaru ciągnik podbno dużo lepiej wykonany nawet od 82sa, a ten polmot to bardzo prosta konstrukcja skrzynia bez synchronizatorów itd, i nie porównujcie do farmtracka bo to zupełnie inna epoka, farmtracki od kilku lat są w polsce i ludzie bradzo chwalą a jakością nie odbiegają napewno do zetora, wkurza mnie że na forum każdy mniej znanej marki ciągnik jest odrazu pogardliwie okrzyknięty składakiem

Mnie też to wkurza ze na Farmtraka albo inny ciągnik piszą składak :o przecież te JD Fendy i inne drogie ciągniki to tez składaki. Ja mam takie zdanie po co kupować ciągnik drogi za ponad 200 tyś. zł z turem jak można kupić za 120 tyś. zł. z turem a tyle samo zrobi i serwis będzie tańszy :o
i weźcie jak macie pisać takie posty jak Farmtrac to sładak itp. to wogle ich nie piszcie bo to ludzi wkurza :)