Skocz do zawartości

Zdjęcie

Foton Polmot 824

116 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Adi82

Adi82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 16 maj 2007 - 19:49

Foton Polmot 824 mnie rowniez nie podobaja sie te ciagniki. moj kolega chciał takiego kupic ale pózniej jednak zrezygnował.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Foton Polmot 824 Dzisiaj, 17:55
  •  

#22 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 16 maj 2007 - 22:30

Foton Polmot 824

mnie rowniez nie podobaja sie te ciagniki. moj kolega chciał takiego kupic ale pózniej jednak zrezygnował.

a moze jakieś szczegóły??
Może i się czepiam ale jeśli juz ktoś pisze to niech to jakoś umotywuje a nie nabija sobie posty.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#23 Share Pronar15

Pronar15

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 17 maj 2007 - 13:37

Foton Polmot 824 CYTAT(Rysio @ May 1 2007, 23:42 )
Ja twierdzę że Ty też jesteś nieudany!!! ć[cenzura]u jeden!! A ten traktor jest super

@Rysio nie życze sobie tego typu wyzwisk ja powiedziałem tylko moje zdanie a ja sie pytałem co wy o tym sądzicie a nie co wy sądzicie o tym co ja myśle więc uważaj sobie

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

#24 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 17 maj 2007 - 13:48

Foton Polmot 824 Jak ten foton kosztuje 80tys. to lepiej kupić jakiegoś farmtracka.
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#25 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 17 maj 2007 - 20:55

Foton Polmot 824

to lepiej kupić jakiegoś farmtracka.

o tak i tu się zgadzam...o wiele lepszy ciągnik :lol:
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#26 Share Pronar15

Pronar15

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 18 maj 2007 - 08:50

Foton Polmot 824 O widze że tu większość użytkowników myśli tak jak ja :lol:

Ja zdecydowanie wolałbym kupić nowego Pronara P5 który jest troche droższy ale o wiele wiele Lepszy

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

#27 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 18 maj 2007 - 15:40

Foton Polmot 824 To lepiej dołożyć do Farmtrac'a, Ursus'a czy Zetor'a.
Ciągniki nie są jeszcze dobrze sprawdzone w polskich warunkach, więc kupowanie go zaraz po wprowadzeniu to ryzyko.

#28 Share Pronar15

Pronar15

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 27 maj 2007 - 10:08

Foton Polmot 824

Ten foton moze i dobry dla kogos kto ma 5 ha ziemi to takim moze coś porobić no i na targ moze nim jechać i do kościoła uwazam ze nie wypał konkretny a cena jest sporawa jego. jak za pronara a Pronar o niebo lepszy od tej podróbki NH

Zgadzam się z tobą i powiem wam że bym tym czymnś nawet do kościoła się wstydził pojechać

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

#29 Share katator

katator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 866 postów

Napisany 27 maj 2007 - 17:32

Foton Polmot 824

Zgadzam się z tobą i powiem wam że bym tym czymnś nawet do kościoła się wstydził pojechać

dziwne macie zwyczaje. :lol: ;) :o
ja do kościoła jeżdżę samochodem
pozdrawiam

#30 Share magic88

magic88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 27 maj 2007 - 18:55

Foton Polmot 824 Mi podobnie jak Wam nie podoba się Foton, według mnie jest on zbyt delikatny na polskie warunki, co z tego że ma 82 KM, jeżeli do tego silnika moment obrotowy wynosi 274,5 Nm, pozatym przeniesienie według mnie tej niby mocy na koła 16,9 R34 i 11,2 R24 nie ma sensu, ten przedni napęd to tylko słowo, znam ludzi którzy sobie to kupili: przy nowym 'ciągniku' jest orginalnie wyciek płynu do sprzęgła, jeżeli je wciskasz to cały kokpit w kabinie się trzęsie, podczas dłuższej jazdy można chyba ogłuchnąć, bo mówią, że ta skrzynia tak wyje, ponad to uład kierowniczy się lekko zacina, sterowanie hydrauliką wiem,że też ma wadliwe, a poza tym miałem do czynienia z modelem znajomego z mojej wsi, gdzie zrobili taką fuszerkę, że ni można było włączyć pierwszego biegu bo siedzenie przeszkadzało, a przesunięcie nic nie dawało,musiał się chłopak sam męczyć, bo nie sprawdził wszystkiego jak go kupował. Sorry, al;e poprawcie mnie jeżeli się myle :lol: ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Pronar15

Pronar15

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 27 maj 2007 - 19:52

Foton Polmot 824 Nie mylisz sie magic88 mojego wujka sąsiad ma takiego i jak tylko przyjechał nim od deealera odrazu miał jakiś wyciek oleju

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!! :lol:

#32 Share SameIron

SameIron

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motorytzacja

Napisany 01 czerwiec 2007 - 14:17

Foton Polmot 824 Oh ten Foton to jest porażka nie chce tu nikogo obrażac ale ten ciągnik może być tak nie udany że poprostu nie idzie nim jeździć

Z wycieku to by dobrą banke oleju nazbierał pozatym ma nie podokręcane wężyki i inne częsci

Ciągnik ten stanowi niebezpieczenstwo na drodze

Pozdrawiam SameIron

:D :) :D

#33 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 23 listopad 2007 - 19:57

Foton Polmot 824 Fatona 824 nie polecam wujek kupił ma na nim 80mtg i już z 4 awarie miał wajch od biegów jest strasznie źle ułożona przy podłokietniku.Jak byłem u wujka na żniwa i jeździłem nim to ciągle se
palce poprzyczaskałem jak zmieniałem biegi , wspomaganie strasznie syczy jak sie włonczy turbine to nie można wytrzymać w ciągniku ;/

Wujek dał za Fatona chyba 85tyś z turem 4 sekcyjnym z Polmotu
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#34 Share marecki

marecki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 22:17

Foton Polmot 824 Widziałem go dzisiaj w akcji to zabawka. Podam przykład, dwa traktory ten i valtra6350(100km) oby dwa miały podczepione takie same przyczepy załadowane kapustą. Wyjazd z pola był pod górkę w błotnistym terenie VALTRA wyszła bez problemu a tym fotonem nawet do tej górki nie dojechał stanoł ze dwa metry przed tą górką i kaplica.
ps. może ktoś wie dlaczego montują do tych podróbek takie wąskie opony. zachodnie marki o tej mocy mają z przodu 14.9 lub 420.
<blockquote>
</blockquote>

#35 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 22:21

Foton Polmot 824 Bo to są chińskie opony . Czytałem też że po roku opony nadają się do wymiany aha i nie ma co porównywać valtry z tym g******em
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#36 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 22:25

Foton Polmot 824 Ale dlaczego ten syf jest aż tak drogi!! 80 tyś - chyba ich pogieło za 87 tyś to jest zefir z pronaru ciągnik podbno dużo lepiej wykonany nawet od 82sa, a ten polmot to bardzo prosta konstrukcja skrzynia bez synchronizatorów itd, i nie porównujcie do farmtracka bo to zupełnie inna epoka, farmtracki od kilku lat są w polsce i ludzie bradzo chwalą a jakością nie odbiegają napewno do zetora, wkurza mnie że na forum każdy mniej znanej marki ciągnik jest odrazu pogardliwie okrzyknięty składakiem

#37 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 23 listopad 2007 - 22:33

Foton Polmot 824

Ale dlaczego ten syf jest aż tak drogi!! 80 tyś - chyba ich pogieło za 87 tyś to jest zefir z pronaru ciągnik podbno dużo lepiej wykonany nawet od 82sa, a ten polmot to bardzo prosta konstrukcja skrzynia bez synchronizatorów itd, i nie porównujcie do farmtracka bo to zupełnie inna epoka, farmtracki od kilku lat są w polsce i ludzie bradzo chwalą a jakością nie odbiegają napewno do zetora, wkurza mnie że na forum każdy mniej znanej marki ciągnik jest odrazu pogardliwie okrzyknięty składakiem

dobrze piszesz ale jak komuś zależy na kasie to kupi zefira czy farmatracka ale jak ktoś chce na prawdę porządny sprzęt to woli zainwestować w JD,NH czy valtra. Ale faton to porażka wujek żałuje że go kupił
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#38 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 22:41

Foton Polmot 824

Ale dlaczego ten syf jest aż tak drogi!! 80 tyś - chyba ich pogieło za 87 tyś to jest zefir z pronaru ciągnik podbno dużo lepiej wykonany nawet od 82sa, a ten polmot to bardzo prosta konstrukcja skrzynia bez synchronizatorów itd, i nie porównujcie do farmtracka bo to zupełnie inna epoka, farmtracki od kilku lat są w polsce i ludzie bradzo chwalą a jakością nie odbiegają napewno do zetora, wkurza mnie że na forum każdy mniej znanej marki ciągnik jest odrazu pogardliwie okrzyknięty składakiem

To o Farmtrackach to mojemu sąsiadowi powiedz-szczególnie o tej jakości-ale nie polecam-bo kawał chłopa jest ;)-i zdenerwować się mógłby ;)

#39 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 22:42

Foton Polmot 824

dobrze piszesz ale jak komuś zależy na kasie to kupi zefira czy farmatracka ale jak ktoś chce na prawdę porządny sprzęt to woli zainwestować w JD,NH czy valtra. Ale faton to porażka wujek żałuje że go kupił

Tzn teraz to chyba każdy dieler w polsce z tanich a dobrych czy jak kto woli dobrze wykonanych za rozsądną cene to proponują tylko farmtrc albo proxima z tym ze od razu że proxima dużo pali, chyba że case jx i NH td za niewiele większą kase, a reszta to albo popelina albo to już 30% droższa, farmery pronary i ursusy to mówią otwarcie że psują sie i jak ktoś już tam chce, chociaż coraz mniej chwalą zetora

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share marecki

marecki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 23 listopad 2007 - 22:46

Foton Polmot 824

Dokładnie traktor kupujesz na kilkadziesiąt lat. Teraz zaoszczędzisz a potem przez lata się meczysz i żałujesz że nie dołożyłeś te pare tyś.
<blockquote>
</blockquote>