Zaloguj się, aby obserwować  
adam00019

Jaki wybrać ciągnik ?????

Polecane posty

pynczor    15

Moze kup cos tanszego a za reszte jakas maszynke porzadną?


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

popieram dawida777 farmtrac to jakiś "składak" złożony z tysiąca różnych podzespołów różnych firm ;) i w dodatku ta cena hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

ja tez go popieram no i jeszcze w tym ze jest za JD mysle ze to odpowiedni traktor za taka kase


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Po pierwsze jak byś nie zaówarzył to każdy ciągnik to składak :angry: a farmtrac to perkins i cararro kabiny maski i podnośniki polskie wiec co wy chcecie. Po drugie Farmtrac kosztuje po upustach z szerokimi kapciami ok 100 000 zł a nie 130 000 zł :angry: Po trzecie nie wiem czy za 130 000 zł kupisz nowego JD chyba ze ogrodniczego takiego małego ;)

Nie macie wiec nie wypisujcie głupot na Farmtraka :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a kto tu mowi o nowym JD nie moze byc paro letni ale w dobrym stanie przeciez 3-4 lata nie robi nic na takiego JD


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

czy ty jesteś nie powazny tyle kasy w ciągnik wsadzić, zresztą twoje zdanie ja bym kupił coś używanego i kase w coś innego bym zainwestował takie jest moje zdanie bo to jest kupa kasy bo kiedy ci się ten ciągnik zwróci na takim areale


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam77    0

Ja zamierzam kupić Kubotę m6040 i Tobie też polecam tą serię np m7040 (74km)- cena około 120 tys PLN brutto (niezależna od kursu euro). Za tą cenę otrzymujesz dobre wyposażenie , m.in. klimę ,siedzenie pneumatyczne, obciążniki, cbm-y,biegi pełzające. Ciągnik posiada rewers hydrauliczny i bardzo dobry promień zawracania (3,4m) co na pewno przyda się jeśli planujesz zakup ładowacza. Jeżeli chodzi o spalanie w lekkich pracach to czytałem kilka opinii i słyszałem też od posiadacza, że to jedna z zalet Kuboty. Co do awaryjności, to Kubota ma zarówno w europie jak i za oceanem opinię bardzo niezawodnej marki! Dodatkowo w odróżnieniu od wielu ciągników tej klasy innych producentów (m.in. nh,case,sdf, nawet jd) nie są one produkowane we Włoszech, a praktycznie w całości przyjeżdżają do dilerów z Japonii i mają gwarancję na 2 lata. Sądząc na podstawie produkowanych samochodów, czy sprzętu rtv/agd myślę, że to baaardzo duża różnica i niewątpliwy atut. Oczywiście jak każdy ciągnik na pewno i ten ma swoje wady. Jest dość lekki (około 3100kg z obciążnikami) i w ciężkich pracach może się nie sprawdzić tak jak większe maszyny, ale myślę, że do lekkich prac (jako ciągnik pomocniczy lub na mniejsze gospodarstwa) jest to propozycja warta uwagi.

Ja już się zdecydowałem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0
gdzie są dilerzy w malopolsce

 

Powiedz skąd jesteś to będzie lepsza pomoc w szukaniu dilerów na przykład w Miechowie (powiat) jest 3 dilerów Kisiel (Case, Zetor , Pronar, Ursus i najprawdopodobniej jeszcze Steyer) Bis popularny i składnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas93    0

Case ursus Oświecim firma Urson a jak mieszkasz bliżej Wadowic to Wieprz też urson to ta sama firma

Dilerzy Farmtraca w Małopolsce

Rolniczo-Handlowa Spółdzielnia Pracy

ul. Zielona 49, 33-300 Nowy Sącz

tel. 018 443 75 99 // fax. 018 443 72 42

# AGRO-SPEED Jarosław Gwóźdź

ul. 11-go Listopada 6, 32-130 Koszyce

tel. 041 351 40 61 // fax. 041 351 40 61

kom. 606 189 308 www.agro-speed.pl

# FH-U MASZROL

Poręba Górna 107, 32-340 Wolbrom

tel. 041 383 18 85

# FHU TRAKTOR-SERWIS Marek Krajewski

Stara Wieś 360, 34-600 Limanowa

tel. 018 337 52 67 / 018 332 95 23 // fax. 018 332 95 23

kom. 502 248 896

Numery itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam00019    0

Dzięki za podpowiedzi.

Chce wybrać ciągnik droższy gdyż liczę na zwrot 50% z agencji.

Interesuje mnie tani w utrzymaniu i nieskomplikowany ciągnik z małym spalaniem

Proszę o opinie.

 

Poszukuje dilerów na terenie małopolski w obrębie dawnego woj. tarnowskiego.

Proszę o wpisanie kto zna jakiś dilerów poszczególnych marek.

 

Nie piszemy posta pod postem (używaj opcje edytuj). Literówki.

Edytowano przez MarcinPykuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikna102    0

człowieku jak na zwrot to nie bierz jakiegoś zetora tyko coś lepszego jak np. NH mój kolega ma i sie sprawdza bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam00019    0

powinno wystarczyc gdyz dobralem dzierzaw ze 3ha oraz posiadam duza kwote mleczną

 

prosze uzytkowników zetorów proxim 8441 oraz New Holland TD5030 i TD5040 o dodanie komentarzy na temat spalania i awaryjnosci tych ciągników

prosze o szybkie komentarze gdyz musze sie zdecydowac na wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Jak nad NH to ja bym pomyślał nad serią T a nie TD u mnie mają TD 95 i T 6030 czy jakoś tak i mówi że dzień do nocy w TD pompa paliwa 2 razy nawaliła a w T nic się nie dzieje...


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Widzisz takie glupie gadania ze nawaliła, akurat taka sie trafiła albo takie paliwo ktos lał, A po drugie to zapoznaj sie z cennikiem TL. wtedy zobaczysz roznice.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj