Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni?

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share krzys924

krzys924

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 30 lipiec 2009 - 05:59

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? witam ponownie mam juz zdjecie chodzi mi o to 'b' koło prawej lampy http://naforum.zapod...771c09.jpg.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? Dzisiaj, 13:20
  •  

#22 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 30 lipiec 2009 - 06:52

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? Prawdo podobnie to jest oznaczenie kombajnu jak ktoś miał więcej takich maszynek ,żeby się nie mylić-tak mi się wydaje
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#23 Share michal7211jaron

michal7211jaron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 05 sierpień 2009 - 22:11

co to znaczy w lexionach MONTANA i EVOLUTION?

Montana to kombajn górski, Evolution to wybrane modele Lexionów, których produkcja była kotynuowana w latach 2001-2003. Posiadały one drobne zmiany zależnie od modelu: kosmetyczne lub techniczne.

#24 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 05 sierpień 2009 - 22:29

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? A ja mam takie zapytanie bo na moim mercatorze 75 miałem tabliczkę z literą D zawieszoną na kabinie i co ciekawe, podświetlana. Co mogło to oznaczać? Dodam że kombajn jest sprowadzony z Francji.
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

#25 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 10:03

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? Oznacza to że był z firmy usługowej, i jest pewnie nieźle zjechany.

witam ponownie mam juz zdjecie chodzi mi o to 'b' koło prawej lampy NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

Tak się numeruje takie same maszyny w firmach usłgowych. A co to za skansen?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? Dzisiaj, 13:20
  •  

#26 Share Poke912

Poke912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 28 grudzień 2009 - 22:08

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? A nie wiecie co znaczy oznaczenie "CS" Claas Commandor 114cs

#27 Share tomus88xD

tomus88xD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 10 luty 2010 - 09:53

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? CS oznacza systrm rotorowy.
SL kombajn ma hydrostat.
S mechaniczną przekładnie.
DS to oznaczenie kombajnu górskiego (sterowanie wysokością i pochyłościa osi.
VX to kabina Vista Cab hydrostat, większy zbiornik i moc silnika, 3D, szare podwozie.
MAXI większy zbiornik i moc silnika hydrostat lub manual, 3D.
CLASSIC klasyczna wersja z podstawowym osprzętem.

Każda maszyna może mieć inne opcje gdyż podczas kupna to klijent wybierał sobie dodatki.

#28 Share mardens

mardens

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze,rolnictwo,motocykle,ciężarówki

Napisany 31 lipiec 2011 - 22:41

CS oznacza systrm rotorowy.
SL kombajn ma hydrostat.
S mechaniczną przekładnie.
DS to oznaczenie kombajnu górskiego (sterowanie wysokością i pochyłościa osi.
VX to kabina Vista Cab hydrostat, większy zbiornik i moc silnika, 3D, szare podwozie.
MAXI większy zbiornik i moc silnika hydrostat lub manual, 3D.
CLASSIC klasyczna wersja z podstawowym osprzętem.

Każda maszyna może mieć inne opcje gdyż podczas kupna to klijent wybierał sobie dodatki.

SL oznacza nowszą kabine od tych starszych z początku lat 80siątych i opcja bez sprzęgła i nie jest to oznaczenie hydrostatu :lol: S opcja ze sprzęgłem takie oznaczenia są w sieczkarniach te same kabiny montowane ;)

#29 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 22:27

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? a ja mam pytanie skąd w dominatorze cebis?? http://otomoto.pl/cl...sl-A128815.html nigdy wcześniej sie z czymś takim nie spotkałem a może modyfikacja jakaś z lexa??

SL oznacza nowszą kabine od tych starszych z początku lat 80siątych i opcja bez sprzęgła i nie jest to oznaczenie hydrostatu Dodany obrazek S opcja ze sprzęgłem takie oznaczenia są w sieczkarniach te same kabiny montowane Dodany obrazek

dominator z początku lat 80 to nie miały oznaczeń typu s czy sl... widziałeś kiedyś dominatora 86 s lub sl?? a 88 i inne takie oznaczenia mają i w ich przypadku chodzi o skrzynię :)

Edytowany przez Agrotron155, 29 styczeń 2012 - 22:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share Hiszpi

Hiszpi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 22 luty 2013 - 10:35

SL oznacza nowszą kabine od tych starszych z początku lat 80siątych i opcja bez sprzęgła i nie jest to oznaczenie hydrostatu Dodany obrazek S opcja ze sprzęgłem takie oznaczenia są w sieczkarniach te same kabiny montowane Dodany obrazek

Zatem pytam jaki napęd posiada Claas SL skoro to nie hydrostat i nie ma sprzęgła?

Dodaj odpowiedź