Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni?

29 odpowiedzi na ten temat

#1 Share michalB

michalB

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 18 listopad 2008 - 23:45

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? co oznacza skrót np. claas dominator 98(ds)?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Claas mega 204 ( lexion medion tucano avero )

Zobacz ogłoszenia w kategorii Maszyny do zbioru: Kombajny zbożowe: Kombajny Claas
  • 198000.00 PLN
  • 05 paź 2017
Sprzedam Claas Dominator 98 Claasic składany heder 4,5m

Zobacz ogłoszenia w kategorii Maszyny do zbioru: Kombajny zbożowe: Kombajny Claas
  • 110000.00 PLN
  • 27 wrz 2017
Kombajn CLAAS Medion 310 krajowy!!! 2008r zamiana 68s, 150

• 268000.00 PLN
  • 26 wrz 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? Dzisiaj, 03:59
  •  

#2 Share SZYMON178

SZYMON178

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 19 listopad 2008 - 21:16

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? SL oznacza ze kombajn jest na hydrostacie tak mi się wydaje
Traktor jest bogiem,Oranie nałogiem,Żniwa zabawą,a Ropa podstawą

#3 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 525 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 12:40

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? sl - hydrostat
s - skrzynia manualna
ds - chyba wersja górska ale pewny nie jestem albo tzw wersje duńskie wypuszczane na Danie ale nie wiem. Co do dwóch pierwszych oznaczeń to jestem pewny na 100%.
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

#4 Share michalB

michalB

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 24 listopad 2008 - 20:49

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? ds oznacza 3D tzn. poziomowanie sit

#5 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 525 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 13:54

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? no niekoniecznie bo spotkalem sie nie raz z wersja sl i tez mialy poziomowanie sit. takze polemizowalbym troszeczke;)
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

#6 Share dawid12245

dawid12245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 06 luty 2009 - 15:54

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? Raczej na pewno nie oznacza to 3D, jakoś nie pisze tak na każdym Claasie, chociaż mają ten system 3D. Pozdrawiam

#7 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 21:13

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? aco oznacza 88s?Byłbym wdzięczny jak kto by podpowiedział też jaki to może być rok

#8 Share gangster

gangster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 24 marzec 2009 - 22:12

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? s- jest to skrzynia manualna a rocznik to od 1985-1990
Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

#9 Share krzys924

krzys924

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 20:01

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? a ja mam claasa mercatora ''B'' co to znaczy??

#10 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 525 postów

Napisany 01 czerwiec 2009 - 11:39

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? ten temat bardziej związany jest z nazewnictwem dominatorów wg mnie;p ale skoro napisałeś że "B" to może jakas nowsza wersja bo pewnie musiała być wersja "A". pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? Dzisiaj, 03:59
  •  

#11 Share krzys924

krzys924

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 15:14

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? własnie nie wiem bo to jest napisane pod kabina co jest ten biały pasek z napisem Claas

#12 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 525 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 19:35

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? to daj jakies zdjęcie może. bedzie łatwiej;] a może tak tylko ktos sobie namalowal;]

#13 Share krzys924

krzys924

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 19:43

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? predzej dokładniej przyklejił ;/ takie czarne ''B''

#14 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 20:48

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? mercator miał oznaczenie "R" ale o B nic nie słyszałem
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#15 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 525 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 21:30

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? B jest podobne do R;p mysle ze zdjecie wszystko wyjasni;] jakis ekspert od tego modelu sie znajdzie na bank

#16 Share krzychu489

krzychu489

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 01:45

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? Ja chyba na allegro widziałem kiedyś Claasa Dominatora z systemem górskim i miał oznaczenie 98VX.

#17 Share domi68s

domi68s

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 18 lipiec 2009 - 10:32

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? co to znaczy w lexionach MONTANA i EVOLUTION?

#18 Share Dario23

Dario23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 18 lipiec 2009 - 11:57

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni?

Ja chyba na allegro widziałem kiedyś Claasa Dominatora z systemem górskim i miał oznaczenie 98VX.

VX oznacza modele claasa produkowane od 98 roku do bodajże 2000. są to dominatory typu 88 VX, 98 VX, 108 VX. jedyna różnica między nimi a 88 SL, 98 SL i 108 SL to nowa kabina (już nie kanciasta, tylko taka półokrągła) i oczywiście wiek <_<

VX nie jest zatem oznaczeniem wersji górskiej

#19 Share claas

claas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 lipiec 2009 - 12:45

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? Witam!
Jestem fanem marki CLAAS i nie spotkałem sie nigdy z modelem MERCATOR B , bądz MERCATOR A. Oczywiście jest model MERCATOR 75 R, podobnie jak DOMINATOR 85R .....68SR ....i inne , są to kombajny wyposażone w napęd gąsienicowy i większości przypadków pracowały/pracują przy plantacjach ryżu. Co do serii Dominator-ów VX....spotkałem sie z wersją górską która nosiła nazwe 128 VX, o innych nie słyszałem. Dominatory seri 78-108 były produkowane jako kombajny do pracy na pochyłościach , przy symbolu oznaczenie "H". Model 98 DS to standardowa 98 z mechanicznym napędem jezdnym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2009 - 22:27

Co oznaczają poszczególne skróty s, sl ,ds w szczególności ten ostatni? No kolega to niezle opowiedziaół;D
Zgadzam sie z tym w zupełnoscci.

Dodaj odpowiedź