Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z jakimi największymi maszynami pracowaliście swoimi MTZ-tami/Pronarami?

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 luty 2010 - 20:04

Z jakimi największymi maszynami pracowaliście swoimi MTZ-tami/Pronarami? Jakąś wyjątkowo twardą sztukę posiadasz.Miałem kiedyś podobny ciągnik z 200kg na przodzie i ciężko miał przy podnoszeniu agregatu uprawowego 3,2m o wadze ok 900kg.Jazda z większą szybkością podczas transportu na pole możliwa była jedynie po wcześniejszym wypiciu 3-4 setek,gdyż w przeciwnym wypadku strach nie pozwalał na zapięcie wyższego biegu jak 8,a i tak rzucało ciągnikiem jak diabłem po święconej wodzie" .Dzisiaj posiadam podobny ciągnik lecz ma 450kg na przodzie i mocniejszy podnośnik.Zapinam agregat 3m agromaszu z siewnikiem Poznaniak+200 kg ziarna.Taki sprzęt waży ok 1300 kg i ciągnik radzi sobie,ale zachowuję czujność gdyż ten cieżar to praktycznie kres możliwości podnośnika przy takiej długości agregatu,a przy dzisiejszych obostrzeniach dla pijaków staram się unikać dopingu. :D(oczywiscie w granicach rozsadku)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Z jakimi największymi maszynami pracowaliście swoimi MTZ-tami/Pronarami? Dzisiaj, 15:20
  •  

#22 Share patrykfor

patrykfor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 11 luty 2010 - 20:07

Z jakimi największymi maszynami pracowaliście swoimi MTZ-tami/Pronarami? co masz za ciagnik a ja mam 500 kg na przodzie i powiem ci jescze na polu nie musze go składac do podnoszenia podnosze bez problemu

#23 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 luty 2010 - 20:10

Z jakimi największymi maszynami pracowaliście swoimi MTZ-tami/Pronarami? Masz 20 obciązników?A co z wieszakami,lagami,cięgnem i siłownikiem?
A ciągnik mam z tego samego chlewa, bo nie wypada na forum fabryki w Mińsku nazywać stajnią :D

#24 Share patrykfor

patrykfor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 11 luty 2010 - 20:23

Z jakimi największymi maszynami pracowaliście swoimi MTZ-tami/Pronarami? -siłownik załorzyłem 125 juz wiekszego nie ma
-na przodzie mam 500kg wysuniete 40cm
-szerokie ogumieni zalane woga oc daje 300kg
-płaskowniki na ramie bo sie wyginała
-tylne cięgna własnrj roboty
-jeszcze turbinka

co ty na to

#25 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 luty 2010 - 20:30

Z jakimi największymi maszynami pracowaliście swoimi MTZ-tami/Pronarami? To ty już nie masz MTZ-ta, ty masz turbodymomena :D
Ja w swoim mam też turbinkę,tyle że Kowalskiego :D (stare konie na forum powinni ją znać)a jeśli nie to http://pl.wikipedia....nka_Kowalskiego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Z jakimi największymi maszynami pracowaliście swoimi MTZ-tami/Pronarami? Dzisiaj, 15:20
  •  

#26 Share patrykfor

patrykfor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 11 luty 2010 - 20:57

Z jakimi największymi maszynami pracowaliście swoimi MTZ-tami/Pronarami? daje cos ta tirbinka
zobacz sobie fotki http://www.agrofoto....mage&img=193649

#27 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 luty 2010 - 21:12

Z jakimi największymi maszynami pracowaliście swoimi MTZ-tami/Pronarami? Z tą turbinką to "rżnę bawoła" licząc że ktoś to łyknie jak "pelikan" :D .
A fotki widziałem i gratuluję pomysłu.

#28 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 luty 2010 - 21:19

Z jakimi największymi maszynami pracowaliście swoimi MTZ-tami/Pronarami?

Masz 20 obciązników?A co z wieszakami,lagami,cięgnem i siłownikiem?
A ciągnik mam z tego samego chlewa, bo nie wypada na forum fabryki w Mińsku nazywać stajnią Dodany obrazek

Zawsze możesz napisać że chodzi o stajnię Augiasza na chwilę przed wizytą Herkulesa Dodany obrazek .
Turbinka Kowalskiego w Maluchu Nowaka Dodany obrazek też są nam znane...

#29 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 luty 2010 - 21:36

Z jakimi największymi maszynami pracowaliście swoimi MTZ-tami/Pronarami? Znaczy-"stary koń" z Waści. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share grzesior90

grzesior90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 12 luty 2010 - 17:10

Z jakimi największymi maszynami pracowaliście swoimi MTZ-tami/Pronarami? Witam. ja swoim pronarkiem 1025a ciągne agregat uprawowo siewny unia z wałem packer i siewnikiem amazone d7, pług kverneland 4*51cm, kultywator scierniskowy kongskilde 3m z bronami szesnastkami. najwiecej chyba caiagnąłem 16 ton zboza na 2 przyczepach + waga przyczep.

Dodaj odpowiedź