Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telefon komórkowy

1585 odpowiedzi na ten temat

#1521 Share TelefonyRadom

TelefonyRadom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 02 luty 2015 - 00:40

Telefon komórkowy Programów jak office na androida jest sporo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Telefon komórkowy Dzisiaj, 07:55
  •  

#1522 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2423 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 02 luty 2015 - 08:17

Telefon komórkowy Nie martw sie o Office. Na androidzie mozna go czym innym zastąpić :-) Nie myślałaś o czymś innym? Może LG G3 lub G3s? Lumia fajna i dużo oferuje jednak miałem Windowsa, teraz mam androida i nigdy już wiecej Lumi :-D Niby nic sie nie działo. Nie zawieszał się, był szybki i po ostatnich aktualizacjach nawet mniej ograniczony... Ale nigdy juz Lumi.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#1523 Share grzesiuc2

grzesiuc2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 02 luty 2015 - 11:00

Telefon komórkowy

Programów jak office na androida jest sporo

Open Office to też zamiennik MS OFFICE ale jednak jest różnica w nich taka, że większość ludzi wybiera MS OFFICE. Tak samo jest na poziomie telefonów i office w lumii jest świetny i pliki otworzysz spokojnie na komputerze dlatego jak ktoś używa office to lepsza lumia, ja czesto używam excela w swoim telefonie, ułatwia mi to prace.

Zapraszam do obejrzenia:

olx(kropka)pl/oferta/sampo-rosenlew-600-CID757-ID4Sl8H.html

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1524 Share Jagodzianka

Jagodzianka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 02 luty 2015 - 23:00

Telefon komórkowy

Nie martw sie o Office. Na androidzie mozna go czym innym zastąpić :-) Nie myślałaś o czymś innym? Może LG G3 lub G3s? Lumia fajna i dużo oferuje jednak miałem Windowsa, teraz mam androida i nigdy już wiecej Lumi :-D Niby nic sie nie działo. Nie zawieszał się, był szybki i po ostatnich aktualizacjach nawet mniej ograniczony... Ale nigdy juz Lumi.

LG G3 ma słaby aparat w porównaniu z Sony Xperią Z2, to po pierwsze. Po drugie, Ogólnie LG słabo wypada w testach i jest daleko z tyłu za Sony. LG ma też słabszą baterie. Sorry, ale zostaje przy moim wyborze/typach: Sony Xperia Z2 i Nokia Lumia 1520.

Najbardziej interesuje mnie dobry aparat i długo trzymająca bateria. 

Open Office to też zamiennik MS OFFICE ale jednak jest różnica w nich taka, że większość ludzi wybiera MS OFFICE. Tak samo jest na poziomie telefonów i office w lumii jest świetny i pliki otworzysz spokojnie na komputerze dlatego jak ktoś używa office to lepsza lumia, ja czesto używam excela w swoim telefonie, ułatwia mi to prace.

Tylko z powodu Office'a biorę Lumię pod uwagę, bo Sony jednak jest lepszy, ale Office w Lumii kusi :D

#1525 Share AsToNeK_LwG

AsToNeK_LwG

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 10 maj 2015 - 17:57

Telefon komórkowy

od świeżę trochę temat bo zastanawiam się czy warto kupować smartfona samsung note4 dla rolnika?? często korzystam z internetu np sprawdzając pogodę lub zamawiając części do maszyn lub sprawdzaniu cen czy nawet korzystania z tego portalu i potrzebny mi wydajny telefon tylko nie wiem czy note nie będzie za duży jednak to 5.7 cala :)

#1526 Share songo

songo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanika

Napisany 10 maj 2015 - 19:13

Telefon komórkowy Smartfon ten wyposarzony jest w wyświetlacz amoled który jest zintegrowany z panelem dotykowym. W razie stłuczenia które ma podwyższone ryzyko w pracach polowych koszty wymiany są astronomiczne. Ale ogólnie smartfon jest mega. Jego gabaryty mogą tez być problematyczne. Ze swojej strony polecam może jakiś smartfon samsunga z serii active

#1527 Share Snajper20

Snajper20

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 19 lipiec 2015 - 14:17

Telefon komórkowy

Witam. Interesują mnie wasze opinie i propozycje na temat smartfonów delikatnie mówiąc lekko budżetowych bo mianowicie w kasie ok 500-600 zł. Wiecej kasy nie przeznacze na telefon bo zabierajac go ze sb w pole, do garazu wiadomo jak to może sie skonczyc; ) Co myslicie o Lumi 640 lub 735? może jaki huawai honor holly? lub 3c? w tej kasie dostane także samsunga S3 czy dobrze szukając praktycznie nowego LG G2? Jakies wasze propozycje? rady?

Dodam ze interesuje mnie telefon głownie do sms rozmowi i internetu od czasu do czasu jakies gry czy jakas nawigacja? jak wyglada sprawa nawigacji w lumi sa dostepne jakies darmowe aplikacje? czy wszystko platne ?:) Jednym slowem kusi mnie windows po mino posrednich opini ale nie jestem uzytkownikiem zbytnio wymagajacym ;)

#1528 Share tomrolnik

tomrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 810 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja,

Napisany 19 lipiec 2015 - 14:21

Telefon komórkowy jak dobrze poszukasz kupisz samsunga s4 mini nowy oczywiście ostatnio kupowalem polecem

#1529 Share Snajper20

Snajper20

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 19 lipiec 2015 - 16:33

Telefon komórkowy

Znalazlem na necie ciekawe aukcje z  telefonami  nawet co  nie ktore ich oferty sa ciekawe;) Spróbuje coś tam zalicytować może akurat uda się wygrać w jakiejś fajnej kasie ;) Jest miedzy innymi S3  neo, lumia 640, xperia Z1 ;) Samsung S4 mini tez wydaje się być ok i jak nic mi nie wpadnie w oko w ciekawej kasie  to bedzie cos z s4 lub s3 bo w tej kasie spokojnie cos dostane nowego lub uzywanego ;) Jeszcze jakies sugestie macie?:)

#1530 Share newagro

newagro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:spec. Ochrona Roślin i Nasiennictwo
    spec. Diagnostyka w Ochronie Roślin
    spec. Integrowana Ochrona Roślin w Integrowanej i Ekologicznej Produkcji Roślinnej

Napisany 19 lipiec 2015 - 16:40

Telefon komórkowy

Dodam ze interesuje mnie telefon głownie do sms rozmowi i internetu od czasu do czasu jakies gry czy jakas nawigacja? jak wyglada sprawa nawigacji w lumi sa dostepne jakies darmowe aplikacje? czy wszystko platne ? :) Jednym slowem kusi mnie windows po mino posrednich opini ale nie jestem uzytkownikiem zbytnio wymagajacym ;)

W lumni navi jest za free i jeśli się nie mylę nie wymaga połączenia z netem. Trzeba dodać że jest całkiem niezła. 
Ja bym zainwestował w Lumnie bo jest to nowy telwfon i naprawdę daje radę a po co kupować technologię kilkuletnią

Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1531 Share Snajper20

Snajper20

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 19 lipiec 2015 - 17:20

Telefon komórkowy

Tu jest lumia  http://allegro.pl/ou...5546047821.html   ale widze cena juz 450zł wiec chyba nie ma sensu wiekszego licytowac kiedy za 550-600 zł kupie bez licytacji http://allegro.pl/mi...5374640663.html

Edytowany przez Snajper20, 20 lipiec 2015 - 20:00.

#1532 Share tomrolnik

tomrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 810 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja,

Napisany 20 lipiec 2015 - 08:33

Telefon komórkowy

troche wielki ale jak kto lubi :D 

#1533 Share Snajper20

Snajper20

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 20 lipiec 2015 - 19:58

Telefon komórkowy

Zobaczymy, pobawie sie w licytacje nic nie trace moge zyskac moze cos wychacze np dzis xperie m2 wystawili to sb bede licytowal ;D napewno bedzie nisko budzetowa lumia 532 od orange fajna mi dali oferte  ;) za 35 zł sms rozmowy + 2gb neta ;d

Edytowany przez Snajper20, 20 lipiec 2015 - 19:59.

#1534 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 21 lipiec 2015 - 06:27

Telefon komórkowy Polecam lumie. Sam mam 930 i chodzi super. Zona ma s3 i powiem wam ze juz zamulony telefon jest. Moze na Nokie nie ma tyle aplikacji ale mi to nie przeszkadza bo po prostu nie używam. Poza navi

#1535 Share hania1978

hania1978

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 22 lipiec 2015 - 14:31

Telefon komórkowy

Właśnie musiałam niedawno wybrać między nokią a samsungiem galaxy trend, wziełam samsunga i chyba troche żałuje. Nie jest zły, ale mam problemy z rozmowami telefonicznymi, które się urywaja bez powodu.. :(

Myślę, że gdybym mogła wybrac jeszcze raz, to byłaby to nokia (w sumie miałam jej telefony od zawsze i byłam zadowolona).

#1536 Share newagro

newagro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:spec. Ochrona Roślin i Nasiennictwo
    spec. Diagnostyka w Ochronie Roślin
    spec. Integrowana Ochrona Roślin w Integrowanej i Ekologicznej Produkcji Roślinnej

Napisany 22 lipiec 2015 - 14:52

Telefon komórkowy

jeśli rozmowy się urywają bez powodu to radze oddać tel do serwisu 

Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

#1537 Share Snajper20

Snajper20

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 23 lipiec 2015 - 21:18

Telefon komórkowy

I padło na  lumia 640 ;)

Edytowany przez Snajper20, 23 lipiec 2015 - 21:19.

#1538 Share jonek98

jonek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 24 lipiec 2015 - 21:21

Telefon komórkowy

Ja mam sony xperie m sprzęt mocno średnio-przeciętny ale mi wystarczy apki chodzą dość płynnie i nie zamula.Problemem jest mało wbudowanej pamięci niby te 2 gb ale z 500 lub więcej to sam system a padaką androida jest że apki ze sklepu można zapisywać tylko w pamięci telefonu.Niby można zrootwać ale próbowałem i coś nie wyszło.Nie miałem doczynienia z nowymi lumiami ale kolega miał starszą lumię i mi windows phone jakoś nie pasuje :)

#1539 Share Snajper20

Snajper20

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 24 lipiec 2015 - 22:02

Telefon komórkowy

Windows nie ma tego problemu ;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1540 Share jonek98

jonek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 24 lipiec 2015 - 22:37

Telefon komórkowy

Jak miał się przesiąść na coś z androida to byłby to chyba ios.Jeden kolega miał iphona 4 to bardzo ładnie smigał i na iosa wszystkie apki są sprawdzone.Tylko iphone jest zbyt delikatny na upadki raz na kafelki i sru po wyswietlaczu.