Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telefon komórkowy

1592 odpowiedzi na ten temat

#1101 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 04 listopad 2011 - 20:44

Telefon komórkowy Zdziwiłbyś się jak Galaxy S2 robi zdjęcia. Mam Aparat nie najnowszy Samsunga 6mp i Samsunga zdjęcia są o niebo lepsze!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Telefon komórkowy Dzisiaj, 21:57
  •  

#1102 Share PRZEMOxD11

PRZEMOxD11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:RÓŻNE

Napisany 04 listopad 2011 - 20:50

Telefon komórkowy Ja mam Nokie N95 8GB sprawuje mi się doskonale i jak dla mnie nie ma żadnych wad. Polecam każdemu ten telefon ;)

#1103 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 04 listopad 2011 - 21:13

Telefon komórkowy To chyba krótko i niezbyt czesto go użytkujesz. Suwaki wyswietlacza gdy dostaną trochę kurzy przestają chodzić. Gdy tel ma kilka aplikacji więcej strasznie się wiesza.

Edytowany przez andrejus, 04 listopad 2011 - 22:01.

Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1104 Share hadler

hadler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 04 listopad 2011 - 21:19

Telefon komórkowy

Zdziwiłbyś się jak Galaxy S2 robi zdjęcia. Mam Aparat nie najnowszy Samsunga 6mp i Samsunga zdjęcia są o niebo lepsze!

Ja mam galaxy s(5mp) i porównywałem go z iphone 4 też 5(mp) i samsung wypada gorzej :(
Jak robiłem zdjęcia tekstu to na iphonie4 bardziej wyraźny był tekst niż na galaxy s

#1105 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisany 04 listopad 2011 - 22:08

Telefon komórkowy Od 3 lat Użytkuje nokie navigator, tą rozsuwaną. Bardzo fajny tel ale znowu te suwaki, troszkę kurzu i się zacinają.
Ostatnio zgbiłem go na mieście, okazało się że wypadł mi gdy wysiadałem z samochodu. Niestety upadł na jezdni i został rozjechany. wyświetlacz rozpłynął się i 2 klawisze pękły. Wymieniłem wyświetlacz ten za 10 zł i dalej chodzi.
A teraz padł mi w niej głośnik i nie chce mi się już go zmieniać.
Chciałbym zmienić ją na coś nowszego, dobrze żeby miało w miarę duży wyswietlacz, musi mnieć klawisze i nie może być zbyt delikatny taki aby przeżył zdeptanie i nie jeden upadek.
Jaki radzicie kupić?
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

#1106 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 04 listopad 2011 - 22:20

Telefon komórkowy to kup sobie solida bedziesz mogl nim rzucac hehe :D

#1107 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisany 04 listopad 2011 - 22:41

Telefon komórkowy Byłby super gdyby miał delikatnie wiekszy wyśw. tak aby sprawnie korzystać z nawigacji

#1108 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 04 listopad 2011 - 23:05

Telefon komórkowy Mi Galaxy S2 wypadł jadąc na motorze przy 100km/h. Całe szczęście był pokrowcu, ale podczas upadku wypadł z niego i ma tylko 2 małe ryski teraz. Dobrze że miał też folię ochronną na wyświetlaczu.

#1109 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 00:02

Telefon komórkowy Każdy inny zniósł by to tak samo.

#1110 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 05 listopad 2011 - 11:02

Telefon komórkowy Ja mam nokię C3, jest ok, qwerty, wifi. Spoko telefonik trzymałbym go do końca umowy ale aparat 2mpix robi tragiczne zdjęcia :(
Szkoda też, że nie ma symbiana ale na chwilę obecną mi to nie przeszkadza.
Jeżeli chodzi o upadki to on upadł mi setki razy, nawet z 3m na beton i działa bez zastrzeżeń, aż dziwi mnie to że nic mu nie jest,, strasznie twardy telefon :)
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1111 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 18:41

Telefon komórkowy

lol symbian lepszy od androida????:blink: :blink: wolne zarty a zreszta niektore samsungi sa robione na systemie bada a to juz jest absolutna porazka

ja mam windows mobile 6.5 (HTC touch pro) i jest ok napewno duzo lepszy od symbiana bo z androidem to jeszcze moze porywalizowac

Tak,tak-tego Windowsa to ja też miałem w Samsungu SGH-I 780 i jak on jest lepszy to ja już nie mam pytań :D .

Powiedzcie mi teraz mili moi w czym jest ów Android lepszy od Symbiana w moich zastosowaniach :

a)telefonowanie

b)czytanie e-booków

c)przeglądanie Internetu poza zasięgiem EDGE że o UMTS-ie nie wspomnę (poczciwa Opera Mini gania jak wściekła)

d)darmowa Navi od czsu do czasu

e)lepszy aparat (a tak chociaż mam lustrzankę to i Nokia czasami coś tam pstryknie)

f)w gry nie gram a na tym polu Android zapewne wygrywa

g)mojemu szwagrowi Android zrobił rachuneczek na jedyne 1072 Euro :D -Nokia ostrzeże o połączeniach sieciowych-Androidek niekoniecznie...

@andrejus-Nokię N95 8GB to ja zakupiłem jak tylko weszła do polskiej dystrybucji-tak-za prawie trzy koła :D -i IMHO to chyba nie ma lepszego telefonu po dziś dzień.

#1112 Share First

First

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 19:32

Telefon komórkowy Jak byś zrezygnował z klawiszy ;) to mógł byś zainwestować w Sony Ericssona Xperię activ

#1113 Share Kuba97

Kuba97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 19:42

Telefon komórkowy miałem nokie n95 8gb ale miała już swoje lata wiec zmieniłem ja na nokie c6 to lux telefonik mam 4ms i jestem z niego zadowolony

#1114 Share patryk546

patryk546

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 123 postów
  • Lokalizacja:I płyną spacerkiem, Patrząc w nieba lazur, Przez jeziora knieje, I Warmii i Mazur (...)
  • Zainteresowania:Fotografia, Muzyka, Maszyny, Modele i dużo więcej.

Napisany 05 listopad 2011 - 19:58

Telefon komórkowy Możecie pomóc mi odpowiedzieć na jedno pytanie? Dlaczego wszyscy lecą teraz na telefony z funkcja dotyku? Przecież one są bardziej narażone na uszkodzenia np podczas upadku. Ja nigdy nie miałem komórki. Jeśli już bym musiał kupić to bym kupił Sony Ericsson K 810i. Kolega ma i mówił, że dużo razy mu spadł i nic się nie stało. :) :)

Edytowany przez patryk546, 05 listopad 2011 - 20:05.

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

#1115 Share PRZEMOxD11

PRZEMOxD11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:RÓŻNE

Napisany 05 listopad 2011 - 20:00

Telefon komórkowy I dlatego mam dwa telefony jeden do roboty a drugi rekreacyjnie ;)

#1116 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 20:37

Telefon komórkowy jesli ktos lubi malo skomplikowany telefon to wiadomo ze dla niego android jest blee a o WM juz sie nie mowi bo jest dosyc skomplikowany

@jaro ty w tym swoim samsungu to miales zapewne 6.0 a ja mam 6.5 wiec jest to duza roznica w moim htc standardowo byl 6.1 i po zminie na 6.5 byla duza roznica tlefonik jest duzo szybszy i bardziej funkcjonalny

@patryk546 kiedys to ja mialem 3310 i mozna byla nia zucac o sciane i nic sie nie stalo :D

Edytowany przez wojtas972, 05 listopad 2011 - 20:39.

#1117 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 20:55

Telefon komórkowy Moim zdaniem to akurat Android jest prostszy od Symbiana .Co do Samsunga to miał cos tam powyżej 6.0-faktem jest że mimo klawiatury,ekranu dotykowego i kursora optycznego to klawiatura była gorsza niż w moim Blackberry,ekran dotykowy dużo gorszy niż w N8,wieszanie sie było na porządku dziennym itd.

#1118 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 21:32

Telefon komórkowy A Nokie n97 ktoś użytkował? To jest dopiero porażka. Dotyk wymieniałem 2 razy... wysiada nawet po upadku z niewielkiej wysokości. Za 3 razem jak mi wysiadł juz go nie zrobiłem. Telefon leży w szafce. Przez ostatni czas przetestowałem kilka telefonów zaczynając od N95 przez N95 8GB dalej E71, N97 i teraz N86 którego też nie polecam. Zwykła N95 jest na prawdę wytrzymała. Miałem ją 1,5 roku a kupiłem go używanego. N95 8GB nie zdążyłem się za wiele pobawić bo go zaorałem rok temu :( Ale jak wyoram to Wam powiem jak zniósł próbę czasu w ziemi :D Zawsze byłem przekonany do Nokii ale po ostatnich nie wypałach jakimi są N97 i N86 już na pewno w nią nie zainwestuje. Będzie trzeba wypróbować Solida od Samsunga którego użytkuje mój tata :)
Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

#1119 Share gazela77

gazela77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:muzyka trance, fotografia, łowiectwo

Napisany 05 listopad 2011 - 22:43

Telefon komórkowy Witam! Czy ktoś z was załapał się może na testowanie HTC Mozart w konkursie sieci Orange?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1120 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 08:08

Telefon komórkowy Najlepszy telefon jaki miałem to SE k800i- co on nie przeżył nawet byście nie uwierzyli, a zdjęcia to robił jak dzisiejsze 8Mpx (a miał 3.2). Do tej pory go mam, a raczej urzytkuje go moja siostra- zero napraw jedynie suszenie/oczyszczanie
Teraz urzytkuje Nokie C7- mam ją nie wiele czasu (3 m-sc). Jest to dotykowiec ale różni się od innych tym że nie działa na żadne rysiki tylko na palucha- ma u mnie dużego plusa za to bo wiem że w kieszeni nic mi się przez przypadek nie włączy. Tak ogólnie to dobre filmiki nagrywa, gps posiada, no i Wi-fi z ktorego właśnie pisze tego posta na telefonie, duży wyświetlacz.