Polecane posty

elmichalkw    0

Były:

Motorola T192

Sony Ericsson T610

Sagem my301x

Motorola L6

Motorola V360

Motorola V3i

Sagem myx6-2

Nokia 6230i

 

Jest:

Nokia N70 music edition

Nokia 6100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Mam Samsunga E250. Nic specjalnego ale wysłać SMSa można i zadzwonić też się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Mam problem z moja nakia 5200 . Moze pomożecie ? spadła mi dzis na podłoga i wyłaczyła sie ale tak normalnia czyli napis nokia i muzyczka a nie ze odrazu czarny ekran . i właczyc sie juz niechce ;) moze pomozecie ? trzeba do serwisu ? jestes jeszcze na gwarancji


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

wiesz lepiej zanies go do serwisu... ale ja mysle ze to soc sie przerwalo albo naruszylo w tasmie ktora zlacza klawiesze z wyswietlaczem tak mi sie zdaje


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
Mam problem z moja nakia 5200 . Moze pomożecie ? spadła mi dzis na podłoga i wyłaczyła sie ale tak normalnia czyli napis nokia i muzyczka a nie ze odrazu czarny ekran . i właczyc sie juz niechce ;) moze pomozecie ? trzeba do serwisu ? jestes jeszcze na gwarancji

u mnie było prawie to samo tylko nie spadła mi... Szłem sobie i wyjmowałem telefon rozsuwam i patrze czarny ekran wiec postukałem trochę o nogę i nic więc wyłączałem i włączałem w końcu pojawił sie ale zaraz znikł wiec wyłączyłem go na jakieś 30 minut leżał sobie u kolegi na kanapie... po 30 minutach włączam i chodzi do tej pory z normalnym ekranem... więc sprubuj i ty tak może to pomoże hehe :)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

nie polezala cały dzien i nic zaniosłem ja do plusa , jeszcze na gwarancji

:) a narazie od kuzynki pozyczylem starego SE ;) ale sie przetrzyma jakos , lepsze to niż nic :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

mi tez padl telefon(SE W910i)co go wlacze to on sie wylaczy co moze byc grane ??teraz mam nokie 6610i jakie to czsy nastaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

wiesz co moze to cos z softem bo bardzo czesto jak sie tak robi to jest soft padniety ... ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek44    4

Soft przeinstaluj i będzie baja . Tylko jak ci EROM sie popsuje to już będzi nie ciekawie . Zakupiłem dzisiaj nokię n73 super telefon polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

a co to jest soft bo ja troche nie w temacie i jak to sie robi ale mam gwarancje i go zanosze w poniedzialem do serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek44    4

Soft - oprogramowanie telefonu. Są poradniki na necie jak wgrać soft do Telefonu. Ale lepiej oddaj fon do serwisu ciekawe co tam powiedzą co było przyczyną tej usterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

a to jest tak pod ladowarka sie nie wylancza a jak odejme to pochodzi jakies 2 min i znowu sie wylancza (juz nigdy nie biore tel na wesele :angry: lepiej zostawic go w samochodzie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek44    4

Bateria do wymiany . Spróbuj wymienić lub od kogoś pożyczyć na chwile i przetestować czy będzie chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

ja posiadam samsunga D900i dzisiaj go kupiłem jak narazie jestem zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

W marcu przszłego roku wyjdą 2 nowe fony Sony Ericsson C905 i S302 to dopiero odlot ;)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

hahaha ej kolego a miales kiedys w reku NOKIE N 96 ?????????????? to dopiero jest odlot a nie jakis tam SE


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

SE C905:

 

* aparat cyfrowy 8.1 megapikseli z możliwością nagrywania filmów w VGA,

* lampa ksenonowa,

* ekran - 2,4 cale, QVGA (240 x 320),

* UMTS/HSDPA/HSUPA,

* A-GPS,

* WiFi,

* wyjście TV (VGA, 30 fps),

* platforma A3,

* obsługa kart pamięci,

* 160 MB pamięci wewnętrznej,

* wymiary - 104 x 49 x 18 mm,

* waga - 136 gramów,

* do 9 godzin rozmowy w sieci GSM, do 4 godzin rozmowy w UMTS,

* do 380 godzin czuwania w GSM, do 360 godzin czuwania w UMTS.

 

Nokia N96? 5 Mpx! Z wyglądu łudząco przypomina N81 a funkcjami też nie odbiega od wcześniej wpuszczonych modeli :f


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Gorzupiak zapomniałeś jeszcze dopisać pralka, lodówką, kuchenka, samochód :) I po co wam to wszystko??? I tak żadnym telefonem nie zrobisz takiego zdjęcia jak cyfrówką choć najgorszą... Nie posłuchasz sobie muzyki tak jak na dobrym odtwarzaczu mp3 (chociaż byłem mile zaskoczony jak posłuchałem sobie muzy na n81 z słuchawkami creative ep630)... Ja na telefon więcej jak 700zł powiedziałem że nie wydam i chociaż mam ich 3 bo n81, ef81 i niezniszczalnego me75 (wpadł mi do prasy kostki i całe szczęście że nie trafił go akurat nóż bo pewnie by tego nie wytrzymał :) Ale najlepsze były poszukiwania jego chodzenie po polu z drugim fonem i nasłuchiwanie z którego snopka dzwoni :);)) I głównie one leżą... Taki mam do tych dwóch jakiś sentyment że ich nie sprzedam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

SE C905:

 

* aparat cyfrowy 8.1 megapikseli z możliwością nagrywania filmów w VGA,

* lampa ksenonowa,

* ekran - 2,4 cale, QVGA (240 x 320),

* UMTS/HSDPA/HSUPA,

* A-GPS,

* WiFi,

* wyjście TV (VGA, 30 fps),

* platforma A3,

* obsługa kart pamięci,

* 160 MB pamięci wewnętrznej,

* wymiary - 104 x 49 x 18 mm,

* waga - 136 gramów,

* do 9 godzin rozmowy w sieci GSM, do 4 godzin rozmowy w UMTS,

* do 380 godzin czuwania w GSM, do 360 godzin czuwania w UMTS.

 

Nokia N96? 5 Mpx! Z wyglądu łudząco przypomina N81 a funkcjami też nie odbiega od wcześniej wpuszczonych modeli :f

[/quo te]

i co z tego ja bym nie chcial go za nic w swiecie bo dla mnie SE to nie telefony tylko zabawki

 

 

 

NOKIA NOKIA i jeszcze raz NOKIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Prosze podaj jakś sensowny argument w czym jest lepsza nokia a nie że SE to zabawki ;]


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

pod kazdym wzgledem nawet o wytrzylamosci i bezawaryjnosc joy w se to jest najgorsza czesc jaka moze byc ale te nawet bez joya tez sa bez rewelacji


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

no właśnie joy'a to miały "stare" SE teraz już nie mają joy'a więc nie ma się co psuć Ja mam już drugiego SE i w ciągu 4 lat jeszcze nic nie nawaliło tata ma Nokie i mówi że SE jest lepszy pod każdym względem więc nie wiem po kogo stronie jest ta awaryjność i wytrzymałość ;]


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj