Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pronar15    0

Moim zdaniem nokie to jedne z najmocnioejszych telefonów ja mam NOKIE 1600 i jestem z niej zadowolony a po za tym NOKIE mają najtrwalszą baterie moja ostatnio 2 tyg. wytrzymała polecam!!!!!!!!!!!!!!!!KUPUJCIE NOKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co do SN nie jestem przekonany ponieważ dużo słyszałem o psującym się wniej joysticku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

a ja od 4,5roku mam super nokie 6310i, telefon LUX nie mam moze jakis wymysnych funkcji ale mam dobra baterie, i prosty niezawodny system


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Uważam ze to całkiem dobry temat :) Nie wyobrażam sobie życia bez telefonu,na polu on jest nie zbedny :) Moge nie miec hamulcow w ciagniku ale komórka musi być.Tym sposobem zaoszczedziłem wiele przebytych kilometrów z buta i czasu.Jak mi cos wysiadzie to jeden telefon i za niedługo mam serwis w postaci auta ze skrzynka narzedzi :) A jak trzeba to sie sprzet sciaga do domu albo np.potrzeba cos pospawac to na przyczepke i do domu.Ile razy dowozili mi sznurek do prasy albo rope,tak bym musiał sam isc a czas ucieka.Telefon komórkowy to dobra rzecz i mam nadzieje ze sie ze mna zgodzicie.

Narazie mam 3510i ale chce wymienic na cos lepszego z aparatem i tez koniecznie nokie :)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

PTONAR15 co do joistików to masz racje miałem k508i i po miesiacu mi zaczol szfankowac i szukałem takiego bez joja nokie sa wytrzymałe ale maja lipne opcje.


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60
a ja od 4,5roku mam super nokie 6310i, telefon LUX nie mam moze jakis wymysnych funkcji ale mam dobra baterie, i prosty niezawodny system

6310i telefon 10 lecia zawlisty sprzęt ja kiedyś miałem 6210 a teraz 6230i i to jest dopiero maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Zgadzam się że telefon jest niezbędny jadąc w pole. Ja wiem to aż za dobrze, tym bardziej że przy domu mam tylko 0,5ha, reszta powyżej kilometra od domu :) Kiedyś często musiałem z buta iść do domu bo coś się stało. A teraz biorę tel. i git :) Nawet tata który umie tylko zdjąć blokadę i wybrać numer do domu jak jedzie na pole a ja w domu jestem to mi zabiera telefon :)

Co do SE: mój kupel ma k508i od roku, 3 razy był na gwarancji na joystick, w niedziele kręcimy sobie filmik, telefon w ręku nieruchomy i nagle cały wyświetlacz się rozlał, 150zł do tyłu. A co do baterii to ja sporo dzwonię i piszę i mój sagem trzyma 10-15dni minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No Panowie a kto miał w ręku pierwszą Motorolę tzw "cegłę" albo pierwszego Ericssona (bateria trzymała całe 3 godziny :) )?Akurat miałem przyjemność zaczynania przygody z GSM zdaje się w 1992r jak to wszystko się zaczynało .A pierwszy telefon jaki miałem to Nokia 2110 i dalej Nokii pozostałem wierny teraz mam Nokię N80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Zgadzam się że telefon jest niezbędny jadąc w pole.

tak,i ja tez sie z wami zgadzam,sam doswiadczylem czegos podobnego :)

pisalem kiedys o tym na AF w temacie "Smieszne zdarzenia na waszych gospodarstwach"kiedy to zapomniałem telefonu jak pojechalismy w pole (20km od chaty) z wujem i zapomnielismy sruby.Katastrofa normalnie co wtedy sie dzialo... :):):)

Uwazam ze telefon komorkowy jest niezbedny w dzisiejszych czasach,nawet dla rolnikow.

No chyba ze ktos ma CB radio tak jak jeden koles z sasiedniej wsi u wujka :):):):) ,hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody87    2

Obecnie posiadam Nokie 6070.

Telefonik calkiem wporzo. aparat niby najzwyklejszy ale foty nie sa zle a jak wiadomo czesto sie przydaje :) zreszta moje foty na af to w sumie z tego fona sa.telefon niedrogi jak na swoje mozliwosci i wygladem nie odstrasza :) na wielkosc jest ok i radyjko ma co w dlugich powrotach ze szkoly sie przydaje :)


URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..

URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….

URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z URSUS- em…………

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Nokia 6100 niezawodny do smsów :) ponad 700 miesi?cznie :) rekord - 1100...


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1

Posiadam Nokie 5510 i SE k510i. Zgadzam się, że Nokie to najtrwalsze telefony i to pod każdym względem. Spadła mi ze cztery razy na płytki i nawet się nie otworzyła :) . Przez cztery lata użytkowania nic a nic niezdarta klawiaturka. Bateria do tej pory trzyma ok. tygodnia. Super odbiór muzyki. A słyszał ktoś z Was o tym, że człowiekowi, jak rozmawia przez telefon komórkowy, mózg się "lasuje"? :) Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ja kiedys czytalem gdzies ze czlowiek jadac samochodem i romawiajac jednoczesnie przez telefon zachowuje sie tak jakby mial we krwi osiem dziesiatych promila alkoholu (chodzi tu o np:szybkosc reagowania),mozg po prostu zachowuje sie wtedy jakbys byl wypity. :):)

Tylko nie wiem czy to prawda bo w praktyce jeszcze nie stosowalem :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Moim poerwszym telefonem była Nokia 3310, od roku mam Nokię 3100. Dobry telefonik, bez żadnej awarii.

Myślę, że Nokie to najlepsze telefony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

hhehe widze ze nokie opanowaly AF :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

mój pierwszy to simens C45.drugi bardzo udany nokia 6100 miałem dwa lata i zaliczył nieszczesliwy upadek... :) więc treraz mam "pancerny" :) nokia 5140i .najbardzie podoba mi sie w nim latarka i przydaby się scyzoryk :)

co do cegiałek to starszy jeszcze nie dawno miał sony J25

co do esów to pakiet 600 smsów na dwa tygodnie... :)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    69

ja mam SE k700i,ogólnie to fajny fon,tylko czesto dzoistick mi sie psuje,jak miałem nokie 6610i to ja zgubiłem na polu,a akurat zaczynało padac ale szybko pobiegłem po drugi telefon do domu zadzwoniłem na niego i jakoś go znalazłem(tylko cos mi sie przypomina ze wtedy miałem tylko wibracje włączone chyba,ale jakos go znalazłem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

ja w teraz jak bede wymieniał to na Nokie N70 lub N72


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek    0

Ja ma mam SE t630. Ma już 1,5 roku i jak do tej pory żadnych wiekszych problemów z dżojstikiem odpukać nie było.

Też już parę razy upadł i nic. Niedawno kupiłem siostrze SE k510i - może lepsze funkcje ale jakość wykonania nieporównywalnie gorsza (tandeta sam plastik)

Następnym telefonem jaki kupie też bedzie SE pewnie K800i ale to jeszcze otwarta kwestia(super aparat 3,2)

Dlaczego nie nokia - bo wszyscy to mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ja aktualnie mam nokie 6020. Dzwonki szału nie robią, gry badziewne, aparat do d....., grafika taka sobie. Ale za to takiej mocnej cegły to ja jeszcze nie miałem :) . Wcześniej miałem k500 trochę się przycinał jojstik, Ale aparacik był całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

hehe jak zaczęto reklamować 3210 (dla mnie to legenda) to sobie mówiłem "o kolejny gówniany telefon" dzisiaj żałuje że tak powiedziałem. Telefon ma być prosty w obsłudze żeby nie tracić cennego czasu. I taki telefonem jest NOKIA. W moim domu przewinęło się już 8 telefonów z czego 7 to Nokia.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

To ja wymienie telefony ktore uzytkowalem.

1.Siemens C35

2.Sagem MY-X1

3.Nokia 3510i

4.Sonyericsson K750i

5.Siemens Sl45i

6.Nokia 3510i ktory jezdzi w ciagniku

7. I moj najnowszy nabytek Sonyericsson W900i duzy plus za brak joya :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Obecnie Nokia 6233 ( pierwsza Nokia, co prawda nigdy nie miałem telefonów tej samej marki co wcześniej ).

Karierę zaczęłem Siemensem S6 blisko dziewięć lat temu, telefon nadal w pełni sprawny.

Najgorszy do tej pory był Alcatel ( oczywiście wiele razy wspomninany wcześniej dżojstik ).


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Brawo Zetor5320 :)

Ja jestem Zetor 5340 :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
Ja jestem Zetor 5340 :):)

Oj pomylić się nie można!!!!!!Gorączkę wtedy miałem(teraz z resztą też mam) i trochę mi przed oczami się zlewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj