Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam Nokie 6510 i jest to bardzo poręczny telefon, który jest "niezniszczalny" zaliczył wiele upadków i nic. Typowy telefon dla kogoś kto potrzebuje telefonu do dzwonienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koluniokarol    12

ja tydzień temu zakupiłem SONY ERICSSONA W300i


''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Ja miałem Alcatela OT320 (złom), Siemensa (ziebensa) C65

A teraz mam Sony Ericssona K510i i jestem z niego bardzo zadowolony.


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

wymieniłem niedawno Nokie 6100 na 6300... bliski numer ale technologia... :D


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

fajna fajna ta noki 6300 chyba taka kupie jak sprzedam 6230i


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

e tam drogi tylko swinia nie ma pieniedzy bo nie ma kieszeni :D ale osobicie polecam nokie i tylko nokie a se to tylko w 810i


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

wygladem i to jest wersja walkman czyli muzyczny se


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony Ericsson k700i luxxx telefonik i wytrzymaly, dzojstiki troche w nich szfankuja ale to trzeba rozkrecic i WD40 psiuknac i bendzie chodzil jak nowy tylko trzeba ostroznie zeby wyswietlacza nierozlac?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja nigdy nie kupie SE bo mam juz 18 nokie w swoim zyciu i tylko w tym kierunku bede zmierzal


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
ja nigdy nie kupie SE bo mam juz 18 nokie w swoim zyciu i tylko w tym kierunku bede zmierzal

Jak te nokie takie dobre, to dlaczego tak często je zmieniasz. Posiadacz SPV e650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Ja też mam nokie 6300. Posiadam ją 2 tygodnie i powiem szczerze telefon udany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Jak te nokie takie dobre, to dlaczego tak często je zmieniasz. Posiadacz SPV e650

 

zmieniam bo mi sie tak podoba jak sie trafia dobry kupiec to sprzedaje i kupuje nastepna


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktm950    0
Ja niedawno kupilem Nokie 6500 slide......zobaczymy jak bedzie sie sprawowac :rolleyes:

A mógłbyś wrzucić kilka fotek robionych tym fonem? Bo nie mogę się zdecydować: 6500slide, czy K810i. I jeszcze jedno: obudowa nie jest cała metalowa, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
zmieniam bo mi sie tak podoba jak sie trafia dobry kupiec to sprzedaje i kupuje nastepna

Niestety nowe Nokie to nie ta jakość i producent zaczyna jechać na historycznej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

czy ja wiem jeszcze ceny sie trzymaja


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1

Ja narazie mam Nokie 6020.Twardy telefon ponieważ swinki mi go pogryzły a on nadal dziala ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Witam kolejnego dumnego posiadacza tego telefonu :rolleyes:. Mój też już kilka upadków zaliczył i nadal nic. ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

ja mam SE S700i nawet fajny ale mam go juz 2 lata i planuje na coś zmienic moze na nokie N95 troche duza ale coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

ja mam nokie 6030 , telefon nie do zajechania tylko tylnia klapka od baterii szybko mi sie poluzowała i nie jest juz jak fabryczny ale , tuczniki miały ja w obrotach , chciały pewnie sobie na skup zadzwonić ;) :rolleyes: pływała sobie w betonie jak zalewałem zbiornik :) znalazł sie na dnie przyczepy przy zwożeniu słomy , a nawet wyświetlacza nie ma porysowanego tylko lakier metalik już nie ten :D , niedługo pora zmieniać na jakiś nowszy model :)


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj