Polecane posty

Rayan    3

ja ma Sony Ericssona K800i i jestem bardzo zadowolony. jest wytrzymały itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Porównamy foty bo ja mam troche starsze 5Mpix ale od Noki tyle że telefon był za free przy tkaim abo :lol:

W sumie mam tą n95 ale chyba kupie coś do tyrania na ciagnik(ciapka, bo jak kupie co innego z kabiną to nie) i do roboty(huta) bo szkoda troche nosić krzemu za 2koła w kieszeni ;P

 

W pełni się z tobą zgadzam :]


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukano    0

Nokia 6610 :lol:


Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
mój kumel na drugi dzień po 18-stce siedząc nad stawem rzucał szyszki do wody. w pewnej chwili rzucił telefon,popatrzał i powiedział: ...telefon...(troche wczorajszy był :lol: ) ale po pół dnia suszenia nokia działa bez zarzutu.inny kolega ,,utopił" se k300i w sylikonowym pokrowcu(tzw.kondom :) ).miał telefon w kieszeni w kurtce i zimą wyszedł z ciepłego pomieszczenia na zewnątrz.para wodna sie skropliła na telefonie i wyszło na to jak by do stawu go wrzucił.padła płyta główna.w serwisie powiedzieli że nie opłaca sie go naprawiać :P

Jeszcze działała wujkowi syn wrzucił do kibla 2 komórki i żadna nie działała xD syn ma 3latka ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Ja w pole mam nokie 6822a Z reszta popieram opinie ze nokia to dobry sprzet :lol: a poza nokia mam samsungaE250 jak narazie nie narzekam, choc bateria nie trzyma za dlugo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

ja jak pisałem mam k750i i chce do niego karte pamieci 1G jakby ktoś miał to prosze o kontakt ze mną na numer gg 4050212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

ja mam SE k700i ale zamierzam sie na nokie 5200


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek23    0

ja mam k750 myśle że to dobry sprzęt!?,może zmienie na k 800 oczywiście obydwa telefony z firmySony Ericsson.Jak myślicie zmienić?

pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

ee Juz widzieliscie Filmik z mojego Se ;] i co dobrze idzie??? ocencie ;] wojet pchne ci k850i jesli chcesz


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

A co pwoiecie o samsungu??

szukam jakiegos telefona do kupna i trafił mi sie samsung s400i

co o nich sądzicie jak z baterią ile tzryma i itp

 

 

prosze o szykie odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

Jeszcze nie posiadam telefonu komórkowego ale we wakacje już będe miał Sony Ericsona jakiegoś fajnego lub Nokie N73. Mam nadzieje, że gdy będe brać to będą jakieś fajne.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj