Polecane posty

Zetor5340    1

Szukałem,nic nie znalazłem wiec napisałem ten temat.

No,własnie na pewno czesc z was ma komórke,bo to przydatne urządzenie :)

Chciałbym wiedziec jakie macie marki i modele swoich sprzetów,jesli to nie jest tajemnicą.. :)

Co jest w nich dobre i przydatne a co raczej nie pasuje i wam przeszkadza. :)

Piszcie ,chetnie zobacze jakie posiadacie sprzety.

Ja mam aktualnie Nokie 3310 i jestem zadowolony,nie psuje mi sie,jest prosta w obsłudze.

A wady to wiadomo jak w starych telefonach,a mianowicie brak polifonii,troche juz sie muli ze starosci ale jakos chodzi,juz mi sie cyfry na przyciskach zmazaly ale mam ja tak dlugo ze jak pisze cos to juz pamietam gdzie co jest. :):)

Tak wiec prosze o wypowiedzi. :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

ja mam Nokie 3510i i tez złego słowa o niej nie powiem.mam ja ponad 2 lata i nigdy mi sie nie zepsuła.kiedys wpadła mi do beczki przepalonego oleju...po wyłowieniu troche benzyny poskładałem i dalej.nawet sie nie wyłaczyła.ogolnie nie do zajeb....

polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

A ja mam Sagem MYX52V. Według mnie suuper sprzęcik. Mam go ponad rok i nic mi się w nim nie popsuło, nigdy mi się nie przyciął itp itd. Bardzo prosty w obsłudze, dobry aparat i kamera, mp3. Kiedyś spadł mi z ok.7 metrów na beton(w szkole przez okno się wychyliłem, telefon na smyczy i nagle smycz się odczepiła) i nawet panel nie zarysował się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no moja tez juz nie raz mi upadla,raz mi z ciagnika na ziemie spadla i jakos chodzi.

Moze sie myle ale chyba Nokie to najmocniejsze telefony komórkowe.. :) a wy co sadzicie?

Kumpel ma jakiegos Sony Ericssona to jak mu spadl to musial od razu obudowe wymieniac i caly czas mu sie dzojstik na srodku psuje. :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Zgadzam się że nokie są bardzo wytrzymałe. Jeszcze w gimnazjum koledzy założyli się który telefon najmniej ucierpi jak go rzucą przez całą sale gimnastyczną na przeciwległo ścianę :) :) . Siemensy to do wyrzucenia były, SE panel do wymiany, nokie niemal nie uszkodzone. Ale po tym upadku dowiedziałem się że i sagem też jest wytrzymały, chociaż drugi raz bym nie ryzykował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

swietne zwody..hehe :):) bede kiedys musial wpasc do ciebie i rzucic sobie tak zdrowo moja nokia o sciane i zobaczymy czy jeszcze sie dobrze trzyma :):):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam nokie 6020, jest bardzo wytrzymała, kilka razy spadła mi z duzej wysokosci no płytki i nic siena stało. A raz wyleciała mi z kieszeni jak orałem uerus-em 355 i pech chciał że wpadła przed skibę i ją za orałem :) ale na szczęscie udało mi sie ją znależ i chodzi do dzis bez zarzutów :)


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

nie uwazacie ze takie tematy sa zbedne? zagalopowaliscie sie chyba za daleko ostatnio duzo powstaje bezsensowwnych tematow i tak jest ich wystarczajaca ilosc wiedz po co jeszcze takie?


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Nokie 6020 ma moj ojciec. :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

Ja mam od lipca nokie 6230 (moja 4 nokia) wcześniej miałem simensa cx65 (gówno w porównaniu z nokiom

Plusy

+ slota do karty pamięci (ja mam 512mb i czytnik do kart wiec co chce to mam na komie)

+ jest dosyć wytrzymała bo już bardzo dużo razy mi spadla i nic jej nie jest trochę wytarł

+ jak ktoś się nią nie bawił to nie odblokuje klawiatury

+ ma odtwarzacz mp3 i dosyć dobre słuchawki

+ dobrze łapie mi zasięg

Minusy

- słabo bateria mi trzyma (ale dużo sms-ów pisze i podobno we wszystkich tak jest)

- długo piosenki w odtwarzaczu po wyłączeniu i włączeniu tela się wczytują

- szybko panel mi się ściera

 

Jak mi się cos przypomni to dopisze.


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
nie uwazacie ze takie tematy sa zbedne? zagalopowaliscie sie chyba za daleko ostatnio duzo powstaje bezsensowwnych tematow i tak jest ich wystarczajaca ilosc wiedz po co jeszcze takie?

oki mam ci przypomniec cos o bezsensownych tematach???

:) ja sie nie chce kłocic ale gorszych tematów jak "Papierowa kusza" nie ma na forum..hehhe :):)

ja bynajmniej nie widziałem.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaher    0
nie uwazacie ze takie tematy sa zbedne? zagalopowaliscie sie chyba za daleko ostatnio duzo powstaje bezsensowwnych tematow i tak jest ich wystarczajaca ilosc wiedz po co jeszcze takie?

OKI Twoj temat o papierowej kuszy wcale nie byl lepszym pomyslem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

i ze nie masz komorki to nie znaczy ze inni nie maja i nie chca sie pochwalic co maja...

nie obraz sie...ale ta papierowa kusza mnie dobiles..hehe :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Brawo Zetor5320 :) Oki sam robił bezsensowne tematy i się go czepiali i teraz na innych się wyżywa!!!!!!Zetor zapraszam, z lubuskiego kawałek tylko do mazowsza :) A tak apropo: można wiedzieć skąd dokładnie jesteś?????Odpisz mi na PM jeślinie chcesz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

dokladnie :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor4320    0

Ja obecnie posiadam sony ericssona k500i, dobry telefon ale jego gigantycznym minusem jest przycinajacy się joystic. Poza tym nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

mojemu kumplowi raz odpadł calkiem ten dzojstik. :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

macie racje.Ja posiadam f500i (pochodna k500i) i też mnie jojstik wkurza :angry:

posiadam również benq m300, triuma m110, i nokie 6610, wszystkie moje sprzęty :)

acha tego soniaka mam na sprzedaż.


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

a ile za niego chcesz???pytam z ciekawosci :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasiorek    5

to bylo tak

3510i 3310

przewinely sie jeszcze jakies ericsson ale to takie starsze modele

syny ericsson T68

a obecnie J230

sam narazie nei wiem na co bym chcial zmienic ale

cos z NOKI np N70 N50 ale to narzie marzenia

lub jakis wyczepisty sony ericsson K750 czy cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1
a ile za niego chcesz???pytam z ciekawosci :):)

jakieś 100-120 PLN jeszcze bym dorzucił zalanego T68i :)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Ja od grudnia posiadam Motorole MPX 200 kupilem używaną :) Narazie jest ok ale myśle ze za jakieś pół roku wymienie ją na MPX 220 albo 300 Wcześniej mialem niezniszczalną nokie 5510 taka z Mp3 i klawiatura qwerty, a jeszcze wcześniej Alcatela OT311 Oba te telefony posiadam do dziś :) ale i tak leża w szufladzie baterie pewnie już do rreszty siadly


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Ja mam sony ericson w850i i nie nazekam jak kupiłem to mnie sam zadziwiał jest prawie idealny. :)


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj