Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lewy    0

ja najpierw mialem Motorole V2266 czy cos takiego, potem Siemens A51, teraz Sony Ericsson T630(troche malo pamieci) ale pozatym spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

a moj wujo mial jakas stara nokie i mu do szamba wpadla


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Ja mam Motorole E1 :rolleyes:


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek21    4

nokia 3310. mały i bardzo poręczny telefonik. tyle razy co ona mi spadła na beton i rozleciała sie na pare kawałków to długo by było liczyć. poskładałem i działa jak nowa!! polecam. pozdro :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

dokładnie, Stare ale Jare :(

ja dzis w swojej 3310 zmienilem klawiature i wygląda o niebo lepiej..heh :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7

Parwie od 2 lat mam siemensa cxt70 i zamierzam sobie zmienić na jakiegoś SE tylko nie wiem dokładnie jaki,interesuja mnie tel typu K750i, W810i byłbym za tym drugim bardziej bo nie ma joya i jest lepszy no i bardziej mi sie podoba;) co o nich sądzicie którego wybrac?? doradźcie.....


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus89    3

Ja mam SE k750i, nie narzekam ani troche, mam 1GB pamieci zewnetrznej i 32MB wewnetrznej, wszystkie moje foty to z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

ja mam se k300i nie plecam go nikomu!!!!! gawarancyjanie byl naprawiany 4 razy (potem mi zabrali gwarancje) 2 tygodnie temu wypadl mi z kieszeni wyswietlacz sie wztrzal zgjecia na af robie ,,na wyczucie'' wszystkie foty w galeri sa z niego;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Nokia 6233... ten telefon ma wszystko, ale wytrzymałości jeszcze nie probowalem, bo troche szkoda ;)

A wczesniej niałem 6020, tamten latał pościanach i nic... a teraz żałuję, że go sprzedałem


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

ja mam sonnz ericson t610 ;) i do cyterecylazt chodyi niezawodnie ttzlko jusy gubi piksele na ekranie i jest mocno prorzsowanz a jojstik nic sie nietnie i chodyi jak nowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3514    0

Ja mam SAGEMa MY501c. Fajny telefonik 37MB pamięci, MP3, aparat 1,3 MPX 1280x1024. Zadowolony jestem. Mam go od wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina    0
ja mam se k300i nie plecam go nikomu!!!!! gawarancyjanie byl naprawiany 4 razy (potem mi zabrali gwarancje) 2 tygodnie temu wypadl mi z kieszeni wyswietlacz sie wztrzal zgjecia na af robie ,,na wyczucie'' wszystkie foty w galeri sa z niego;)

 

A ja wczoraj zamieniłam się z siostrą na Sony Ericsson K310i i jestem z tego telefonu naprawdę zadowolona. Siostra ma go już pół roku i w napraprawie jeszcze nie był ani razu. I mam nadzieję, że nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronar5135    1

ja mam nokie 3310 i dział bez zarzutu. nawet na polu mi wypłat i rozjechałem go ale że było miętko to sie nie rozwalił. najlepsze dal rolników będzie nokia 3100 wytrzymał mal i fajna


nie mam za wiele czasu na forum ale jak znajduje to już z fociami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Ja mam nokie 3310. W komórce liczy się jakość a nie wszystkie bajery, po czym ją raz upuścisz i już na złom.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

dokładnie,czyli nokia i nic innego(jeśli chodzi o wytrzymałość)

a wytrzymałość komórki jest przydatna zwłaszcza rolnikowi, który pracuje w różnych warunkach. :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Mam SE K750i i na razie jestem z niego zadowolony. Zdjęcia wypas :rolleyes:


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
A ja wczoraj zamieniłam się z siostrą na Sony Ericsson K310i i jestem z tego telefonu naprawdę zadowolona. Siostra ma go już pół roku i w napraprawie jeszcze nie był ani razu. I mam nadzieję, że nie będzie...

heh katrina ja przez pierwszy miesiac tez bylem zadowolony:) a pozniej 1.... 2..... 3.... naprawa gawarancyjna (pozniej zabrali mi gwarancje) a teraz to go nawet nie naprawiam:P mysle nad innym modelem;) na 100% nie bedzie to SE:)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh katrina ja przez pierwszy miesiac tez bylem zadowolony:) a pozniej 1.... 2..... 3.... naprawa gawarancyjna (pozniej zabrali mi gwarancje) a teraz to go nawet nie naprawiam:P mysle nad innym modelem;) na 100% nie bedzie to SE:)

Modele k750i i wyzej zostaly zrobione w nowej ulepszonej wytworni i joy nie ma prawa pasc :rolleyes: a co myslisz o SE p990i? to jest fajny telefonik, ja chyba se go sprawe w najblizszym czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj