Polecane posty

Dawid777    0

Ja mam N73 a w planach N82 ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil97    0

Ja posiadam Nokie 6300, fajny metalowy, prosty w obsłudze ;) i co najważniejsze wytrzymały...


-U-R-S-U-S- me love<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkl    0

Już nigdy więcej nie wezmę SE z tym jeb...m joystickiem. Wcześniej miałem SE k510i. Jak go kupowałem to wmawiali mi, że już joystick się nie zabrudzi. No fakt przez rok się cieszyłem, że mam fajny, prosty, tani, mały telefonik. Przez następne kilka miesięcy się zacinał, aż przestał działać całkowicie. Do końca umowy korzystałem z kultowej nokii 3310, który zawsze będzie moim telefonem rezerwowym. Teraz mam nokię 3110 clasic i innego telefonu nie chce. I ten podobnie jak SE fajny, prosty, tani, mały telefonik z dużymi klawiszami tylko że bez tej jednej wady (joystick). Za zaletę dodatkowo uważam to, że ma mp3, radio stereo, kartę microsd, aparat 1,3 Mpi (wystarczająco). Co najważniejsze to, że można wysyłać smsy (robię to bardzo niechętnie), dzwonić i odbierać ;) . Bo w końcu telefon po to jest :)

A jak ktoś chce niezniszczalny tel to polecam Motorole. Zwłaszcza jeśli ktoś pracuje w kurzu. Są nie do zdarcia, tylko to menu jest jakieś dziwne.


Lepiej mieć brzuch od piwa, niż garba od roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Zacznijmy od początku:

Alcatel OT320

Siemens C65

Sony Ericsson K510i

Sony Ericsson K750i

Sony Ericsson C702

 

Ktoś może rozbierał C702?


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

SE to shit!!

Mialem kiedys SE P900 niepowiem telefon moze i fajny(taki bardziej dla szpanu byl niz funkcjonalny) denerwowalo mnie w nim prawie wszystko i powiedzialem ze nie kupie wiecej SE wiekszosc ludzi ich nie chwali... Kiedys mialem Siemens-a C65, taki nawet fajny telefonik. Teraz mam nokie N95 8GB i jak narazie jestem zadowolony, choc bateria moglaby byc bardziej zywotniejsza ;)

Ale i tak ze wszystkich telefonow jakie mialem najmilej wspominam Motorolle c115 ... telefon bardzo prosty tylko wysylanie SMS-ow dzwonienie i praktycznie poza kalkulatorem nic ciekawego tam nie bylo :) ale byl bardzo wytrzymaly, Kiedys jechalem ciagnikiem i wypadl mi na asfalt to nawet klapka nie wypadla :) mam go do dzis i lezy w szafce ale nie sprzedam go nigdy bo pomimo swoich lat i tego braku funkcji podoba mi sie w nim ze bateria trzyma w nim kolo3 dni ciaglego uzywania :) ...Telefon godny pochwaly, obecnie uzywam go jako telefon "roboczy" czyli na pole i na podworko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

@Talek nie mow ze SE to shit bo ja juz mam 4 telefon tej marki i nie narzekam a wrecz polecam ;)

 

No to od pierwszego:

- T310

- W800i

- W880i

- a teraz K770i


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

Rafal to jestes jednym z nielicznych ludzi ktorych znam ktorzy nie narzekaja na te telefony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasiorek    5

ja przeszedlem prze kilka telefonow

zazwczyaj posiadam tele z nizszej polki

poczawszy:

ericson(nie pamietam dokaldnie jakis prosty wyswietlacz)

nastepnie:

nokia 3310

3510

sony ericson J210

ponodnie 3310

a aukltuanie posiadam

Jak kolega "jkl"

3110 z karta 1GB

jestem zniego bardzo zadowolony nie za cina sie bardzo dobrze pisze sie esy i rozmawia przez tel

reszta bajerow na wystarczjacym poziomie...

a jeszcze meidzy czasie byl T310 i T68i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz912    0

Ja posiadam SE k850i nom i pewnego dnia wypadł mi z kieszeni w kamizelce (moja wina xD) nom i juz nie czyta karty pamięci.. Ale zastanawiam sie nad kupnem nokii n73 lub SE c702/902. Mam pytanie jak z zdjęciami w n73?? A może chce ktos kupic moje SE ?? zainteresowanii klikac na gadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

lukasz, tak mniej więcej wychodzą zdjęcia z Nokii N73

<<link nie aktywny>>

dla mnie lipa straszna, już aparat 2Mpx w SE robi o wiele ładniejsze fotki.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek94    0

obecnie mam poczciwą nokie 6020 z której jestem zadowolony ( bardzo i to bardzo wytrzymala ;) )


ursus c-330m+tur, massey ferguson 255 siła pociągowa 15 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

w chwili obecnej posiadam Sony Ericsson W 880i z kartą 1giga i aparatem 2megapixela którym robie fotkizamieszczone na af , no czasami sie trafi z aparatu ale teraz to rzadkość ;)


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ja chyba sobie kupie Nokie 3500 Claasic bo SE z yoyem już za nic nie kupie...


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

chłopaki co myslicie o noki n95 8 gb???????? juz nówkę nawet tanio mozna wyrwać ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

ja posiadam aktualnie samsunga z720 ;P nie bylem jakos przekonany do tej marki ale wszystkiego trzeba sprubowac ;) pozdrawiam


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniek    1

Ja wczoraj zgubiłem E250 :angry: Doradźcie coś do 400zł ;) Jakąś używkę z allegro, najlepiej Nokię.


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

nokie 6300 naprawdę solidny fonik beta dosc dobrze trzyma duzo moich znajomych ma ja i nikt nie narzeka ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj